Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:23:30
EUR 34.7339 04:23:30
USD 32.5072 04:23:30
ALTIN ONS $2392.1450 04:23:30

Konu: Dolar ve ons altın videomuz

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
< br />
Gerekli talep olursa gümüş ve rasyo videosu da çekerim dostlar

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

antalyalıvet ()

Gelmedi ki 467 kurtarmıyor alttan almak için

Meteturhan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_ ()

Güzel yorumlamış bence

0BeğenmedimŞikayet

Meteturhan35 ()

Hayirlisi 470 satıs firsati gibi oralarda satip beklemek iyi olacaktir

antalyalıvet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antalyalıvet ()

Alamadık karı :) kaçtı :)

0BeğenmedimŞikayet

Meteturhan35 ()

Bekliyorsundur insallahh

antalyalıvet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah kardeşim sizede bereketli hayırlı bol kazançlar

Ahsen___1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahsen___1453 ()

Kardeş, stres sıkıntı giderici bir etkin var, be... ? Kolay gelsin işlerinde başarılar dilerim

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah :)

translator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanbaba78 ()

hocam birde üçgenin tamamlanması için 1811 seviyesinimi takip edeceğiz. şimdiden teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

translator ()

seni taşlayanlara kına siparişi ver gönder gitsin hemde karşı ödemeli :)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Allah razı olsun abi senden panik olmuştum bozduracaktım az daha o zaman nisana kadar beklemeye devam arada bi yazarım size çokta meşgul etmem inşallah like lar hepsi size

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

elimden geldiğince hayrlı bereketli kazançlar dilerim. kazanmak için vadeniz gayet güzel

Orhan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ons altında daha önce çizdiğim grafikte B dalgasını takip edip buradaki destek seviyelerinden kademeli alım yapardım. buradaki benim öngörüme göre 1760 dip olacaktır. yatırım tavsiyesi değildir

Adyghe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

benim öngörüm o tarihe kadar (nisan)son gördüğü zirvenin üzerinde olacaktır. şahsım olarak full gramda bekleyen biri olarak ben 22 gram olarak değil ancak gram olarak 570 rakamını hedefliyorum bahsetmiş oduğunuz tarih için burası çıkış için değerlendirebileceğim yerdir. yatırım tavsyesi değildir. ayrıca @EloniCampbell54 arkadışma teşekkürederim

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhan_ ()

Teşekkür ederim yorumunuz için vade sorunum yok altın alımlarımın ortalaması 455 civarı. Agustos ayına kadar vaktim var eger Şubat ayında bu rakam gelirse çıkarım. Teşekkürler tekrar kıymetli yorumlarınız için

0BeğenmedimŞikayet

Adyghe ()

@volpann kardes merhabalar bilgi paylasiminiz icin tesekkurler. Elimizde 40 bin var bununla gumus veya gram altin alacak olsaniz yada hepsiyle gram altin alacak olsaniz nerelerden alırdınız. Tabiki tüm sorumluluk bana ait olmak kaydiyla fikrinizi alabilirmiyim. Şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

EloniCampbell54 ()

Teşekkür ederiz verdiğiniz bilgiler için beğeni bizden.

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

faiz artırımı beklemiyorum 24 aralıkta gerçekleşecek toplantıda faiz kararı çıkmayacaktır ve mb ninyıl sonu tahmini 7.9 olarak bu seviyelerde gerçekleştirilmek istenecektir. bahsetmiş olduğunuz seviyeler tl nin dovize yönelmesini tetikler ve geçtiğimiz süreçte verilerin bize gösterdiği gibiyönelimin dahada fazla artmasına neden olur. diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir ayrıca...

@Orhan_ kardeşimin sorusuna cevam olrak ocak sonu_şubat başı diye öngörüyorum. ve @alihocadeu @Betwars @Kaya45 geri dönüşleri için ben teşkkürediyorum

Orhanbaba78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Allah razı olsun abi rabbim çocuklarına bagislasin uzun ömürler versin hakkin ödenmez. abi 435 tl ortalamalı 22 ayar fiziki 480 gram var elimde ev alicam nasip olursa nisan ayına kadar vadem var zararını bozmaktansa nisana kadar beklesemmi bi kararsız kaldım tavsiyeniz ne olur tabi yine karar benimdir sizi asla sorumlu tutmam tekrar saygılar selam ve dua ile cumanın rahmeti ve bereketi üstünüze olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Orhan_ ()

Volkan bey kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim. Ons grafik çalışmanızı izledim 2150 seviyesi için zaman olarak bi öngörünüz var mı

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

azim, istikrarve proğramlı çalışmanın elinden hiç birşey kurtulamaz. yapmanız gereken 2 şey var biri başaracağınıza inanmak diğeri ise uygulamaya geçirmek.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanbaba78 ()

hocam dolarda mb toplantısına kadar düşüş hedefi 7.77 mi 7.60 mıdır

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

yeni başlayan birisi olarak teşekkür ederim. çok iyi anlatım :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Volkan bey tebrik ederim beğeniyi fazlasıyla Hak eden bu yorum bizlere bu yolda rehber olacak ya öğreneceğiz ya bu işleri bırakacağız bakalım acizane şahsen biz hangisini tercih edeceğiz.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben teşekerederim

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Usta süper bir çalışma yine emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

2021 ilk çeyrekte fazlasını göreceğiz diye düşünüyorum. sabır eden kazanır yatırım tavsiyesi değildir

ilkaskimaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Devamlı_Batan_Adam ()

500 dense 440 450 girmesi daha yakın elbet o rakamda görür zamana birakmaklazim

ilkaskimaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim anlaşılabilir olması için elimden geldiğince basite indirgiyorum tüm grafiklerimi. indikatörleri dahi kafanız karışmasın diye videoya dahil etmemeye çalışıyorum.

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkaskimaltin ()

Gramın 500leri görmesi yakınmıdir uzakmıdir üstad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum