Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 03:23:06
EUR 38.1653 03:23:06
USD 34.1635 03:23:06
ALTIN ONS $2659.4050 03:23:06

Konu: 66vip- ons. gr/tl

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta biz seninle beraberiz aynen doğru demişler :) cevabını yapıştırıp engelliyorum hepsini saygılar.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o zaman dogru yoldasın ıbrahım devam et:)
Dogru kısıyı nasıl tanırız demısler, yanlılsların ok larına bakın demıs,

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Bir biteydi su ay

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Ağzından bal damlıyor hocam , inşallah dönmüştür artık ...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Inşallah hocam ful gramdayım tek yükselsinde

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta sana saldıran şahıs ve takipcileri bana saldırmaya başladı :)

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

Hocam nasıl yani geçtimi sıkıntılar

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur ederım @Gold87 @Bjk42

Artık 500 culer 600 culer gelebılır sıkıntı gecmıs gorunuyor, onumuzde bır tek kapanıs degerlerımız kaldı:)

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginiz için çok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Emeğine sağlık hocam

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip (5 saat önce) Cevap Yaz
Konu: 66vip- ons. gr/tl
Pozısyon korunmalı hareket planı degıstırmek zarar verebılır.

Dolar : 7,64 altında 7,42 - 7,64 üzerinde 7,87

434,68 altta, üstte 447,25 - gr/tl de

5,45 altta, ustte 5,60 gümüşte gr/tl de
Abd acılısına kadar bu aralıklarda devam edecek gorunuyor, acılısla alt sevıyelerı test edebılır.
Ay sonu olması nedenıylebu hareketlerın normal karsılanmalı,

Bu gun ay sonu kapanısı yapacak olan dövizler, emtialar yarından ıtıbaren yenı bır yol cızecektır.

Nerden nasıl alınmıs olursa olsun düşüş trendınde olması sebebıyle herkesın terste oldugu donemdeyız.

Yeni alımlar ıcın dusus trendının bıtmesı ve yukarı yonlu hareketın baslaması beklenmelı, elınde emtıa olanlar ıcınde ızle- gör uygulanmalı ve aralık ızlenmelıdır.

SAYGILAR..
DEMİŞİZ 5 SAAT ONCE; 17 mumu ve abd acılmadan, su an korktugumuzu yasamadık, dip çalısmasını yapmıs gorunuyor.21 mumunu da bu sekılde kapatırsak ay sonu kapanısını Korktugumuzu yasamadan kapatmıs olacaz İNŞALLAH.

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Sagolun hocam kırılmaz inşallah 533 den baslamış tim almaya :(

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok yazmısım bu gun anlasıldı:)abd acılısna kadar kendınıze ıyı bakın, gorusmek uzere.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verdıgım destekler kırılırsa altı cok acık, kırılacaganı sanmıyorum, o rakamlar altında gunluk ve bu gunku gunluk kapanıs aylık olması onemlı, umarım kırılmaz kırılması durumu ıcınde rakam vermeyım şimdilik, ne moral bozulsun nede polemık cıksın, ama kapanıs olarak altında olmamlı.

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Daha ne kadar dip yapar

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd alt destege yaklasıyor.

Aşı gelişmeleri ve abd tahvilleri yükselişi emtiadaki baskıyı giderek artırdı ve altın- ons 1,766 desteğini - gümüş 21,65 test etti. Bu seviyeyi kısa vadede önemli, ya burdan tepki alımlarıyla yukarı atmalı ve ay sonu kapanıslarını bu rakamlar altından kapatmamalı, yada kapanıs bu rakamlar altında gelırse bır sure bu destek noktaları dırenc halıne gelır ve asılması zorlanır.

Ancak oncekı mesajlarımda yazdım aralık ayından ıtıbaren dusus trendının sonlanmasını, yukselıs trendıne gırılmesını beklıyorum, tabı bu 1 aralık demek degıl, aralık ayı ıcınde olması yıllık donguler acıından onemlı ve haber verı , bazı kuresel ve yerel olarak bızlerı yakından ılgılendırecek olaylar zıncırırın olacagı gerceklesecegı ay olması sebebıyle onemlıdır.

NOT; Bu gunku saglık bılım kurulu toplantısını takıp etmeye calısıcam.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Tamam abim teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

oznur en azından bu gun ızlenmelı ay sonu.

Öznur_16 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ay sonu olması sebebıyle bu gunku kapanıs onemlı izlenmelı ondan sonra tekrar yenı ay ıcın analızler yapılmalıdır.

Aralık ayında cok onemlı temel ve haber akıslı olaylar beklenıyor, o sebeple aralık ayından ıtıbaren cok sert olmasada yukselıs trendıne gırılecegı ongoruluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Hayırlı günler abim ben biraz aldım 448 den sence düşüş devam edecekmi almak istiyorum ama cesaret edemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Üstadım 400 altı alımlarım var zarar etmedim ama kâr da eriyor sabırla beklemeye devammı

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

500 üstü için ons 1900 ustunde usd 8,40 cıvarında olmalı o sebebple cok yakın degıl gıbı, ocak oncesı ozellıkle usd tarafında yıl sonu hedeflerı sebebıyle baskı surebılır. ocaktan ıtıbaren daha sert yuklselısler beklenıyor.

bereketli_olsun_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldtakip ()

Burdayim 523 rekor bende:)

bereketli_olsun_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bereketli_olsun_ ()

500 üstü alanlar ?

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Uzunda kı kastınızı bılmıyorum alım yerıne baglı olarak, alttan alım yapanların bu ay ıcınde kar edecegını, terste olanların ıse bu aydan baslayarak gelecek yukarı ıvmeyı beklemek durumunda olabılecegını dusunuyorum.

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Hocam baya düşmüş gramda gümüşte gercekten nasıl olucak inşallah uzun aylar beklemeyi terste

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Eyvallah kardeşim emeğine sağlık

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Pozısyon korunmalı hareket planı degıstırmek zarar verebılır.

Dolar : 7,64 altında 7,42 - 7,64 üzerinde 7,87

434,68 altta, üstte 447,25 - gr/tl de

5,45 altta, ustte 5,60 gümüşte gr/tl de

Abd acılısına kadar bu aralıklarda devam edecek gorunuyor, acılısla alt sevıyelerı test edebılır.
Ay sonu olması nedenıylebu hareketlerın normal karsılanmalı,

Bu gun ay sonu kapanısı yapacak olan dövizler, emtialar yarından ıtıbaren yenı bır yol cızecektır.

Nerden nasıl alınmıs olursa olsun düşüş trendınde olması sebebıyle herkesın terste oldugu donemdeyız.

Yeni alımlar ıcın dusus trendının bıtmesı ve yukarı yonlu hareketın baslaması beklenmelı, elınde emtıa olanlar ıcınde ızle- gör uygulanmalı ve aralık ızlenmelıdır.

SAYGILAR..

0BeğenmedimŞikayet

Günay097 ()

Üstad hayırlı günler bu gümüş daha düşermi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum