Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0831 15:02:01
EUR 35.0043 15:02:01
USD 32.2974 15:02:01
ALTIN ONS $2361.3950 15:02:01

Konu: Büyük balık Küçük Balık

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Tamam matrixx ddd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onu da belirttim abi. İhtimal dahilinde... Oyunu tuzağı anlatırım hep bilirsin ya teknik dışında... Spekülasyon ve manipülasyonları... Bize düşen temkinli olmak ne olursa olsun.
Gerisi bizim Matrix...

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Seni tanımam mı kardeşim sen olaya geniş açıdan bakıyon bende istiom manipülasyon olmasın ama bakalım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok abi bu yorum benle taban tavana zıt oldu. Salt güç değil dediğim.

Ben bu felsefeyi seviyorum bilirsin, beni tanımış olman gerekti diye düşünüyorum...
Güç dediğim de zaten bir sinerjidir, bir frekanstır, bir kırılımdır...

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

He sen gücü seviyon eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Uyar da denebilir hocam eyvallah...

Guclu0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

O zaman bundan düşmanının düşmanı dostumdur yorumu çıkıyor üstad dogrumu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abim ben şunu dedim bir kez daha diyeyim senin için ve diğer insanlar için,

Gümüş için BossVurguncu yorumu (50 dakika önce)
Konu: Gamestop robinhood gümüş için yorum

Hocam iyisini al kötüsünü at.

Belki komple manipülasyon
Belki postmodern bir hareket
Belki oyun kuruculara bir başkaldırı
Balinalara Pirana saldırısı...

Lakin güç güçtür. Grubun felsefesini seviyorum, aynı noktada kesişiyoruz çünkü onu anladım. Gerisinin önemi yok... ytd

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam ne diyelim. Ben borsa için dikkat uyarısını yapalı epey olmuştu.
Nasip... ytd

parsomen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hocam kağıtlarda bozarlar ama altın günüş izin verdikleri kadar oynayabilirler nacizhane görüşüm

0BeğenmedimŞikayet

parsomen ()

Usta Spk da suç. Araştır lütfen.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam ben fikrimi aylardır koydum ortaya lakin grup açmak mühim değil grubun amacından sapmaması gerek ama bizde o birlik çok zor...

0BeğenmedimŞikayet

parsomen ()

Hocam açalım bir grup biz de yapalım aynısını bist100de hadi var mısın?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim iyi geceler :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Yanlış anlamışım pardon. İyi akşamlar:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amacım kendimi haklı çıkarmak olmadı olamaz yanlış yorumlanmasın bu konu. Ben sadece bir tezimin ispatını görüp mutlu oldum. Gerisi teferruat benim için. :) Teşekkürler iyi akşamlar...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yasal olmayan suç olan tarafı nedir hocam sizce, Oyun kurucuların manipülasyon ve spekülasyonları mı, yok ise oyun bozanların atakları mı?

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

İnsanların , burda emek veren insanlarla dalga geçebilme lükslerini kendilerinde nasıl bulabiliyorlar . İnanılır gibi değil:((iki gündür toplasan 4 kere girmişmişim siteye. Takip ettiklerimi okuyorum çıkıyorum. Kendinizi yormayın, kendinizi haklı çıkartmak ne demek? Kendine güvenen insan haklılığıyla uğraşmaz. Boşverin dikkate almayın. Uzun oldu kusura bakmayın. :))

0BeğenmedimŞikayet

parsomen ()

İyi güzel de bu yasal değil sonuçta. Suç.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

1000 dolar işi aşırı uç.
Hisse benzemez diye düşünüyor çoğu emtia işine... Lakin gümüş bir emtia mı onda bile şüphelerim var yine tez niteliğinde... Balina hareketleri ve açılan tuzaklar oynanan oyunlar pek de farketmiyor bana göre ama

100 dolar bile çok iyi.
Her şey komple tuzak manipülasyon da olabilir
Bir teorik fikir olup teoride de kalabilir. Biz doğruyu alalım eğrisi kendilerinin olsun yeterli bana göre hocam. Ytd. Matrix Reloaded...
Teşekkür ederim görüşleriniz için...

Ercuyes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnançlı olmak önemli olan.
Fikirlerimin tezlerimin teorilerimin, ispatını görmek mutlu etti benim görüşlerimle alay edenler için... Bugün o yüzden mutluyum :)

0BeğenmedimŞikayet

Ercuyes ()

Hayırlı akşamlar hocam biraz evvel wallstreetbets grubunun yazılarını okudum gümüş için amaç 25 dolardan 1000 dolara çıkartmaktır diyorlar di ama emtialarin hisse senetleri ne benzemediğini geç te olsa anlarlar gibi me geliyor her hareketleri balinalara yarar gibi bu emtilarda

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Neo hafif kalır artık:))

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yaklaşık 3 ay önce ne diyorduk?
Büyük balık küçük balığı yutar.

Game. stop oyun bozan mı demektir?
Oyunları bozdular oyun kurucuların galiba...

Reddit ekibinin başkanı olmasam da fikir olarak aynı çizgide olduğum küçük ama etkili balıkları balinaları yerken görmek pek keyifli...

Bizler her ne kadar küçük yatırımcı da olsak sistemin birer parçasıyız. Küçük yatırımcıların kitlesel hareketlerini yabana atamamız gerekir. Elimizdeki mallar ve aldığımız pozisyonlar ile piyasayı etkilemediğimizi söyleyenler bence bir kez daha düşünmeli, bu bana göre yanlıştır. Hepimiz bu piyasa denen Matrix'teki birer Neo potansiyeli taşıyor olabiliriz.

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet neden olmasın hocam her şey uyar dediğiniz gibi :))

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilir hocam öyle de yorumlanabilir. Ya da küçük kitlesel hareketlerin etkisini sembolize ediyor da diyebiliriz bunu piyasaya vurduğumuzda...

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum