Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:15:00
EUR 34.7339 13:15:00
USD 32.5072 13:15:00
ALTIN ONS $2392.1450 13:15:00

Konu: Gümüş Ons Ters Asimetrik Form

Haftalık Gümüş ons grafiği üzerinde basit ve kabaca bir çalışmam.
Buna göre bence Gümüş ons Orta/Uzun vadede Ters Asimetrik bir oluşum içerisinde gibi görüyorum.
işaretlediğim alanlar tam ortadan kesersek sanki birbirinin tam zıttı bir görünüm çiziyor.
Bu kez de resme uzaktan bakmak istedim, büyük resme bakarak bir yol haritası oluşturmak için.
Tabi bu da bir senaryomun simülasyonu niteliğindeki çalışmam.
Kesinlik ve garanti içermeyip, yatırım tavsiyesi ve yönlendirme değil sadece bir hayal ürünüdür.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Senin bu asimetrik ters ons benzerlige göre Nisan Mayıs . bakalım simetri yapacak mı?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu grafik ne stabil ilerliyor ya çok basitçe bir asimetri teknik mekanik olmadan

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Nasıl rakamlar vermişiz be.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Amenna yatan aslandan ise gezen tilki iyi derler calisalim nasip olmazsa biz isimizi yaptik deriz

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Evet hocam bende kendime şaşırıyorum açıkçası :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Evet herseyin hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kelebek yapabilir aslan2 dostum 26.30-40 bandına kadar... İhtimal olarak yani, işler iyi gider de 26'yı aşar isek...

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Boss ne yapar bu gümüş ons ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet malesef öyle oluyor ama sabır hocam güzel günler görürüz inşallah. Gümüş 1 günde her şey değişiyor biliyorsunuz :)

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Eyvallah hocam yiyemiyorda cok terste bekliyorum sonra :)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Korkmayın hocam nasipte ne varsa o olur. Helal kazancı kimselere yiyemez

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Sevenleri kavustursak iyiydi ne dersin hocam ilk defa gumusten korkar oldum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence bunlar ayrılmış :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Eline sağlık hocam bence sevenler ortada kavusur :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu çalışmam yaklaşık 1-2 ay kadar önceki çizdiğim bir resim. Baktım da ne kadar stabil ve uygun gidiyor diye düşündüm. Halbuki hiç bir teknik yok, sadece göz kararı ve el yordamı bir öngörü :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Orta uzun vade için bu daha büyük ihtimal bana göre. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabi bu haftalık grafik yani orta/uzun vade için... ytd Rica ederim bol kazançlar

wie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wie ()

sagolasın cevabın için.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam. Bu bir simülasyon sadece. Eğer önceki kısmın tersi hareket yapıyorsak ki şu ana kadar öyle, devamında da Yükselişe doğru gidileceğini anlatmaya çalıştım. Rakamların pek bir önemi yok önemli olan hareketin devamı...

wie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wie ()

selamün aleyküm bu form da işaret edilen 31 dolar ne anlama geliyor acaba?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok güzel dile getirmişsiniz amin hocam siz de sağ olun var olun tekrar. İyi geceler bol kazançlar dilerim haftaya iyi şeyler görebilmek ümidiyle...

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Amin hocam. Elin conileri yiyeceğine kardeşlerimiz yesin. Bizim insamız kendi yediği gibi hayır hasenat , zekat, fitre , sadaka vererek ihtiyaç sahiplerine de bir parça ayırır. Varolasınız sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah hocam rica ederim güzel yemek nasip olur karları hepimize inşallah bıktım hep spenk yiyor :))

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Emek, çalışma size ait hocam. Siz mutfakta pişiriyorsunuz bize sadece yemesi kalıyor. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ olun var olun :))

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam çok sağolun. Kabaca çalışmalar atıyorum bir yerlerde kalsın belki bir gün işe yarar. Mühim olan dostlarla istişare fikir alışverişi...

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Şu kadarını söyleyim bu grafik orta uzun vade yükseliş yönlü, ortadan ayrılan kısımdan önceki düşüş hareketinin neredeyse tam zıttı gibi yükseliş gösterme eğilimini ifade ediyor. En açık bu şekilde belirtebilirim. Tabi bir simülasyon sonuçta kesinkes olacak demek zordur. ytd

Mura0762 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum