Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:31:52
EUR 35.0449 05:31:52
USD 32.2680 05:31:52
ALTIN ONS $2380.6950 05:31:52

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin

Coinbase XRP işlemlerini askıya alacağını açıkladı ve XRP'de bugün sert bir satış gördük. Ancak şunu belirtmek isterim ki XRP kripto paralar açısından önemli bir konumda ve Ripple şirketinin bu hususu yetkililerle değerlendirip çözeceği kanaatindeyim. Ayrıca grafikte gördüğünüz XRP'lerin whale'lar tarafından alınması yukarı hareketin ileriki bir süreçte devam edeceğini düşündürüyor. Şu anda 0.19 seviyelerinde. Ben tekrar 0.35'lerin tekrar görülecebileceği kanaatindeyim. Tarihe bir not olarak düşeyim :) YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Geçtiğimiz hafta yukarıda bahsettiğim gibi 41k'lerden düzeltme geldi ve şu anda 35k seviyelerindeyiz. Hareket bir süre daha aşağı devam edebilir. Bu çok sağlıklı bir hareket dolayısıyla orta vade de daha da yukarı gideceğiz. Yavaş yavaş fırsatlar oluşmaya başlıyor, bu fırsatların değerlendirilmesi orta vade de yerinde olacaktır. İyi haftalar dilerim.

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sayin hocam arastiralim da önumuze hep bitcoin, eth, ripple cikiyor. reklami da cabasi. zaten yukselince haberimiz oluyor. biz bunlara girelim derken baska enstruman yukseliyor. yerimizde duralim desek zamanimizdan caliniyor ya da paramiz eriyor. nacizhane kucuk yatirimci tecrubesi. saygilar

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bu konudaki araştırmayı kendiniz yapmalısınız. Spekülatif coinler var ancak ben biraz daha az riskli büyük projeleri değerlendirmeyi uygun görüyorum. Beklentinize göre araştırmanızı tavsiye ederim. Selamlar.

tades için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Delete0 ()

Hocam bende aynı dusuncedeyım 40 görünce cıkacam duruma göre davrancam

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bu sizin beklentilerinize göre vereceğiniz bir karar ben bir şey diyemem. Ancak ben kendi adıma beklemeyi tercih ediyorum, önümüzdeki haftalarda fırsatların olacağını düşünerek ama takdir sizin. Selamlar.

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bitcoin ciddi manada kurumsal portföylerde yer almaya başladı. Merkez bankaları kriptoları artık teoriden uygulama safhasına almaya başladı. BTC artık altın alternatifi olarak hedge fundların, portföy şirketlerinin gündeminde yer alıyor. Ayrıca sınırsız basılan nakitler paranın gidebileceği yerleri sınırlıyor ve kriptoparalar aslan payını alıyor. Dolayısıyla yükselişi tetikleyen birden çok önemli etmen var. Ayrıca dünya borsalarının büyüklüğü 100 trilyonun üzerinde. Bono piyasası 110 trilyon doları aştı. Altın piyasası 10 trilyon doların üzerinde. Kripto piyasası ise yalnızda 1 trilyon dolar. Buradan yola çıkarsak BTC uzun vadedeki hareketine daha yeni başlıyor olabilir. Ancak kısa vade de görmek istediğimiz bir hareket değil bu. Dolayısıyla biraz gevşeme gelmeli.. Ben 41 binlerden bir geri çekilme başlayacağını düşünüyorum, bakalım göreceğiz. YTD. Selamlar.

boogie_man için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tades ()

BTC dışında ne önerirsiniz çok katlicak bişey ) bilgi amacli 1 2 yıl tutabilecegim eth nasıldır

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Hocam 50 binlik btc alacaktım nakit param var yanımda beklemede kalayım o zaman ? cevaplarsanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

boogie_man ()

Hocam Selam. BTC de ve alt coinlerde bir düzeltme gelecek mi sizce? Yükseliş Trendinde olduğu fakat trend çizgisinden bayağı ayrılmış durumda lakin düzeltecek gibi de durmuyor.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Geçtiğimiz 1 ayda yaşadığımız ralli ortada. Hala da devam ediyor. BTC'nin 40-41 bin seviyesinden bir düzeltme yapacağını düşünüyorum. Tekrar 28k'lara doğru bir geri çekilme görürsek önümüzdeki 2-3 haftada tekrar alım yapılmalı. Ancak ben şu seviyelerden kendi adıma ekleme yapmayı yerinde görmüyorum, o yüzden bir süre fırsatların oluşmasını bekleyeceğim. Selamlar.

tades için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben elimdekilerin bir kısmını tethere çevirdim. Bir süre izleyeceğim. Yükseliş yeterince güçlü ve hızlı geldi.

Dersimo62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tades ()

Ne zmn almak mantıklı olur duzeltme olurmu kriptolarda

0BeğenmedimŞikayet

Dersimo62 ()

Şimdi ne olacak hocam? Buraya kadar geldik. 2 haftadır sabır sabır.

0BeğenmedimŞikayet

tades ()

Üstad kripto ile ilgili uzun vade 2 3 yıl ne onerirsin çok katlicak bişey bilgi amaçlı soylermisin

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

0.35 hedefimize de ulaştık. Değerlendirebilen arkadaşları tebrik ederim.

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Geçtiğimiz hafta XRP 0.19 iken yukarıdaki yorumu paylaşmıştım. Nitekim bu sabah 0.32'lere kadar bir yükseliş gördük. Bu seviyelerden biraz satış düşünülebilir. Ancak maliyet iyi olduğundan ben biraz daha taşıma niyetindeyim. YTD. İyi haftalar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Hocam almadık, arkasından baktık :((

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Delist olma ihtimali var. Zaten sorun da bu. SEC'in soruşturması nasıl sonuçlanacak bakalım. Ancak uzun vade de ben olumluyum.

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Rahatlatıcı açıklama olmuş umarım kimse terste kalmaz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Sayın hocam peki delist olma şansı nedir sizce? Bu coin alınsa 2 sene elimizde kalsa, sizce faydası olur mu.

Aslında bu seviyelerden almak istiyorum fakat delist olma riskinden dolayı biraz temkinliyim.

Sizden bu konuda bilgi rica ediyorum.

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Armageddon ()

O halde oldukça ümit verici bir durum.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

27 Aralık 2020 Tarihli. 2 gün önceden.

Armageddon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armageddon ()

Bu attığınız hesap grafiği bugün tarihli mi? Aynı grafik Kasım ayında verildi diye biliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum