Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 06:34:25
EUR 34.6776 06:34:25
USD 32.3150 06:34:25
ALTIN ONS $2319.5700 06:34:25

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin

Coinbase XRP işlemlerini askıya alacağını açıkladı ve XRP'de bugün sert bir satış gördük. Ancak şunu belirtmek isterim ki XRP kripto paralar açısından önemli bir konumda ve Ripple şirketinin bu hususu yetkililerle değerlendirip çözeceği kanaatindeyim. Ayrıca grafikte gördüğünüz XRP'lerin whale'lar tarafından alınması yukarı hareketin ileriki bir süreçte devam edeceğini düşündürüyor. Şu anda 0.19 seviyelerinde. Ben tekrar 0.35'lerin tekrar görülecebileceği kanaatindeyim. Tarihe bir not olarak düşeyim :) YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Evet ben kendi planlarımı dip 6.80 senaryosu üzerine yapıyorum. selamlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam dolarda endip nokta beklentiniz 6.80 mı, bu kadar düşüşü beklemiyordum. 7.50 den terste kaldım. Ne önerirsiniz

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Düzeltmenin bitip bitmediğini kestirmek zor. Ama ETH'deki yükseliş hayli güzel ve olumlu. BTC'de iyi toparladı. Greyscale ve Microstrategy alımları cansuyu oldu. Bence şu anda sağlıklı bir patikada. Tekrar zayıf elleri dökmek için 32'lere doğru bir satış hareketi gelebilir. Ama ben kripto piyasasının piyasalara hayli entegre olduğunu düşünüyorum. Eğer ABD endeksleri bir düzeltme hareketine giderse kriptoparalar da nasibini alır. O yüzden iki tarafı da takip etmekte fayda var. Selamlar.

kutluoner2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kutluoner2 ()

Hocam merhabalar, kriptolardaki duzeltmenin tamamlandigini düşünmeniz icin bitcoinin(basrol oldugu icin) nereye kadar inmesini bekliyorsunuz? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Zgr14 ()

Hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim boş şans bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İlgi alakanız için sağolun hocam o günleri görürüz umarım daha kısa sürede :)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben XRP'nin olması gereken değerin hayli altında olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla o yüzden taşımak istiyorum. Uzun vade de 1.30- 1.50 bandına çıkacağını düşünüyorum. Fakat bu yarın olacak diye bir kaygım veya beklentim yok. 3 sene sonra olsun benim için farketmiyor. Sadece projeyi beğeniyorum, ucuz kaldığını düşünüyorum ve portföyümde tutmak istiyorum. Demek istediğim bu. O yüzden trade etmeyi düşünmüyorum dedim zaten. Sizin beklentiniz kısa vadeli trade fırsatı ise o konuda bir şey diyemem. Takdir sizin. Selamlar.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Şuan grafikte çok fazla sıkışma var güç topluyor gibi sanki. Sizce yeni bir atak olur mu ? 2017 de 14 liraya kadar yükseltmişti

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Trade etmeyi şimdilik pek düşünmüyorum. Eğer 0.60'lara doğru bir hareket gelirse kademeli satabilirim ama şimdilik erken benim açımdan. YTD. Selamlar.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam kısa vade satış hedefiniz neresidir?

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Evet benim emir olarak girdiğim ilk nokta 999 idi. Ancak onu yazarken de belirtmiştim gelirse olur gelmezse izlerim diye :) ETH'yi önemsiyorum fakat çok güzel projeler olduğundan dolayı tek odak noktam orası değil, farklı lokasyonlar yapıyorum o yüzden. Nitekim XRP, TRX, AMPL, REN, LRC gibi coinleri de söylemiştim portföyümde tutuyorum diye. Başka spekülatif olanlar da var. Benim ETH ile ilgili düşüncem önündeki potansiyelin çok yüksek olduğu ama fiyatı bana göre yüksek ( daha da yükselecek). Fakat benim açımdan olmazsa olmaz veya kaçırdım gibi düşünmüyorum. O yüzden takdir sizin alıp almamak. YTD. Kolay gelsin.

Zgr14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zgr14 ()

Hocam yanlış hatırlamıyorsam eth ile ilgili alım için 999k ve altı emirleriniz vardı bu noktaları mı takip edelim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

ETH bu ay içerisinde yeni zirveleri yapmayı gözüne kestirdi. Benim ETH ile ilgili uzun vade hedefim 2500 dolarlar. Ancak kriptolardakü düzeltmenin de henüz bitmemiş olabileceğini düşünüyorum. O yüzden temkinliyim biraz. YTD. Kolay gelsin.

Zgr14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

OMG hakkında @Black2004 bey epeyce donanımlı takip edin gelince sorabilirsiniz

Dağcı_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zgr14 ()

Hocam selamlar öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler ve nokta atışlar için teşekkürler eth alakalı son hareket ve orta uzun vadede fikrinizi sormak istiyorum alım için nereleri takip etmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Benim portföyümde olan bir coin değil fakat proje anlamında güzel. Selamlar.

Dağcı_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dağcı_42 ()

Omg hakkında düşünceniz nedir üstat

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

O zaman buralardan parçalı alınabilir teşekkür ederim üstad

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben 0.40 altında kademeli alıyorum. 0.38 - 0.35 - 0.32 vs şeklinde..

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Xrp kaçtan alınır hocam su an için

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bir fikrim yok maalesef, daha önce kullandığım bir platform değil.

Atadeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atadeniz ()

Ben bitexen üzerinden işlem yapıyorum. Bilginiz var mı bu platformdan.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Türkiye için pek bilmiyorum doğrusu ama eminim vardır iyi firmalar. Ben daha çok Binance üzerinden yapıyorum.

bluepearl82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

@shaokahn hocam coin icin nereden işlem yapabilirim daha once almadim hic

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dünkü yükselişte yukarıda bahsettiğim XRP satışlarını 0.40 altından kademeli yerine ekliyorum. Portföyde bulunması gerektiği kanaatindeyim. YTD.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yukarıdaki grafikte geçtiğimiz ay 0.19 iken XRP alınmalı diye not düşmüştüm. O günden bu güne daha aşığısın görmedi :) Ancak bu son ralli gerçekten benimde beklemediğim bir hareketti. O yüzden eldeki XRP'lerin tamamını bu yükselişte bugün satmış oldum. Hala XRP'de potansiyelin yüksek olduğunu düşünüyorum ancak ben elde ettiğim kardan memnunum ve sınırları daha da zorlamak istemiyorum, benimle beraber almış olanlar varsa da bir miktar kar realizasyonu yapabilirler. YTD. İyi haftalar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Ortalamamı 6.030 a düşürdüm full girmiş olma nedenim bu elde tl olsa plana sadık kalacaktım da elde tl kalmadı belki 22 ye gider sizin dediğiniz gibi

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Öncelikle full alımı hiç bir zaman önermiyorum. Hatta çok yanlış buluyorum. Neye güvenerek full alım yapıyorsunuz mesela ? 6.00 TL'nin dip olduğunu size düşündüren nedir ? Daha altına gitmeyeceğine dair bir garantiniz mi var ? Bu soruları kendinize sormalısınız. Riski yönetmek adına ve daha az strese maruz kalmak adına her zaman kademeli işlem yapmalısınız. Diğer taraftan ilgili enstrümanlar ile beklentimi genel hatlarıyla paylaştım. Düzeltmelerin güçlenen dolar ile beraber bir süre devam edebileceğini düşünüyorum. Selamlar.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Merhaba 6 tl den full gümüşteyim satış yeri neresi olur ve btc 28 binlere düşebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Buradan sizce asagiya devam ihtimali var mi alim icin bekliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum