Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:00:47
EUR 34.9839 18:00:47
USD 32.2051 18:00:47
ALTIN ONS $2414.8350 18:00:47

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş , günlükte 5,9250 -6,1535 yatay bant aralığında.
Gün içinde önce 6,1535 yatay bant üst direncini sonra da 5,9250 yatay bant alt desteğini test etti.
6,1760 yükseliş kanalı aylık üst direnci olup, 6,1535 le birlikte test edildi.
5,9690 düşüş kanalı desteğidir.
Yükselişin devamı için, 6,1760 üstünde günlük kapanışlar görmek gerektiğini düşünüyorum, yükseliş umudu içinde en azından 5,9690 üstünde günlük kapanış yapması gerektiğini düşünüyorum. YTD

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

$ 8.20 olduğunda Euro çift rakam.. Bence Euro'yu takibe al ihtiyar.. YTD..

BABA_DERVİŞ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Maşallah sende ki göz bende olaydı.. Işıksız tavşan avlardım.. Avcı duymasın.. Yeğenini de hiç merak etmiyon hesap yapmaktan.. Paragöz Emekli..

1BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

hesaplamadan olmuyor hesap girdi çıktılarını inceledim

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Gene milimetrik target hesapları mı yaptın Gümüşe nedir? ..

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

yaw hesap işlerim vardı ekrana bakamadım,

kahin içeri düşmedi değilmi

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

3 kere yazdım sana Emekli.. Kendisine de yazdım.. Yeğenin yok ortada.. Bilgine.. Boğa almak kolay da.. Yemi kendisini kurtarmıyor.. Baba mesleği idi Emekli.. Çiftlikte ahırlar amade yoksa..

0BeğenmedimŞikayet

BABA_DERVİŞ ()

damızlık boğa işine girelim vanga

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bilmukabil dostum.. Yanında bıtter da benden size gitsin.. Platin sayfasında bir dosta sordum.. "Aman yanaşma" dedi.. Grafikler tersini söylüyor..890 $ gibi bir yerden alanlar ihya oldu..935 i geçti, film koptu.. İzliyordum da, destek göremedim.. İyi geceler güzel insan.. Hayırlı, bereketli olsun.. YTD..

KIZIL_ELMA05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

aynen katılıyorum size ve bugün 252 de kulağından yakaladım atıştırmalık biraz aldım platin, bakalım 272 ilk hedef grafiğini biraz inceledim ons olarak çok üst rakamlar görmüş bendende size gelsin kahve ikramı afiyet olsun

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam çok teşekkür ederim zirvelerden düşmek kötü olur ^:^
Size de iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

"6 senenin zirvesinde" cevabı geldi.. Zirve de olmayan ürün kalmadı gerçi de.. İyi geceler dostum.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

13,65 e takılma yorumun tamamında ne diyor ona bak.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam hakkınızda hayırlısı olsun bizim durum malum

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Evet platin sayfası ilginç gerçekten.. Gitmeyen bilmez.. Enteresan bir ürün..8-9 aydır ufak düşüşlerle hep yukarı gitmiş.. Dur bakalım bir dosta sordum, ne önerecek bakalım.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

13.65 hedef dediğiniz gümüş ons fiyatımı

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

@super_conqueror Halil Hocam 1 ay kadar önce bir sinyal vermiş olsaydı 100 gr alırdık karınca kararınca artık tenekeyi parlayacağız el mecbur Hocam
6.4 6.3 6.2 ler duruyor cenaze gibi.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Düşüşlerden derin etkilenmemesi dikkat çekici.. İnsan psikolojisi "pahalı" zannediyor da.. Sonuçta kazanç % oranında hesaplanmalı.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Altında gümüşte o kadar tecrübeli bilenler var platine günde 1 kaç sefer bakarım çok nadir yorum paylaşım var Hocam öyle olunca ihtiyatlı olup geri duruyoruz

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam biz alacaktık bi terettüd ettik 221 lerde bide sitenin ölücüsü ben platinleri okuttum geldim gmş şöyle düşecek böyle düşecek diye aklımızı çeldi sorma gitsin son 15 gündür kâr yazıyorduk nasip değilmiş.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Sağol dostum.. Şimdi profilinden okurum.. Eskilerden üstat.. Bir de Platin sayfasından.. Grafiklerine bakacağım platinin.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Evwt dolar alir fiziki .. Dikkatini çekmiş grafik uzerinden söylüyordu

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum sitenin eskilerinden, ben de öyleyim.. Sağolasın.. Denk gelirse sorarım.. $ uzmanı diye biliyorum ben kendisini.. İyi teknikçidir..

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Halil bey grafik attı sayfasında duruyor grafik okuyabilene güzel örnek @Baba_Vanga_

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Dolar niye donmus ustat

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Sağolasın üstat.. Yordum seni.. Sağlıcakla kal..

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Direkt kendine sor

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bak cok tecrubeli hocadir bir seye sudan ucuz diyorsa bir bildigi vardır

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

$ bazında öyle de.. Huyunu suyunu bilmiyoruz.. Hadi gümüşü biliyoruz.. Zirvesinden çok uzakta, gümüş gibi.. Elektrikli araçlar için uzun vade de iyi yatırım.. Aslında dur o sayfaya gidip, grafiklerine bir bakalım dostum.. İyi akşamlar.. YTD..

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kolay gelsin bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Valla super conquruer diye bi hoca var adi halil gumus sayfasinda platin icin sudan ucuz diyip duruyordu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum