Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 16:22:27
EUR 34.9183 16:22:27
USD 32.3450 16:22:27
ALTIN ONS $2302.1050 16:22:27

Konu: Dolar ve ons altın videomuz

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
< br />
Gerekli talep olursa gümüş ve rasyo videosu da çekerim dostlar

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

dünyaye ()

Teşekkürler kripto paralar hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Antepli_muhendis_ ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

katılıyorum dip seviyeleri hergün yükseliyor millete 3xx-400 olacak diye zararına sattıranların vebaline diyecek yok...

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

460 güçlü bir destek kırılması zor diye düşünüyorum

antalyalıvet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antalyalıvet ()

Emeğinize sağlık. Ben karımı alıp beklemek istiyorum 455 e tekrar gelse bana yeter

Mesajımı aldınız mı hocam anladığım kadarıyla ons da düşüş sinyali daha bitmedi

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Allah sizdende razı olsun figen kardeşim. teşekkürederim

Fgn6420 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fgn6420 ()

Emeğinize sağlık, Allah razı olsun, hayırlı cumalar.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

benim düşüncem 2021 ilk çeyreği yukarı yönlü yatırım tavsiyesi değildir. ayrıca @Hasanx42Hasan @Bozkurt26 @antalyalıvet kardeşlerime de ben teşekkürederim

Nasipmiş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

8.10 oldumu dolar

Hasanx42Hasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Merhaba. Videonuzu izledim. Volpann bey geçtiğimiz günlerde ons 1750 linin altında bir düzeltmeye gitti. Doğrumu anlıyorum 3. Bir dip daha beklentiniz var 1750 seviyelerinde. Teşekkürler. Yaptırımlar açıklandı açıkçası ben daha hızlı bir yükseliş beklentim vardi. Ki belirteyim keşke bu karar alinmasaydi ulkemiz adına. Bu konuda ki fikriniz nedir. teşekkürler hayırlı cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

peki kardeşim yeteri kadar talep var gümüş ve rasyoda bu gün için uçankaçan düşen biten bişey yok gümüş ons ve rasyo videosunuda yarın çekelim fikirlerimizi paylaşalım. ayrıca @RXZ5K2 @Mabibay kardeşlerimede teşekkürederim

3SYK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanx42Hasan ()

8.1 değil 8.01 de bozdum hocam klavye de önce yazmışım . Aldığım da ve bozduğumda yazmıştım buraya zaten.

Murat5519 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Hocam ralli yukarı yönlü mü

0BeğenmedimŞikayet

Hasanx42Hasan ()

Eyvallah hocam sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Hasanx42Hasan ()

Evet hocam doları bozdum . sabah almıştım 7.93 den ve 8 olsun bozacam demiştim bozdum.

Erkan3232 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bereketli olsun kardeşim güzel yerde yakalamışsın

0BeğenmedimŞikayet

Murat5519 ()

Dolar 8.10 ne zaman oldu

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hiçbir yere gittiği yok. dolar tarafında 2021 ilk çeyreğinde yeni zirveleri test edeceğini düşünüyorum. yaptırım haberleri kurda fiyatladı buda bizim daha önce verdiğimiz hedefi görmesini beraberinde getirdi. mb yıl sonu tahmini 7.9 olarak değerlendirmişti bu seviyede tutmaya çalışılacağını düşünüyorum. dolar ve ons altın tarafındaki ralli beklentim 2021 ilk çeyreinde olacaktır. yatırım tavsiyesi değildr.

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

Dolarımı bozdunuz 8.10dan

0BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

Eline diline sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hasanx42Hasan ()

8.10 den bozdum bende . Ordan dönmesi gerekiyordu çünkü döndü . Şimdi yeni alış için fırsat bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Paylaşımlarından istifade ediyoruz Volkan Hocam birde gümüş için çalışma bekler şimdiden çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

3SYK ()

Teşekkürler bilgiler için gümüş ve rasyo videosuda bekleriz uygun görürseniz

0BeğenmedimŞikayet

Rmz75 ()

Volkan kardeşim ellerine ağzına sağlık. bu avrupa mb nin teşvik paketinin nereye gittiğini açıklar misin? 8 kere istiyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Teşekkürederim hayırlı kazançlar dilerim

altıner06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu konuda yeterli talep olursa yapalım kardeşim

Tunaq için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ricaederim hayırlı bereketli kzançlar dilerim

SECOOO için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hep buradaydım. grafiklerimden bakarsanız her 2 günde bir paylaımım olduğunu görürsünüz sanırım takipte değildiniz :)

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altıner06 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Faydalı bir çalışma oldu bizim için çok kıymetli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum