Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:21:11
EUR 34.8238 20:21:11
USD 32.3379 20:21:11
ALTIN ONS $2301.8900 20:21:11

Grafiği gönderen: hedomedo

Haftalık grafikte obo beklentisi

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Doğru diyorsun abi umarım 2011 deki günleri yaşamayız valla 7 tl yi bi göreyim ne altın ne gumus bulasmayacam isterlerse uçsunlar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım bu patronlar ne zaman çalışanım benden fazla kazansın diye yardımcı olur. Hangi zengin sana bana musluğun suyunu içirtir?

Yenigold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Onursal abi Jp morgan 15 eylül de altin ons 1744 gumus ons 19.75 olarak revize etmis 2020 yıl sonu tahmini öyle olurmu malum dolarda ters köşe yapmıştı

1BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Abi son kurşunumu 5.50lere saklandım en büyük kurşun domuz kurşunu :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olmaz diyebilirim rahat ol. Daha Aralık ayından minimum Mart ayına kadar rahatız.

dolar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolar34 ()

Abi gozunu seveyim oyke olursa cok kisi terste kalir insallah grafikte gibi olmaz da bi an once terten ciksak

0BeğenmedimŞikayet

IBYNDRGMAİL_ ()

Bilsem bu kadar düşeceğini beklerdim abi gramda zararım çok sukir

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Arkadaşlar alay edilecek küçümsenecek ise hiç yapmayalım böyle. Ne haliniz varsa görün diyelim, çekilelim kenara. İnsan gibi anlatmaya çalışıyoruz, zaman ayırıp cevap yazıyoruz, gırgırına sırf şamatasına mı soruyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Neyi anlamıyoruz arkadaşım. En sağdaki turuncu üçgen beklenti yeri. O da 2021e denk geliyor aşağı bakarsanız.

IBYNDRGMAİL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

desteklerle dırenç aralarına resim çizip şekıl verıyorlar .. )) her bırının farklı adları var.. ))).. )))

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tekniğe uygun haber çıkartıyor spekler. Bizde a şu haberle düştü diyoruz sadece. Beklenti uzun vadede yüksek. 50 dolar ons gümüş benim.

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IBYNDRGMAİL_ ()

Hayırlı akşamlar abi bu güzel olmuş anlasam beklerdim bugünleri ama anlamıyorum

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

4,26 haftalıkta en önemli alt destek.

dolar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Grafik onemli tabiki ama bence ekonomik siyasi vs gibi gelismeler daha onemli. Mesela 5 ocak neden onemli abd senato secimi var. Biden lehine olursa veya olma ihtimali olursa fiyatlama baslayacaktir. Cunku ciddi bir tesvik paketinden bahsediyoruz. Bu da araliktan baslayan bir yukselis olacagini gosteriyor sadece gecmis tecrubelerimden yola cikiyorum. En gec mart 2021 beklentim 7,5 - 8 lira civaridir ytd. Sizin fikriniz nedir?

-1BeğenmedimŞikayet

dolar34 ()

Peki 4.25 son cikis mi grafikte oyle gordum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Obo omuz baş omuz imiş.

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Obo neymiş:)ben destek direnç trend bilirim

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sağol değerli kardeşim. Bu grafik gümüş TL grafiği ve haftalık grafik. Yani her mum bir haftada oluşuyor. Şimdi grafiği inceleyip anlamayan arkadaşlar sorabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum