Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:41:24
EUR 34.8238 21:41:24
USD 32.3379 21:41:24
ALTIN ONS $2301.8900 21:41:24

Konu: Yarasa (Ayı) Formasyon İhtimali

Merhaba sevgili dostlar.
Yeni çalışma yaptım paylaşmak istedim. Eksiklikler için kusura bakmayın.
Bu hep Çin yüzünden Yarasalar bilinç altı yaptı :)) Ama kullanılan bir teknik işte. Siz Kelebek de diyebilirsiniz.

Öncelikle C noktasını almış/almakta olduğumuzu söyleyebiliriz. Sırada D noktasına hareket olması gerekli. D'nin değerleri yazmamışım ama aşağı yukarı 25-25.50 civarı oluyor sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.25-050 olarak alınabilir alta yahut üste. Hedefi ise malesef çok üzücü. Tabi formasyon çalışırsa.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
Günlük grafikteki bir çalışma olduğu için 2-3 haftalık bir süreç içinde olması beklenebilir.

Formasyonun bozulması için gümüş onsun ortalama 26 dolar üzerinde 3 gün kapanış alması gereklidir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz, buna göre işlem yapılamaması yönünde uyarayım.

Sayfaya düşer mi bilmiyorum geri bildirim yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam bereketli kazançlar dilerim

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

@BossVurguncu hocam teşekkürler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşin ilginç tarafı ben bunu oluşturduğumdan daha C noktasını almamıştık, ve de D nokta değil değişken bir bölge olabiliyor yani sarkıp sünebiliyor ki zaten hata ve sapma payları da olabiliyor grafikler için doğal olarak ki bunu da 26 dolar seviyesini de belirtmişim. Yine de belki çalışmaz. Yahut nihai hedefe varmadan da dönebilir ki zaten bu tarz oluşumlar genelde çok hedefli olabiliyor. Aslında buna benzer bir çalışma daha yapacaktım ama zaman ve fırsatım olmadı maalesef. Ama yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın yine de gümüş te her şey olabiliyor sonuçta ...

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

@UMRAN_42 buradaki yorumları bi oku arkadaşım tarih en geç 10 20 ocak gibi altınla gümüş birbirine ayak uyduruyor genelde

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam da bu D bölgesinde dolanıp duruyoruz ya biraz sinirim bozuldu. Bakalım gün ve hafta kapanışlarına. İnşallah bozabiliriz formasyonu... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ara ara bakıyorum sayfaya

zeyd72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeyd72 ()

Ordamsiiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hayırlı geceler. Malesef bulamadım :(

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle hocam esasen ne desek boş nasipten öte :) bizde senaryo ihtimal bitmez ama bu işlerdeki oyunlar da bitmiyor sonuçta... Hayırlısı diyelim bakalım

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hakkımızda hayırlısı olsun zor zamanlardan geçiyoruz bir haber herşeyi daha da kötü yapabilir daha da iyi olabilir sonunda nasibimiz neyse olucak :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eh bir de o tarafı var. Aslında grafikte çok hedef var yorumlarda belirttim. En alttaki nihai hedef. Bu tarz formasyonların hedefleri çoklu oluyor. Simüle etmeye çalıştığım fibo seviyeleri kademeli hedefleri kısaca formasyon işlerse tabi... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Isın sakasi bi yana grafik çalışırsa ben kendi adıma daha çok sevinirim burdan 7 lere gitmesi mi 25.5 lerden düşüş yapıp yükselmesi daha avantajlı ona bakmak lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Aynı buradaki gibi

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Bizde takip edelim.. nick ne idi...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) güzel olurdu yarasa boğa yani kelebek boğa diyeyim :)) Bakalım bu bir senaryo sonuçta kim bilir belki 2'li Dip hedefine gideriz D bölgesini aşarsak inşallah. ytd
Bir şey değil çok teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Keşke yarasayı kelebekle değiştirdiğimiz gibi grafiği de ters geçirebilseydik olmuyor böyle :)emeğinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de çok güzel çekiyorlar valla Türk dizilerimiz ciddi çok güzel ve kaliteli. Sinema filminden bile uzun her bölümleri çok emek veriyorlar sağolsun lar

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Oo selçuklu tek geçerim o izlerim bak:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim çok sağolun

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gürkan bey artık Uyanış B. Selçuklu 'daki Hasan Sabbah rolünde :) ama Payitaht'ta çok severdim

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Pahidati bende izliyodumda memati ordan gidince ramoya geçtim onuda severim ama

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İstifa mı farketmedim ben hele hiç görünmüyordu. Keşke fikirlerini alabilseydik...

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Metallerden uzun zaman oldu çıktım uğraşmıyorum. Yazin arabamı alıp diyar diyar dolandım:) ara ara en son bulastigim krptoya devam ediyorum. Her şey aşırı adrenalin olmuş. konjektor değişti biraz selaler yükselişler çok hızlı oluyor. Malum yine hep bu işlerin sırrı sabır dostum. Seni gördüğüme sevindim, :) senin pivot rakamlarını seviyorum:) seviliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ağabey doğru dersin :)) ben şu an bir gözüm burda bir gözüm Payitaht da :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Lakin etiket çıkmıyor galiba @Pulsar_Spin_Axis hocam için. Epey uzun zamandır da göremedim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Guzel calısma. tskler

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ooo sen neredesin iyiyim ya a sen nasılsın yoksun

Fencix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Alone dostum nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Vurgunum ramoyu izle sen bosver gumusu:) seni kurtaracan gumusu amannn

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet hocam da benim için önemlidir bir şey diyor ise kulak asmak gerekir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum