Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:06:05
EUR 34.7956 00:06:05
USD 32.4245 00:06:05
ALTIN ONS $2303.6000 00:06:05

Grafiği gönderen: super_conqueror

GÜMÜŞ ONS

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Boşver. Baksa görecek. Ama derdi o degil anlaşılan.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi sen 5.70 5.60 larda ne bekliyorsunuz buradan alımları tamamlamalı demedin mi bunlar beyin derdindeler. Düşünü kırdığını yazmadın mi etiketle su bozuntuları görsünler niye uğraşıyorsun

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

Kesinlikle

moritanya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

moritanya ()

Alkış. 100 farkli grafik atıp ben dediydim der kendisi.

Cedene için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NDICI ()

Yaw arkadaş adam her zaman diyorki alım satım işi kendinize ait ben kimseye al sat demem. Şimdi yok çıktığında sattırmazsın yok düştüğünde aldırmazsın diyorsunuz. Bari verin banka şifrenizi de sizin yerinize alım satım yapsın.

0BeğenmedimŞikayet

Zal47 ()

Böyle durumlarda ben emir giriyorum hocam. Beklenti faiz kararının ortalama etkileri gözetilerek emri giriyorum

0BeğenmedimŞikayet

Greettechars ()

Düşüş mü var yoksa alım yapmak için bekliyelim mi

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle kararlar öncesi bence beklemeli.

Yusuf_Dagdeviren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İyi takip edememişsiniz demek ki. Neden gerçekleşmedigini uzun uzun anlattım. Hem ben gram tahmini yapmam.

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Faiz karari oncesi dusus bekliyomusunuz 6.30 alti ustat.?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben gram analizi pek yapmam.6 yı neden beklediniz bilmiyorum. Ama ben hep alım yapılmalı şeklinde yorumlar yaptım.

Guler571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

yazım hatası 6'yı Beklerken olacaktı

1BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

Neler yaşandı. Dediğinin tersi çıktı çok iyi biliyorum.5lerdeyken 4leri de işaret ettiğini çok iyi biliyorum.

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kime almayın demişim.30 kasım grafigini getirip önümüze koyuyrsun. O günden bugune neler yaşandı? Uyuyor musun?

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne sürprizi? Ne altı yılı?

0BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

Bırak bu işleri. Düştüğünde aldırmazsın. Çıktığında sattırmazsın

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Altı(6) yı beklerken olacak düzeltiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Şimdi altı yıl beklerken bu süpriz ne oluyor.
Alım fırsatı olmayacak mı

6BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İlk ok yönünün yukarı olması demek zaten alım yapın demektir. Burada alım yapılır. Bunu bilmiyorsanız bu işi hiç yapmayın. Grafige dönecek olursak trend direnç hattı test edilmiş ama kırılmıştır. Trend hattı kırıldıktan sonra ise zaten satış yapılmaz. Grafik okumayı bilenler bunlarıda bilirler.

0BeğenmedimŞikayet

TOPRAK2020 ()

Adam görüşünü beklediğini paylaşmış. Senvonun dediğine harfiyen uymak zorunda değilsin. Kendi aklın yok mu

0BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

Evet arkadaslar. Fişekçi hocamız diplerdeyken nasıl korkutup da aldırmamış bakın görün

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Neden olsun. Hepsinin bir sırası var.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Marta kadar düşüş trendi bitebilir. Gramda altın olsun gümüş olsun dibi kimse bilemez. Kendinize uygun Siz'i rahatsız etmeyecek hemde vade olarak seviyelerden girebilirsiniz. Alında dolarla paritede yapılabilir ama zordur.

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Halil abi tepki düşüşleri yasıyoruz yukselis eskilerin anlattığı bi hikaye oldu artik :)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

O zaman mart da böyle bir düşüş olmaz diyorsunuz öyle mi anlamalıyım. (Gerçi bu gümüşün ne yapacağı belli olmuyor ama)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zaman olarak bakmadım. Ama daha önce paylaştıgım asto- zaman grafiginde aralıktan sonra toparlanma bekleniyordu.

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Hocam bu düşüşün aynısı genelde mart ayında da oluyor sizce 2021 mart ayında da böyle bir düşüş yada düzeltme (artık ne derseniz deyin) olur mu böyle bir beklentiniz var mi?

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Buyuk bir olasılıkla...

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Üstad ciddi bi yükseliş beklentiniz var sanırım. 2021 de çift haneleri görürmü tahminen @super_conqueror

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Trend dönerse satılmz. tAKİP EDELİM.

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum