Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:01:18
EUR 34.8238 20:01:18
USD 32.3379 20:01:18
ALTIN ONS $2301.8900 20:01:18

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın haftaya hafif negatif bir başlangıç yaptı. Bu hafta hem Avupa'dan hem de ABD'den önemli veriler gelecek. Özellikle enflasyon beklentileri Altın 'ın geleceği konusunda önemli olacak. ETf2lere baktığımızda çıkışın hala devam ettiğini görüyoruz. Bu bağlamda yukarı hareketlere temkinli yaklaşılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü altın için yukarı hareketi başlatacak oyun değiştirici bir katalizör hala gelmiş değil. Aşı haberleri ve teşvik paketi beklentileri zaten satın alındı. Bu bağlamda geriye enflasyon beklentileri ve tahvil getirilerinin gidişatı biraz daha önem kazanmaya başladı. Dolayısıyla fiyat hareketi bağlamında 1700-1750 bölgesi hala ihtimaller dahilinde ve yeni düşükte alım fırsatı için güzel bir destek bölgesini oluşturuyor. Yukarıda ise 1850'lerin kırılması altın açısından olumlu bir gelişme olacaktır. Ancak ben hala aşağı riskleri fazla gördüğüm için yeni bir alım için acele edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Birazdan fonlardaki durumu da paylaşacağım böyle büşünmemin bir sebebi de o. YTD. Herkese iyi haftalar dilerim.

Yorumlar (80)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam hayırlı geceler bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederiz

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DtRK ()

Valla ne var ne yok platine gömesim var benimde hocam:) ama işte spek fazla diye cesaret edemiyorum bir parça almıştım 222den bir parçada 260dan ortalamam 240a geldi bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Hocam merhaba alım için bekleyelim mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Ellerine emeğine sağlık, oldukca aydınlandım..

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için umarım terste olan arkadaşlar çıkar ben kardan zarardayım o bile can sıkıcı bir durum inşallah hızlıca kurtulurlar zararlarından

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

Alım yaptığın yerleri yazar mısın hocam alınca

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Bende en kötü yer dip gelirse ful dalacam:))parçaya gerek kalmaya bilir:))

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

ricam olur gelirse güzel olur gelmez se üzülürüz.

Pasa4242 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

2021 için ben değerli metallerde olumluyum. Ancak kısa vadedeki bahsettiğimiz bu hususlar altın için aşağı hareketin hala bitmediğine işaret ediyor. Ben sert düşüşlerde alıcı olacağım ve en kötü ihtimale göre senaryomu kurup bekleyeceğim. Ancak dediğim gibi altın yatırımcısı bence şu noktada biraz temkinli olmalı..

Blootfist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa4242 ()

Rica ederim kardeşim nasip

tufan7474 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

Tamam izliyorum saygılar sunuyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

Aynen ertesi gün çıktı zaten olsun şükür zararım 700 kaldı şimdi en alttan alıp 20 TL kar ile satsak o zaman emin ol 1500 kazanır 700 üzerine 800 koyarım :)

KURAL01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa4242 ()

Acele etme bakalım cumayı bekle

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

2.5 tlyuzunden terse kalabilirdin

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

455 de 10 gram ile girerim

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Aynen güzel yerler usta

1BeğenmedimŞikayet

Pasa4242 ()

440 445 450 alım yeri için iyi kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

inşallah 1830 gelir bakın 1825 idi çin ile abd arasında sıkıntı çıktı bir kaç gün önce o zaman çıktı bu melet bence yine inşallah 1825 e gelecek

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Bu defa da dönerse bizimdir Allah'ın izniyle inşallah kardeşim

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

bugün 1848 üzeri kapatamazsak. yarında fda aşıyı onaylarsa 10 gün daha zor çıkarız yukarılara.

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

emin ol önce 468,5 gördü moralim bozul 2,5 tl eksik sattım diye üzüldüm ama bu akşamı görünce şükür ettim :) allah razı olsun 450 gelirse fullerim :) 455 de de 25 gram alacam :)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa4242 ()

1837 gelecek yine

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Tufan memnunsun sattin yerden dimi:))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Yeminle söylüyorum haklısın kardeşim Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah gerçek dostlar sahtecilik yapmaz

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

kimin ne olduğu belli değil. konuşmasını beğenmediğn arkadaşı engelle geç. sosyal medya burası. kimle muhatap olduğumuzu bilmiyoruz. saygı çerçevesinde 3 5 dostumuz olsa yeter.

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

ağzına sağlık shaoklan hocam :( hakkını helal et kızma bana :(

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim şimdi gözüme ilişti gidiyoruz:)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

EFT lerle ilgili güzel bilgilendirmeler, sağolun...

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Sen sole sole abi hızlı tren okadar hizlimiski kanatlanip uctu:))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim şimdi tanıdım bu kural01 akhenaton1 engelledim artık. Buna yüzde yüz derim. :))

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum