Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:05:34
EUR 34.8238 17:05:34
USD 32.3379 17:05:34
ALTIN ONS $2301.8900 17:05:34

Grafiği gönderen: hedomedo

Haftalık grafikte obo beklentisi

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rakam orası değil, grafiği yanlış yorumladığınızı düşünüyorum.

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ne kadar zaman alır sol omuz tepe sizce ytd

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hayirli geceler Onur hocam 4.26 önümüzdeki hafta icinmi gecerli

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Çok teşekkürler vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Tamam onur bey

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafik haftalık bir grafik. Dikkat çekmeye çalıştığım yer turuncu üçgen şeklinde yerler. Solda ki sol omuzu temsil ediyor ortada ki baş kısmını temsil ediyor ve onların içindeki herbiri bir haftayı temsil eden mumlar gerçekleşmiş ve geçmişte kalan kısımlardır, sağ tarafta ve içi boş olan ise haftalık mumların oluşması ile sağ omuz bölgesinin ileride olmasını beklediğim kısmı temsil ediyor.

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafiği boşverin , ama sayfamda kişisel bölümü okuyun isterseniz.

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Nediyo bu grafik lütfen anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Teşekkür ederim onur bey nisan ayina kadar surem var bekleriz ya da bir iki defa daha al sat yaparız kismet artik

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben kim ne kadar sormuşa bakmam, bazen profil fotosu dikkatimi çeker ve eğer ismi yazıyorsa da ismine göre cevap veririm, önceden hakaret eden biri varsa bile o yine sorsa yine cevap veriyorum. Gram artırmış olabilirsiniz ama TL olaraktan kâr etmeniz için 6,32 de satsanız bile kâr edersiniz. Gümüş ons 24,40 seviyesi ile dolar da 8 TL ile 7,80 arasında kabul edersek 7,80de 6,12 , 8 de ise 6,18 civarı bir kâr realizasyonu şu durumda teknik grafikte olabilecek bir seviye. Aralık ayının onslarda yükseliş başlama ayı olarak düşünürsek bu ons rakamları daha sonraki seviyelerinde yüksek olabilir. Ytd

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

onur bey ikinci kez size soru soruyorum selma nick ile geldiginizden beri 6.76 ortalama ile 6.96 dan sattim. Simdi ortalamam 6.30 ne zaman kar a geecerim bir senaryo ile anlatsaniz

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Allah bereket versin kardeş ne güzel :)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeş herkes terste değil. toptan çıkılmaz 6 üstü çıkmaya başlanır ufak ufak düşerse geri alınır çıkılanda çapraza gidilebilir. Tl uzun süreli değer kazanmıyor. Tl de çok uzun beklemeye gelmiyor. Ben japon yenine 6.70 maliyetle girdim 7.91 den çıktım arada gümüşe girip çıktım. gümüşü de 6.70 ten çıktım en son 6.03 ten aldım 5.65 ten kaçırdım.

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Gecmiste 50 dolar gormuslugu var. Suan kalici dusus olmasi sadece abd faiz artirimiyla olur oda mumkun degil en azindan 2023 yilina kadar. Chicago fed baskani faiz artirilmiyacagini dun de teyit etti.

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Bu arada son 3 ayda da hala fiziki ekleme yapmış

live23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Ekonomik bolum de bekleyim ben :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bilmiyorum, o sıralarda sattığını yazmıştı.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

o zmn bnm düşüncemi yapma zamanalrı gelmiş para babalarının. çünkü aylardır bezdirme poitikası sürdürülüyor. beklemeye devam o halde. iyi kar görüp satarız inşallah

1BeğenmedimŞikayet

live23 ()

Jp morgan piyasanın en büyük manipülatörüdür . Demekki zirveleri deneyecek

Yenigold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Zarar kesmi yaptı eta

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Oh maşallah. Mecburi yolcu olmuşsunuz sizi vip bölüme alalım, trenin en pahalı yolcularındansınız.

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Böyle topyekun girmem 5 k ile al sat yaparım tfx den de çıkarım vakıf katılımda gram gram alır satarım bide düştükçe gülüyorum kendi kendime zarar 50 bini geçti

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Uçuk değil ayağı yere basan bir yorum. Şubat ayında başlayıp Nisan ayına kadar devam eden düşme ve çıkma hareketinde birçok yatırımcı aynı durumu yaşadı ve 3,50lerde herkes indi trenden. Etanın indiği duraktı galiba. O zaman karşı perona geçip 2,5 trenini bekledi, birçok yatırımcı da o durağa geçti ama bazıları trenin geri döneceği yok diyip yürüyerek 5 durağına gelip bindi trene:)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş__tüccarii ()

Ustad ucuşlara gecmissin

0BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Kendisi almak için diğer yatırımcılara satma baskısı kurmak için manipülasyon yapmak isteyebilir usd 7.40 ve enson 7.60 satış pozisyonundaydı sözleri ne kadar güvenilir sizin takdiriniz usd 8.54 leri gördü

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çıkmadım, hedefimin doğrultusunda ilerliyorum, ilk hedef 7 65 sonra ki 7 60 ikinci hedefim. Orta vade tabiki

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

peki onur bey şöyle bir şey yapabilirler mi sizce. şuan dibi sıyırıyor herkes felaket terste, çoğu kişi 6 üstünü görünce satma düşüncesinde. tersten çıkan stresten satma niyetinde sanki. eee böylece insnları ucuzdan sattırıp sonra alıp başını gitmesini sağlarlar mı acaba gümüşün. Fazla mı uçuk oldu bilemedim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Büyük konuşma, bu yatırımı bir kere yapan birdaha bırakamaz parası olduğu sürece. :)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Sen gümüştemisin çıktınmı

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

elinde en fazla gümüş bulunduran jpmorgen bunumu diyormuş, demekki ucuza almasınlar, zararına satsınlar diye :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum