Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:33:39
EUR 34.9777 00:33:39
USD 32.5401 00:33:39
ALTIN ONS $2332.1000 00:33:39

Konu: Onursal abinin orta ve uzun vade beklentisi

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Mesela orta vade grafik beklentim neymiş . Bakın bakın çekinmeyin. Ne kadara geldiğine de bakın , bak bak korkma.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@taharri alt grafiklere bağlıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Gold_Miner20 alt grafiklerim:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim analizler ne diyor orta ve uzun vadede . Alt grafiklerde mevcut.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yorumumun analiz ettiğim grafiklerin aşağısına yapıştırdım.
Ben düzeltme bitti diye öngörü analiz yapıyorum şimdilik. 7,05 lerden 5,48 lere düşen bir emtia düzeltme yapmıştır bana göre. Hatta onslar tüm boşluğunu aldı bile derim. Haziran ayına kadar olan yükseliş benim için zaman kırılması ile bir üst paralel zamana geçiş olarak yorumluyorum. 12 dolar ile 25 dolar arasında yıllarca kalmış zaten. 2011 senesinden 50 dolardan düşmeye başlamış ve 2020 Mart ayında en düşük seviyesini görmüş olan bir ons var. Birçok kişi 18 dolardan 29 dolara çıkan onsu görüyor ve çok çıktı buraya geri gelir diye bakarken grafiğe, ben ise önce 36 dolardan düşen ve dip seviyesini 14 dolarlarda yapıp yükselmeye başlayan ons var diye bakıyorum. Kısaca ben son yazdığın rakamı hiç beklemiyorum hele ki şu düşüş bir rayına otursun , o zaman hiç beklemem. 25 dolar olduğu an iş tamamdır benim için. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@MaSTeR_AyFoX dostum merhaba. Bak aynı. Orta vadede 36 uzun vadede 50. İyi mi:)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

sen bozarsın ama bizim milletimiz aç adam geçen 7.10 yükseldiğinde oradan almış altını 540 tan alan var adamlar öyle bir psikoloji yaratıyorlar ki insanlar da oraya çıksa bile adam daha yükselecek havasına giriyorlar sonra güüümmm... sonra az yükseltiyorlar sonra aha benm seviyelere gelecek deyip daha bozmuyor ve iyice dibe gidiyor.

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

yani sen şey diyorsun galiba tl bazında 15 tl olur oradan tekrar 6-7 tl bandına çekerler diyorsun anladığım kadarıyla. Zaten 15 tl olursa zannımca herkes tl geçer kimsede gümüş olmaz diye düşünüyorum bende dahil 12-13 tl olursa valla hemen bozarım gerisi ilgilendirmez beni :))

Mehmet01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

o kadar olmaz ama dediğim gibi gümüşün 15 tl civarına gidip jp morgan 2010 yılından beri 11-15 dolar arası topladı malları tepelerden küçük yatırımcının eline vermeleri lazım ki oda şimdi bu zamanlarda ve dijitale geçecekler.

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

sıkıntı yok kardeş 2021 ağustos ayından sonra ben yokum zaten sonra isterlerse 1 tl yapsınlar :))

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

gan analizini duyduysanız twit te bir arkadaş var 2022 de altın ons da düşüşün başlayacağını belirtiyor ve her 10 senede bir 5-6 sene çıkar 5-6 sene düşüş olur tabi bunlar yavaş yavaş olur...

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

bakın fişini çekecekler dediğimde aklınıza 1-2 tl düşürecekler demedim burdan 15 tl ye gider ordan tekrar 6-7 tl bandına düşürürler oralarda kalır anlamında söyledim. tmm elbette olacak ama yatırım anlamında kimse bakmaz sanayi alanlarında kullanırlar.

Krosske için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

bakın fişini çekecekler dediğimde aklınıza 1-2 tl düşürecekler demedim burdan 15 tl ye gider ordan tekrar 6-7 tl bandına düşürürler oralarda kalır anlamında söyledim.

Emre3212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşlarım, beklenti ve öngörülerimizi teknik grafiklerde bazı formasyomlara göre şekillendiririz. Bu formasyonların belli zamanları vardır. Bir şekilde bu formasyonlar çöp olur, o ana kadar bunlar takip edilir. İlk grafikte yani sağ tarafında 32 dolar yazan grafikten bahsedeyim. Gördüğünüz gibi fincan çizilmiş ve kulp çizilişi mevcut ve bu kulp orta dip seviyesi kısmını üç aşağı beş yukarı bugünkü 21,80 ons ile yapmış olabilir yada tekrar 21,80 seviyesini görüp öyle de yapabilir. Kulp daha sonra sağ çizgisinden dipten yukarı ddoğru hareket yapacak mı bunu izleyeceğiz. Fincan kulp formasyonu tamamlandığı zaman fincanın tepe noktası ile dip noktası arasındaki tutar kadar kulp bitiminden yukarı atması beklenilir. Bu fincan 27 dolardan 15 dolara kadar olan kısımdan oluştuğu düşünülürse 12 dolar ile 35 dolar seviyesine çıkması ümit edilir. Ytd. İnşallah bugünkü ons düşüşü ile kulpun dip seviyesi oluşturulmuştur.

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

kaca kadar cikar hocam biraz daha satasim var

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kontrol etmedim açıkçası. Şu anda tüm yatırımı gümüş olduğu için bencillik yaptım. Aklım fikrim gümüş grafiğinde.

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Altın ons bu fincanı tamamladı kulp yapma peşinde . yanlişmıyım

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Tm hocam bu yolda seninleyim. :) yola devam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu güzeldi.

ferhat77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre3212 ()

Dijitallesiyosun tamam okey peki ya enerji neyle sağlayacaksın bu dijital çağa enerjiyi ham madde olarak lazım olmayacak tabi gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kızma emaresi nerede gördünüz ki o yorumda. Ünlem işareti mi koymuşum nokta nokta uzatmışım ki:)

0BeğenmedimŞikayet

ferhat77 ()

Elektronik teknolojisinde de gümüş yerine bitcoin lehimlerler artık

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben paramı yatırım diye yatırdım. Beklentiyi satın aldım. Orta vade beklenti 36 dolar fincan kulp tamamlanması ki 2021 senesi içinde düşünüyorum. İkinci beklenti ise 50 dolar fincan kulp tamamlanması ki bunu da 2024 senesine kadar bir sürede bekliyorum. Bir ev alsam 4 yılda bana ne kadar kazandırır, faize yatırsam ne kadar kazandırır, bu gümüş ne kadar kazandırır. Bunlara verdiğim cevap beni gümüşe yönlendirdi.

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Yıl tahmininde bulundum niye kızdınız

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

Altın gümüş insanlık var oldukça değerli metal olarak kalmaya devam edecek. Kim kimin fişini çekiyor gorelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ok, siz yazdınız zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Bu yıl olursa fincanın kavisi oluşmuyor.3-4 yıl da kavis anca oluşuyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Uzun vade diyorum zaten arkadaşım. Grafikte ki büyük fincan 2011 den başlamış zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet01 ()

bu yıl içerisnde görürsünüz o fincanı 2021 sonunda ise altın ve gümüşün fişini çekip herşey dijitalleşecektir... yazın bunu bi kenara.

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

O fincan hayali çizim ile 3-4 yılı bulacak sanırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum