Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:41:33
EUR 34.7748 00:41:33
USD 32.4684 00:41:33
ALTIN ONS $2337.9850 00:41:33

Grafiği gönderen: hedomedo

beklenti

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sağlamsa Lassa.

Opirus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Opirus ()

Ful TL deyim , gümüş mü daha sağlam , altın mı

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafiği dün yayınladım ve aynı grafik üzerinde benzerlik gösteren aynı grafiği daha sonra yayınlattım.
Grafik saçma, anlamıyoruz diyenlere armut ikramı yapayım.
24 Kasım günü 23,02 dip olarak gördüğüm için ordan yukarı hareketlerini öngördüm. Nerden nereye çıkıp düşeceğini yazayım , daha iyi anlarsınız.
23,02 den 23,47ye
23,47 den 23,19 a
23,19 dan 23,63 e
23,63 den 23,39 a
23,39 dan 24,03 e
24,03 den 23,73 e
23,73 den 24,52 ye.
Tabi bunlar sadece beklenti ve öngörüdür. Gerçekle ilgisi ancak gerçekleştiği zaman olur.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

24,36 gelseydi bi :)

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

ABD bugün kaplı mı? Yarım gün mü açık?

cmdmrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Tabi takip

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Beklemeye devam o zaman SABIR

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Direnç geçmeme ihtimalini satmak da stratejidir. full olmamak kaydıyla, önemli olan kuvvetli dirençi bulmaktır. 24,36 mesela

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

6,1 yada 6,05 gibi dirençlerde

1BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Kardeş merhaba dirençlerde yarı yarıya çıkmak mantıklı mı aşağılar riski hala var gibi? Fikrini sordum kesinlikle bir yükümlüğün yok tur.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün 15:30 da ilk grafiği bu şekilde attım ve gümüş onsun buradan döneceğine dair öngörü okunu çizgisel olarak da çizdim yukarı yönlü, ben bu grafiği yollarken ons 23,00025lerde idi ve en fazla 22,89 ları görmüştü. Bu grafiğin daha detaylı öngörü olanı sonrasında da anlık olaraktan yolladı @hedomedo kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim like bitti Sana:) eyvallah grafikler için.

hedomedo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hedomedo ()

Girmişken likeları verip çıkayım bari abi

1BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Emeğinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet arkadaşlar burada da daha önce yayınlattığım grafikte mavi oklar ile beklentimin ortalama karşılıkları 4saatlik grafikte mevcut. Sat al yapmayı düşünenler inceleyebilir. @hedomedo kardeşime teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum