Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 19:52:05
EUR 34.9245 19:52:05
USD 32.2645 19:52:05
ALTIN ONS $2353.4000 19:52:05

Konu: tarih tekerrür eder mi?

⭐⭐Layaline ()
Gümüş

KESİNLİKLE YTD

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Allah razı olsun dostum sanada

est Saygılar

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok doğru hocam şimdi milletin kafasında keşke satsaydım diye bir kıymık bıraktılar. Bu kez de yine aynı yere gelsek çoğu satacak sonra belki yeni zirveler gelecek bu kez de erken çıktık diye bir algı oluşturacaklar... En doğrusu sabırlı olmak olacaktır inşallah

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı Bereketli bir gün olsun İnşaALLAH Hocam

Aynen de dediğiniz gibi

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

2 liramı.?

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

inanmak ve sabır lazım bakalım sabredenlerden de oluruz inş

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hocam adamlar işi biliyor arada coşturuyorlar ve algıya bir yem bırakıyorlar o orda duruyor sonra indir yükselt sonra yavaş yavaş yükselt sonra yine coşku belki bu sefer daha önceki yükseliş ve düşüş gibi zannedip yatırmcı satışa geçiyor hop kur yükselmeye devam edince ardından bakıyor

o yüzden şu 4-5 aylık sabır günlerinden donra 50 krş 1 liraya sevinip üzülmemek lazım en az 2 lira bi kazanç olmalı

Saygılar

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostlar sağ olsun diyelim o halde eyvallah hocam alındı mesaj :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam yeter ki sabırlı temkinli olalım :) zaten bugün gördüğümüz gibi her şey bir anda olup bitebiliyor zor gibi görünse de...
Tek sıkıntı tuzaklara düşmemek yanlış yerlerden yakalanmamak. İnşallah dikkat ederek, panik olmadan yanlışa düşmeden güzel yollar alırız

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Yok siz inanmışsınız . İnanan o seviyeleri görür bence. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

kesinlikle doğru hocam bende bizi rahatça 34$ dolara götürmeyeceklerine inanıyorum

örneğin gümüştl olarak 7,08 den 5,90 a birden düşürseler inan şaşırmam bunun gibi sert hareketlerde olabilir

inş zirveye çıkarsak malsız çıkmayız :)

ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Etmez mi herzaman ve yakında tekerrür etmeyecek galaktik dostlar sayesinde:))

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam

ama ara dirençten döndürdüler işi biliyorlar

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Bu piyasada hele ki şu dönemlerde en mantıklı hareket eldeki miktara göre kar marjı göz önünde bulundurularak kademeli çıkmak. Bugün de yaşadık bu durumu aslında.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tarih tekerrür den ibaret derler hocam doğrudur. Benim ters asimetrik form grafiğim ile de beklentim bu yöndeydi kabaca bir analizdi senaryom. Bu detaylı bir analiz yani örtüşüyor bence. Elinize sağlık umarım güzel olur 26 üzeri güzel yer aslında. Yalnız bugün kapanış doji gelecek gibi. Biraz bizi 26-27 arasında özellikle 26 dolar ile 26.60-70 bandı destek direnç seviyeleri arasında biraz yorar mı acaba diye düşünüyorum git gel. Belki de belirttiğiniz tarihe kadar... Zaten 2'li Dip olsun, çanak olsun alçalan üçgen, flama olsun hedefleri 30 dolar üzeri görünüyor. Ytd diyelim yine de.

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Ne güzel sözdür. Aynen yada risk olmadan heyacan ve getiri olmaz:))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

acıyıda severiz , meyveyide birde kaçak çayı :))

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

walla hocam o dönemde ben bu piyasada değildim

ama örneğin dikkatimi çeken rsi indikatörü günlerce sat demiş ama hep çıkmış ben o dönemde olsam rsi den dolayı çok erken satmış olurdum ama demekki rsi nin aşırı sat bölgesinde olması da tuzak olabiliyor bunun gibi çok konu vardır

ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen hocam sabır acıdır meyvesi tatlı

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Tarih tekerrür ederse hatalarımıza dikkat etmemiz gerekir Hocam biz yeniyiz siz bilirsiniz o vakit yatırımcı ne gibi hatalar yapmıştır

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam valla olursa da bundan gurur duymam ıns tek mutlu olacağım konu sabret tavsiyelerimizin karşılık bulması olur

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Son bir notum olsun eğer ons yükselecekse bugünkünden daha sert hareketler olabilir ciddi şelaleler panik zararlıdır

ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen öyle sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam tebrikler bence çok olası bir senaryo! gerçekleşirse o zaman yad ederiz! en azından benim kafadaki senaryoyla örtüşüyor!

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw hocam ben ağustostan beri izliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

13 dolardan yükselen XAG?

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hedef 34$ ise iyi denk gelmiş demektir bakalım

yok hocam ben fişekçi değilim sadece sabırlı olmak gerekir sabırcıyım kendime ve dostlarıma sabırlı olmayı tavs ederim

ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet yaklaşık 31 dolardan döşmüş 26 ya!5 dolar birden ...

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

inş hocam walla gerçekleşirse biraz erken seviniriz yok baktık o tarihte kur oralarda değil zaten bekleyecektik 3-5 a daha bekleriz

ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam fmye göre hedef zaten 34 dolarlar, zaten ikilidip fmsi de çalışıyor sanırım! ytd
hayırlı akşamlar adımız fişekçiye çıkacak demedi demeyin:)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

dostum dikkatimi çeken bir durum var malum 49$ zirvesine 2010 yılınca gitti gümüş ons

ve şuan 2010 yılına benzer hareketlerde bulunuyor örneğin 2010 yılını aç bak 1G grafiğe ozamanda aralık ortalarından başlamış yükselmeye taki 03 ocağa kadar sonra bayağı düşmüş

bakalım tarih tekerrür edecek mi :)

ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum