Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:15:48
EUR 34.8238 09:15:48
USD 32.3379 09:15:48
ALTIN ONS $2301.8900 09:15:48

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
son durum 23.11.2020

1- Kırmızı siyah 1 .band aralıgı yatay band aralıgıdır , bu band aralıgında hareket alanı belırleyen gr al- sat ıcın bant alt kanal çizgisinden alıp kanal ust cızgısınden satıs olarak kullanılabılır.

2- Siyah ve mavi çizgi arası- Yukselıs kanalıdır
destekler dırencler takıp edılemlıdır ons ıle usd nın ters hareketlerı rakamı aynı aralıkta tutuyor.

3- Mavi kırmızı cızgı arası kanal pivot kanalıdır.

Kutu ıcındekı bolge 4h de kısa vade hareket alını gosterır.

Ons aşagı usd yukarı, yada tersı hareketler yapıyor, bu sekılde uc asagı bes yukarı tlgr olarak her ıkı metalde sabıtlenıyor, ust dırenclerı kırıp pıvot yapamasada cok alt desteklerede gelemıyor.aşı haberlerine alışmıs piyasa onay aldıgında hareket sertlesebılır ancak su ankı duruma gore alışmıs gorunuyor.Gelecek tum olumlu haber gelmıs metaller artık yukarı gıtmek ıcın haber beklıyor durumda bu haber gelırmı, yoksa dusus derınlesırmı sorularının cevabını onumuzdekı ay ıcınde hep bırlıkte ızlıycez.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Nur Allahaşkına @66vip nereye gitti şimdi. Siz bari bişey diyin. Eskisiniz nazınız geçer. Üzdü böyle:((

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Adamlar ağzı ile like istiyorlar :))) Böyle tiplemeler var :))) Yıldız meraklısı :))) Sanal yıldızı ne yapacaklarsa :)) Reel hayatında başarılı olamayınca sanalda başarılı bir grafik çizip içindeki boşluğu doldurmak isteyen tipler :))) Bana da yıldız vermişler umurumda bile değil. Kullanmıyorum bile. Adamlar yıldız almak için like dilenciliğine çıkıyor. Bu sataşmalarının sebebi like toplamak :)))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Aleyküm selam iyiyim tşk ederim sen nasılsın

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Selam nasilsin

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Birden fazla yan hesapları var

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Paramı veriyorlar burada neyin rekabeti bu? Madalya takılıyorda bizimmi haberimiz yok?

Nazende00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ccc6666 ()

@66vip hocam sessiz sessiz takip ediyordum şimdi gümüş sayfasına yazdığınızı gördüm çok üzüldüm. paylaştığınız bilgiler çok kıymetlİ.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Hocam sizi tekip eden sizin soylediklerinizi dikate alanlar icin yine yapmazmiainiz acaba aynisindan

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Hastalıklı ruh halleri ile baş başa bırakıp görmezden gelmek en güzeli ;)

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Çalışmalarınızı taktir ediyorum takip deyim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Yan hesaplardan karalama olabilir çünkü burada cok rekabet var.

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Hasetlik, fesatlık, çekememezlik, kıskançlık , mazoşiştlik, başkasının zarar görmesinden haz alma, psikolojik sorunlu tipler.

0BeğenmedimŞikayet

Gözlemci_77 ()

Mrb 66vip iki Aydır bu siteyi takip ediyorum. Bence bu sitenin siz ve sizin gibi donanımlı insanlara ihtiyacı var. Bir kaç kendini bilmez yüzünden benim gibi bu işlerde acemi arkadaşların sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var. Boş verin onları meyve veren ağaç taşlanır.

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Anlamadığım bu durumda çıkarları ne oluyor? En güzeli tünne deyip geçmek

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Aynen öyle @Tekmami . Kim iyi niyetle çabalıyorsa birileri kasıtlı olarak saldırıyor. Bu yüzden kaç kişi hesabını kapattı. Mesnetsiz, desteksiz sallayanlar, milletin zarar etmesi yönünde öngörüde bulunan tiplerin bence yan hesapları bu sataşanlar.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Keşke yazsanız alış satışları

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Allah gönlüne göre versin

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Bu sitede boş yapan adamlara ses etmiyorlar ama; işe gerçekten yarayan adamları susturmayı başarıyorlar. Bende çogu kez bu tufaya düştüm artık takmıyorum veriyorum cvplarını ve engeli basıyorum. Görmezden gelin bu tipleri, bak onca sevip sayan güzel dostluklarınız var burada ;)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

meyve veren ağacı taşlarlar kardeşim... bu böyledir... ama hayır duaya inanıyorsa bize yardımcı olan kardeşlerimiz... gelen taşları görmezler diye düşünüyorum... çünkü o dualar taşların önünde siper olur zaten... İnş. @66vip kardeşimiz ve diğer yardımcı olan bütün arkadaşlarımız olaya bu açıdan bakarlar...

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Orta ve alt seviye yatırımcı için şuan al- satı çok sakıncalı buluyorum abi.. alış- satış rakamını verirsen tabiki çok dua alırsın ..5 tutar 1 tutmaz linç olursun o da ayrı mevzu.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi sen alım satımımı yazsan varya ne dua alırsın da yine alıyosun dua ama işte kurunun yanında yaşta yanıyo hesabı bizde yararlanamıyoruz malesef grafikten anlamaya çalışıyoruz ama oda yeterli olmuyo satış yerlerini alım yerlerini kaçırıyoruz :( neyse abi hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ustam böylelerine fırsat vermeyin lütfen grafik bilgi paylaşımı yapan ustalarimiz sessiz kalınca sitenin hali ne olur siz onlar için değil takipcilerinizin hatrina devam edin lütfen sevgi ve saygılar

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

@66vip üstadım, gereksiz laf atan birilerine kızıp siteyi yanlız bırakma. İyi niyetli arkadaşlar kenara çekilince siteye başkasının zarar etmesinden haz alan sorunlu tipler meşgul ediyor. Lütfen hocam pes etmeyin. Sizin çalışmalarınızı, özverinizi gören insanlar size laf atanlara yeter. Size laf atan kişilerin gözleri kör, akılları bir karış havada olmalı.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

Slmlar kardeşim... sizin sayenizde yolunu bulan ve size hayır dua eden kardeşlerinin hiç mi hatrı yok Allah aşkına... Hayır duası diyorum... Neden sataşan insanlara takılıp da böyle bir kazançtan mahrum kalmak istiyorsun. Anlamıyorum... Takdir tabiki senin... Ama aması var işte...

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaşlar;

Eskıden aldıgımı sattıgımı alım noktasını satıs noktasını bıle yazardım, şimdilerde grafıklerde genel yon ve onemlı destek dırenclerı paylasıyorum, eskısı paylasım yapmsak demek lınc olacaz.

Bu gun bıle al- sat verdı ALLAH bereket versın, keske ortam musaıt osa her harekette bırlıkte kazansak ama bu yaklasımlar gereksız elestırıler ve anlamsız cıkıslar yuzunden kazanırken acık acık yazdırmıyorsunuz sagolun.

Tabı bız ıslemımızı yapıyoruz yanı bıze zarar vermek ıcın yaptıgınız yorumlar bıze hıc zarar vermıyor tam aksıne zarar cesaret edemeyen yada anlamayan sızlere.

Genelleme olmasın tabıkı ıstısnalar var sagolsunlar.

Bıraz sessız ıslem yapıp uzaktan ızleme zamanı geldi, kasıtlı olarak satasan, ınsanlara zarar ettırmek ısteyen, faydalı olanları yıldırmaya calısanlar,

AZMİNİZ İÇİN VE BASARINIZ ICIN SIZI TEBRIK EDERIM.

Kazancınız bol kararlarınız isabetli olsun.

ALLAH'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Emeğine sağlık @66vip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Yusuf_B_
alt yorumda detaylar var kardesım.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık, teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler güzel çalışma emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum