Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 10:09:36
EUR 34.7339 10:09:36
USD 32.5072 10:09:36
ALTIN ONS $2392.1450 10:09:36

Grafiği gönderen: super_conqueror

Grafikte ufak bir degişiklik yaptım.Bu degişiklikle bu grafik çöp olur arkadaşlar.Bakalım Kimler farkedecek?

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Burada bir üçgen arayamayız. Çunku 2. dalgalar üçgen olamaz. Ama üçgenle bitebilirler.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gumus ons grafiginde simetrik ucgen formasyonu olusmus olabilir mi ? İnceleme sansınız varmı?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Teşekkürler hocam bilgiler için c seviyesinde fitil uzayamıyordu yanlışmı hatırlıyorum

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Paylaşımlarıma devam edecegim. Ben bu teknikte yolun başında sayılırım. Bilmedigim ve cevabını bulamadıgım sorular var. Ama soracagım kimse yok. Çunku ulkemizde bu teknigi bilen sayısı çok az. Ama ona ragmen bildiklerimizinde çok faydası oluyor diyebilirim.

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

teşekkür ederim.

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Ya zaten bedavaya yorum yapıyoaunuz bu insanlar ne istyolar daha anlamıyorum. Siz yorum paylaşırsınız isteyen istediğini yapar. Basit aslında ama içte cok gereksiz polemikler olabiliyor. Neyse siz ben ve benim gibiler için yorum tapmaya devam esn. Sizden faydalanmak güzel:)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Elbette... Kesinlikle katiliyorum... ellerinize sağlik...

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben sadece bildiklerimi burada paylaşıyorum. Başka da bir amacım yok inanın. Aslında kısa vadede al- sat yapsaydım daha faydalı olurdu. Kısmet artık.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Buradan hareketle analiz yaparken hangi ip uçlarını kullanıyoruz. Neden sayım yapıyoruz. Neden bazı yönlerde ısrar ediyoruz anlamışda olacaksınız. İnsan bilmediginin düşmanı olurmuş. Bildigi zaman zevk alır ve ögrenmeye devam eder.

1BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Hocam seni hep izlemedeyim ben merak etme:) yeterki sen aydınlat bizden yana şikayet olmaz:)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Sizden tebrik almak ta varmış, mutlu oldum:)Aklim kittir fakat, mantik ve dikkat hususlarinda iyi olduğumu ben bilirim; bide beni gercekten bilen bilir; bi işe yaramadi bu yönum gerçide... :) @super_conqueror

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Önemli nokta burası eğitiminizin tamamdır notumu aldım

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Tamam hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben teknikte özellikle benim kullandıgım analiz yönteminde çok katı kuralların oldugunu bir tanesini atlarsanız yada yanlış yaparsanız hepsi yanlış olur. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

trend hattı kırlımadıgı sürece düzeltme devam eder.

Usamr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Ve c d arasındaki yolun aynısını çiziyor sondan başa doğrumu anlıyorum bilmiyorum gördüğümü yazıyorum

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Hocam bunun yarasa olması için son bir dip yapması gerekli değilmi dolardada aynı formasyon var bugün sanki

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

artık ons 40 dolar olmalı cevap bu mu :d

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Yani düzeltmenin yukarı hareketi olarak algıladım.. tekrar düşmek üzere yukarı bı hamle gibi. Yanlış da anlamış olabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

O zaman yukarı bı hareket beklenir dimi hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Üstadım grafik hareketini yorumlayabilir misiniz? Nereden nereye seklinde rica etsem, tsk.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Tebrikler. Eger bu 2. dalga ise 2. dalga düzeltme dalgasıdır ve hiçbir zaman üçgen olamaz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır cevap bu degil.

Euroben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yok efendim ne cehaleti. İzlemede kalın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır cevap öyle degil :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

2 dün 4 idi

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

2 dun 4 tü:)

0BeğenmedimŞikayet

Euroben ()

biz şimdi c dalgasını mı bekliyoruz ...

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Hocam bi meal rica etsek benim gibi cahillere:)) @super_conqueror

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

ben fark ettim düşecek :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum