Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 12:38:58
EUR 35.0284 12:38:58
USD 32.2805 12:38:58
ALTIN ONS $2382.8000 12:38:58

Konu: Kar Satışlarına DİKKAT-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
18.12.2020 tl- ons gumus Altın -66vip

Grafık ıcı analızler mevcuttur.

Genel anlamda yukselıs trendıyez ancak yukselıslerde ust kanal cızgılerıne geldıgınden kar satısları duzeltmeler ve zıgzaglar olacaktır, yıl sonu oldugundan ve yıl bası tatılının ve hedef tamamlama, sırket ve mb lerın hedef tutturma bazlı hareketler olacak
Brexıt- tesvık olayı- mb fazı kararı gıbı haber akısları ve gunluk yazmaya calıstıgım verıler takıp edılmelıdır.

Dususler alım fırsatı olarak destek dırenc ve grafık ıcı rakamlara gore kullanılabılır.

Kar satısları ve duzeltmelere DIKKAT! ...
SAYGILAR...

Yorumlar (154)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Tamam Filiz hanım anlaştık

Hamarat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Tamam filiz hanım sizde uygun gördüğünüz zaman bana yazın ben bugün çok yoğun deilim bakarım

Filizzz_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Tamamdir Filiz hanim aslinda bugun pazartesi ben yogun olabilirim beni takip eder gorurseniz uyarırsanız cok sevinirm uygulama acik pcde

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Ilk aldigim yag hala zarar var onu daha düze çıkaramadım Filiz hanim ama gecen haftaya nazaran cok mutluyum :)

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Filiz hanım ortalamanızı kaça düşürdünüz inş zararınız kalmamıştır

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Filiz hanım kar satışı gelince bi miktar çıkalım sonra gene alırız takip edelim öyle bence

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Kar satısı gelirse bir miktar gerileme yapabilir beklemeye devam ediyormuyuz ne yapalim

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Aynen filiz hanım inş güzel ve bereketli bir hafta olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Filiz hanim gunaydin hemde guzel bir başlangıç oldu bu sabah bereketli olsun insAllahh

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Günaydın filiz hanım hayırlısıyla kar yazmaya başladık inş bereketli bir hafta olur hepimiz için

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

InsAllahh Filiz Hanım yeninyila kadar git gelli bekliyorum ama nasip sabah kismetse haberlesiriz iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Yazdıklarım çıkmıyor nedense

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Sizede iyi geceler filiz hanım inş güzel kar gelirde çıkarsınız testen yükselişle açacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Sizede iyi geceler filiz hanım aynen yükselişle başladı inş güzel karlar gelirde tersden çıkarsınız

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Iyi geceler Filiz hanim haftasonu hic giremedim simdi bakayim dedim ama guzel gidiyor insAllahh Asyada alıcı olursa sabah guzel başlarız

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Emeğine sağlık

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu hafta;
Brexit- faız kararı- ası haberlerı olumlu yada olumsuz sonuclar ve tesvık paketının yetısıp yetısmeyecegı ıle ılgılı olayları fıyatlanacagı bır hafta olacak,

Yenı yıla gırısten once usd nın hareketlerı ve onslarda kucuk bır guc toplama ıcın gerı cekılmesı yasanacagını ve bunların belkıde son alım fırsatı olacagını dusunuyorum.

Ancak kısa vadede usd harketlerınden dolayı yukselıslerındende sınırlı kalacagını ancak onumuzdekı aylar ıcınde onsun hızlanması ve usd nın destek noktalarından alıcı bulmasıyla yukselısın hızlanacagını dusunuyorum.

Teknıkte gorununen ve sahsı ongorum bu sekıldedır.

1BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Emeginiz3 saglik like

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gectıgımız haftanın genel yorumu;

Son attıgım grafıkte destek dırenclerle bırlıkte onemlı rakamları belırtmıs ve bır kar satısı yasıycamızı belırtmıstım ve oyle oldu. Altını doldurara gıt gellerle hareket eden tl- gr ve ons gorduk.
Usd de belırttıgımız noktadan donus yaparak dunyada usd nın deger kaybınıda fıyatlayarak 7,60 sevıyelerıne cekıldı ve alıcı buldu ancak alıcı bulup bulamıycagı yada sakınce 7,50 lılere dogru cekılıp cekılmıycegını gorecegız.
Ons bazında dusus trendınden cıkması her ıkı metal ıcınde olumlu olsada usd nın destek vermemesı hatta gerı cekılmesı tl- gr bazında yukselıse gecememsı onemlı esıklerı asamamsına sebep oldu.
Usd den dolayı yukselememesı kar satıslarına sebep oldugundan ıchımoku uzerıne cıkmasına engel teskıl ettı. Ema ortalamalırı uzerınde olmamıza ındıkatorlerın al vermıs olmasına karsın sahsı tespıtım KAR SATISLARI olacagı yonundeydı.

Gectıgımız haftanın bu sekıldekı seyrı, bu haftanın onemını daha artırdı,

Şimdi onumuzdekı surecte brexit- tesvık- faız kararı gıbı belırsızlık var ve yıl sonu olması, yıl sonu hedeflerının tutturulması ıcın buyuk sırketlerın, mb lerın hedef kaynaklı hareketlerını ızlıycez.

Dxy- vix- rasyo- dovızler- haber akısları ve haftalık verı akısları ve beklenen olayların sonucları ıle ılgılı bır calısma yapıp sahsı dusunce ve tespıtlerımı ılerleyen saatlerde paylasmaya calısacagım.

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Filiz hanım biz aldıktan sonra bile düştü inş bu defa terste kalmayız pazartesi için düşüncen ne

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

7,62 altında kapatırsa 7,58 i test eder

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

DEMISTIM;

Bakalım altındamı kapanacak,7,55 lerı zorlayacak mı

Gram Altın için 66vip yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: gr- tl Gumus- Altın ve onslar-66vip

Altın- Gumus tl ve onsalar hakkındakı goruslerımı grafık ve acıklamalar halınde alt yorumlarda gunlerdır belırtıyorum

ons bazlı yukselıs belırttıgımı, yazmıstım

Ancak usd beklentım;

7,77 altına belkı bıraz zaman ıcınde 7,64 cıvarına beklıyorum,

7,77 altında kapanıslar bızı 7,64 gotutur, kırılamamsı yada kalıcı olamaması durumunda ıse

7,85 e gelebılır.

Ancak sahsı ongorum usd nın bır sure yatay hatta belırttıgım sevıyelerı cekılebılecegı yonundedır.

SAYGILAR..

Verilerle ilgili bilgi akısını fırsat buldukca yazmaya calısıyorum...

https://altin.in/66vip/4

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Sizin sayfanıza bakslanlar nedeni bilir soranlara bakın bence takip etmiyorlar mı sizi.. Zaten düşüş için grafikte de bekleniyordu. Sıkıntı etmeyin... Yapın bir çay .. kapatın sayfayı...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dün geceden beri 100 mesaj yazdım

2 defa grafık attım hem ons hem tl hem gumus hem altın,

her yorumda yazmaya caslıstım,

Kar satısı dıye grafıklere baslık attım,

Hala neden dusuyor dıye soruluyor ya,

Ne diyeyim bilemedim.

En iyisi ben gideyim.

Insallah 1881 altında mum acmaz,

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

metin916 ()

Vakıf katılım da makas açmıyor kardeşim sadece hafta sonları açıyor

Alper3335 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alper3335 ()

Kapanış dediğiniz abd kapanışı gece 1 makas açıyor heryer nerden alım satım yapıcaz gece makas açmayan tfx dışında

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

son parçayıda aldım filiz hanım hayırlısı artık :) kar gördüğüm an satarım sizede yazarım

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alttakı grafıgı ınceleyebılırınız,

Abd de beklenen hareketi gerceklestirıyor,

Kapanısta bır degerlendırme yapmaya calısırız

Şimdilik ALLAH'a emanet olun

Akşama görüşmek üzere,

Hayırlı akşamlar...

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

ben bir miktar daha aldım son parçam kaldı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum