Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:56:14
EUR 34.9839 13:56:14
USD 32.2051 13:56:14
ALTIN ONS $2414.8350 13:56:14

Konu: Yarasa (Ayı) Formasyon İhtimali

Merhaba sevgili dostlar.
Yeni çalışma yaptım paylaşmak istedim. Eksiklikler için kusura bakmayın.
Bu hep Çin yüzünden Yarasalar bilinç altı yaptı :)) Ama kullanılan bir teknik işte. Siz Kelebek de diyebilirsiniz.

Öncelikle C noktasını almış/almakta olduğumuzu söyleyebiliriz. Sırada D noktasına hareket olması gerekli. D'nin değerleri yazmamışım ama aşağı yukarı 25-25.50 civarı oluyor sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.25-050 olarak alınabilir alta yahut üste. Hedefi ise malesef çok üzücü. Tabi formasyon çalışırsa.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
Günlük grafikteki bir çalışma olduğu için 2-3 haftalık bir süreç içinde olması beklenebilir.

Formasyonun bozulması için gümüş onsun ortalama 26 dolar üzerinde 3 gün kapanış alması gereklidir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz, buna göre işlem yapılamaması yönünde uyarayım.

Sayfaya düşer mi bilmiyorum geri bildirim yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne ilginçtir ki o yazdıklarınız da bu çalışmama çok uyuyor sanki @ALONE_EAGLE hocam. Tam inandıkları noktada benim de beklediğim bu ama bakalım neyi gösterecek önümüzdeki haftalar.

Siz de buradaysanız fikirlerinizi sunar mısınız @Pulsar_Spin_Axis hocam. Grafik bağlamında demiyorum. Genel olarak gümüş hareketleri spek oyunları, inandırma umut verme gibi durumlar yani gümüş için beklentileriz falan...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın arkadaşlar. Bu kez net bir şekilde söyleyim, haftaya ve bir sonraki haftaya da belki sarkabilir, 26 dolarlara kadar ulaşır üzerinde 3 gün kalırsak kalabilirsek çok güzel olur hedef 29-30-32 dolarlara kadar ulaşabilir. Lakin 26 lara ulaşamaz yahut ulaşsa bile geri 3 gün geçmeden dönerse hepimize geçmiş olsun. Ona göre temkinli davranalım önlemlerimizi alalım mutlaka her şeyi sıkı takip edelim. Dananın kuyruğunun kopacağına inanıyorum ama haydi hayırlısı diyelim. Yatırım tavsiyesi değildir asla.

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

maximum 18,60 gibi görünüyor... ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla mahçup oluyorum böyle güzel görüşlerinizden ötürü çok çok teşekkürlerimi sunuyorum size :)
Siz de çok değerli yorumlarınızla sayfaya ışık katıyorsunuz. Stratejik düşünceleriniz çok önemli fikirler veriyor. Umarım her şey gönlünüzce olur. Saygılar

Nur06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili dostlar bu arada belirtmek istediğim çok önemli bir nokta var.

Formasyonun en alt kısmındaki Nihai Hedef yani en Son hedef.

Ondan önce 1. 2. 3. Ara hedefler var atladığım için üzgünüm. Aslında fibo çizgilerinde belli ama anlamayanlar olduysa diye belirteyim:

D noktasından sonra
ilk hedef 24,
2. Hedef 23.5
3. Hedef 23-22,5
Sonrasında takip eden fibo destek seviyeleri. Ve bu seviyeler arasında gümüş ons git gel yaparak nihai hedefe gitmesi beklenebilir. Lakin şu noktayı da atlamayalım, öncelikli hedeflerden sonra da geri dönüp nihai hedefe gelmeden yükseliş geri başlama durumu olabilir unutmayalım. ytd diyelim...

0BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Emeğinize sağlık. Sizin gibi emek veren birkaç değerli insan daha var. Dilerim kıymeti bilinir. Sizde en kısa zamanda istediğiniz seviyeye ulaşırsınız. Zira bukadar çalışmayla sizin için asla zor değil.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Esasen çok da zor değil Nur hanım bence grafik işi sadece çok zaman ve efor istiyor bazen grafiğin şekline göre. Ben de çok fazla çalışma yapıyorum ama pek azını atıyorum. İşin aslı SAR bence belki de tüm bunlardan daha pratik katılıyorum, kazancınız bol olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Profosyonel olarak grafik okuyabilmeyi çok isterdim ama ben biraz daha kolaycılık yapıyorum :) şu sıralar SAR pek yanıltmıyor. Çok fazla güven verici olmasada kısa vadede karsız çıkarmıyor. En azından bi çorba parası:) Sizde bi kontrol edin isterseniz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oldun Nur hanım ya ben de zaten çalışarak öğrenmeye çalışan biriyim kendimi geliştirmek istiyorum aslında en çok da bu yüzden. Sizin asıl stratejik düşünceleriniz benim için daha uygun. Sonuçta ben de pek ekrana grafiğe vs. inanmam genellikle... Bu sadece matematiksel olduğu için daha ileri bir çalışma belki de fazla iddialı :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şekilde toparlar ama ön bir temkin almak daha iyidir tabiki. ytd

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Bu arada grafik konusunda hiç iyi değilim. Sadece kendi yönümü tayin edebilmek için bikac indikatörü kullanıyorum okadar. Grafik konusunda kimseyi yanıltmak istemem :(

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tersi fena olur 7x lerede benzemez 3 ay yazar toplanması

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nur hanım ilginize çok teşekkür ederim :) düşüncelerinizi paylaşmanız ve dikkat çektiğiniz noktalar hep güzel nüanslar oluyor bence :) Son olarak bende işlememesini umarım kesinlikle :D

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef üzer ama geriye çabuk toplayabilir de bilemiyoruz. Senaryo işte

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil dostum. Oranlara çok dikkat ederek çoklu fibo seviyelerini deneyerek baya emek verdim. Geriye iki fibo skalası, dizimi bıraktım. Ama hata payı illa ki olmuştur. Bat tarzı, Elliot tarzı formasyonlar da çok matematiksel olduğu için standart formasyonlara göre zor ama daha yüksek ihtimalli oluyor. Tam tutuyor diyemem tabi ama olabildiğince optimize etmeye çalıştım defalarca deneyerek kontrol ettim. Lakin umarım hatalı olmuştur da tutmaz diyeyim sonuçta bir senaryo :))

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Orada çok güzel bir üçlü dip oluşmuş hocam. D noktasının teşvik haberiyle 25 li seviyelerde oluşacağı düşüncesindeyim. Teşvik haberlerinin etkisini kaybetmesi ve normalleşme başlamasıyla 19 lu seviyelere düşüşte gayet olası. İşler bi çalışma olmuş emeğinize sağlık. Umarım işlemez:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim değerli arkadaşım.
İnşallah dilediğinizce bol kazançlı günlerimiz olur hepinizin de

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Formasyon işlerse gözyaşı akar

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Elinize sağlık üstad ama oranlar tutmuyor sanki, bir kontrol edebilirmisiniz tekrar..

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tehlikenin farkındayım 34 gündür dosy

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında komutanım bu hareketin de 2-3 hafta içinde olması beklenir yani yine senin kafandaki tarih dilimine falan denk gelmesi durumu var. Ve hedef rakamı da 19 dolarlar civarı olması durumu ama rakamlar illaki değişkenlik gösterebilir ki o da senin rakam aralığına denk geliyor yine. Yani aslında bence bu senin düşüncene uygun diye düşünüyorum. Ytd

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Arkadaşım,
Eline, emeğine, yüreğine sağlık.
Benim incelediğim grafikte de 25.12$-25.25$ arası bir yükseliş var.
Aldığım da niyetim buradan satmaktı.
Bakalım gelecek mi?

2BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Değerli dostum tüm rakamsal çalışmana evet dememle beraber zaman ve tarihle ilgili uyuşamıyoruz.. Ben 23 aralığa kadar düşüşün tamamlanacağını düşünüyorum. Bana göre mutlaka 21.63 ün altına inecektir... büyük ihtimallede 21.63 - 18.50 arası bir yerlerde sonlanacaktır... nerede biter net bişey söyleyemem ama ben 24 25 aralıkla beraber 4.5 ay sürecek dikine yükselişlerin olacağı bir serüvene başlayacağız... ytd...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@halhil @Nur06 sizin de fikrinizi alabilir miyim güzel insanlar

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Siz de bir baksanız @etacarter ve @che_guavera1341 komutanım @The_RePaN @Demliçay12 ve tüm diğer dostlar...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Size de teşekkür ederiz hocam uyarınız için bakalım hemen

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler sayın hocam bir şey değil, bende gerçekleşmemesini dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Vallahi dun yamadim , vuran azabı duydum, bu gün paylaşayım dedim , tam da yükselirken bu haber iyi olmadı ama , her formasyon çalışmaz, SPEK aklımızı almak için herseyi yapıyor

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam demeyin ya, iyidikkk böyle:)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Elinize sağlık sevgili dostum , güzel bir çalışma, umarım senaryo gerçekleşmez

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum