Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:05:47
EUR 34.9839 10:05:47
USD 32.2051 10:05:47
ALTIN ONS $2414.8350 10:05:47

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

emeğine saglık abim

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

7,30 bölgesi önemli altında kapanış yaparsa düşüş devam eder bir süre daha

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Dolar daha düşecekmi alım yapacam yoksa burdan onun için soruyorum

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben söylemem düşman kazanmakdan başka bir işe yaramıyor benim seviyeler :) dolar içinde 200 HO bu sefer tutamayabilir sanki ocak ayında yabancı girişi devam ederse ama kalıcı olamaz bana görede

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Ara teyit noktaları daha geçilmediği için bilerek yazmadım. Hem cevabını bildiğin soruları bana sorma. Grafik üzerine rakamları 4 punto ile yazarım, okuyamazsın:)))Her daim seviliyorsun kardeşim.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hakan emegine sağlık kardeşim koyu mor kanalın dibi kaça takabül ediyor ? üstdeki kanal kırılmış ya hani!

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

200 gram altınım var vade sorunum yok ne kadar beklemekte fayda var 2021 sizce ne olur tahmini

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Bu dolarla biraz zor gibi bizi bitiren dolar oldu tarbaz hoca

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Sağolun arkadaşım, saygılar

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sürekli takip ettiğim, kanal, destek ve dirençler dışında biraz fibonacci araştırdım, bu konuda çok bilgi sahibi olduğumu söyleyemem.
Yaptığım çalışmalara göre 440,86 sevyesini önemli bir destek olarak belirledim bu destekten dönme ihtimali var ancak, aşağıda 427-430 lara kadar sarkma ihtimali de var.
Dün desteği test etmişti, bugün de test etti, yükseliş adına olumlu birşeyler görmek için en azından dünki kapanışın üzerinde bir kapanış görmek gerekir diye düşünüyorum. Benim grafiğimde dünki kapanış 445,70. YTD

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

hoca terslerdeyım . gram dahada düşermi

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Teşekkürler hocam cevabınız için.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Varol hocam

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben olsam beklerdim, karar sizin tabiki.

Karamelli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Hocam merhaba, haftaya çarşamba ödemem var, pazartesiyi beklemek mantıklı mı sizce gram açısından?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Teşekkürler, hamdolsun.

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asision ()

Doviz ben dusucem diye bagiriyor. Ona gore hareket edin diyor sanki.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

förrü ()

6.32 kırılırsa altı şelale değil mi hocam..

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam saygilar nasılsn

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Doların düşme ihtimal, ile ilgili dün yorum ve grafik paylaştım, Ons bu sevyelerde tutunduğu sürece gramda derin düşüşler olmaz, ancak dün paylaştığım gram grafiğine göre de 426 ya kadar sarkma ihtimali var elbette.
Ben 465, X ortalama ile beklemedeyim, acil paraya ihtiyaç duymadıkça da zarara satış düşünmüyorum. YTD

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Teşekkür ederim eline emeğine sağlık abim. Hayırlı günler diliyorum. Sevgiler.. Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

daha dusus olurmu altinda 25bin kar uctu gitti bi yardim edin beklemekmi burdan satip kurtulmakmi mantikli

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@hakan7038 tşk ederim ellerine sağlık. Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Mustafam, senin varlığın yeter. Gerisi tefarruat.

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Hayırlı günler hayırlısından daim kazançlar dilerim. Sevgiler hürmetler.

1BeğenmedimŞikayet

asu01 ()

Elinize sağlık Hakan Bey. Ayrıca geçmiş olsun kalça çıkık ameliyatı çok zor iyileşmesi de çok zor benim anneannemde ağustosta ameliyat oldu hala yürüyemiyor. Belli bir yaştan sonra kemikler cam gibi oluyor. Çok dikkatli bakım gerektiriyor. Tekrar geçmiş olsun..

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Eline sağlık kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Sevgiler saygilar abicim eline saglik :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum