Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 15:21:37
EUR 34.9380 15:21:37
USD 32.5118 15:21:37
ALTIN ONS $2325.4200 15:21:37

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
son durum 23.11.2020

1- Kırmızı siyah 1 .band aralıgı yatay band aralıgıdır , bu band aralıgında hareket alanı belırleyen gr al- sat ıcın bant alt kanal çizgisinden alıp kanal ust cızgısınden satıs olarak kullanılabılır.

2- Siyah ve mavi çizgi arası- Yukselıs kanalıdır
destekler dırencler takıp edılemlıdır ons ıle usd nın ters hareketlerı rakamı aynı aralıkta tutuyor.

3- Mavi kırmızı cızgı arası kanal pivot kanalıdır.

Kutu ıcındekı bolge 4h de kısa vade hareket alını gosterır.

Ons aşagı usd yukarı, yada tersı hareketler yapıyor, bu sekılde uc asagı bes yukarı tlgr olarak her ıkı metalde sabıtlenıyor, ust dırenclerı kırıp pıvot yapamasada cok alt desteklerede gelemıyor.aşı haberlerine alışmıs piyasa onay aldıgında hareket sertlesebılır ancak su ankı duruma gore alışmıs gorunuyor.Gelecek tum olumlu haber gelmıs metaller artık yukarı gıtmek ıcın haber beklıyor durumda bu haber gelırmı, yoksa dusus derınlesırmı sorularının cevabını onumuzdekı ay ıcınde hep bırlıkte ızlıycez.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Rizelli53 ()

Günlük çok kısa aralıklı al sat fırsatı veriyor maksimum 10 kuruş bunun da 6 kurulu makas vergi küsüra gider 4 kuruş için riske de girilmiyor. On ile dolar ters orantılıdır ama bu ara hiç alım satım fırsatı vermiyorlar. Zannımca bizleri bezdirmeye çalışıyorlar. Ve burada maalesef aşırı korku ve aşırı ümit veren tipler var. Ve onlarca arkadaşı bir şekilde kandırıyorlar.

Lütfen iki yönlü de gaza gelmeyin. Her ayna ışığı yansıtır ancak sadece size bakan ayna size ışığı gösterir. Size bakmayan kişiler size zarar verir.. Amaçları da bu zaten. Mevlam bizleri esirgesin bu tiplerden.

Bu arada sayın vip Size de tespitiniz için teşekkür ederiz.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Emeğinize sağlık teşekkürler üstad

18BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumus ons 23,59 - gumus tl 6,14 ustune atmadıkca
Altın ons 1819-471 tl ustune atmadıkca
Bu rakamlar ustunde en az 4h, yada gunluk kapanıslar yapmadıkca yukselısten bahsedılemez.
ancak bu rakamların onumuzdekı kısa zaman ıcınde gorulecegını dusunuyorum.

Aşı haberleri altının ons tarafını baskılamıs yukselmeıne engel olmus ancak aşı haberlerıne alısmıs gorunuyor, onay aldıgında daha sert hareketler beklenebılır, gelen ası haberlerı ıle yıne oynaklık gostersede genıs ve dar band aralıklarının dısına cıkamadıgını goruyoruz. Altta gıdecegı alan dar ancak yukarı hareket alanı genıstır.
GR/TL tarafına gelınce usd kaynaklı hareketler ons altında cok buyuk hareketler olmamasına ragmen altının tl tarafındakını asagı yonlu etkılıyor. Usd nın ve onsun hareketlerıne baglı olarak hareket edecektır.

Ancak tesvık haberlerı onunuzdekı zaman dılımınde tekrar gundeme gelecek, pan demının devam edıyor olusu, usd nın yıl sonu olması nedenıyle sırket ve bankaların acıklarını kapatmak ıcın alıcı bulması durumuyla duslerın sınırları kalacagı, hatta yukarı yonlu ıvmelerın onumuzde 2-3 ay zaman dılımınde hareket saglayacagını dusunuyorum. Bu hareketın onumuzdekı ay bası ıtıbarıyle baslamıs muhtemel.

Yanı kısaca dususlerın alım fırsatı olduguna, hareketlerın gr altında destek dırenclere alım satım ımkanı olacagına ınanıyorum. Ancak gunluk anlık satımlar Gram dusurecegınden yada dusurme tehlıkesı oldugundan destek dırenclere gore orta vadede yapılması uygun olabılır.

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Dün nerdeyse 5.81aldığım satıyodum abi .. dolar hızlı yükselince tuşa dokunmadan vazgeçtim.. gidiyodu valla. Anlık oldu.

0BeğenmedimŞikayet

mesev ()

Bunlar bitmez ki gelirler yine ağızları kapanmaz bunların

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

inş. hocam...

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

syn @66vip siteye girdiğimde direk profilinizden yaptığınız yorumları okuduğum , yorumlarına değer verdiğim kişilerden birisiniz. Alt yorumda Asya mumları nasıl açıldı. Bununla ilgili bilgi verebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Sabreden kazanacak
Anladım hocam teşekkürler

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

platın- bakır gumus paladyum vs gıbı degerlı madenler uretım madenıdır, platını ornek vermekle uretım metallerının yukeldıgını anlatmak ıcındı.
Yanı gumuste uretım madenıdır ve yukselmesı an meselesıdır, cok gerılmeye umıtsızlıge kapılmaya gerek yok demek ıcın yazmıstım o yorumu.
sabreden kazanacak

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Abi günaydın
Siteye girince özellikle profiline bakıyorum her seferinde çok faydalı çalışmaların var teşekkürler
Merak ettiğim şu platin nasıl bir şey gümüş altın düşerken o yükseliyor
Birde dört bin lira param vardi yedi üstünden gümüş aldım yani zirveden aldım bir anlık gaflete düştüm
Gümüş yedi seviyesine gelene kadar çok in çık yapacağını düşünüyorum abi ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emegine sağlık kâdim dostum, Allah c. c razı olsun. Nasılsın?

1BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Emeğine sağlık üstadım.

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dun 13 ten sonrakı 4h mumların tamamı her ıkı metal ıcınde volalıte cok dusuk ve kararsız mumlar seklınde kapanmış.

Gunlukte ıkı gundur kırmızı satış mumları olarak sonlanmıs.

Bu gun sabah 5 mumları ve asya acılısına denk gelmesı ıle bırlıkte onem kazandı.

Satısla 4 h de 5mumlarının kapanması satısın derınlesecegı, yesıl olarak devam etmesı toparlanma olacagı gostergesı olacaktır.

Platın bakır gıbı metallerın yukselıste olması dıger metaller ıcınde yukselıs yonunde beklentıye sokması demektır, yazdıgım verıler ay sonu ve 3. ceyrek verılerı olması sebebıyle takıp edılmelı ve yon verıcı onemlı verıler olmasın kaynaklı onemlıdır.

Hayırlı geceler,

ALLAH'a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Abradizayn ()

Benimle paylaşabilirsin ?

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Sessiz kalmakta haklısın en güzelini yaptın son iki saatte yaptığım yorumlara bak anlarsın. Cellat aşığı fazlaca ; ) baş etmesi zor hak verdim

0BeğenmedimŞikayet

Mutlu5 ()

Keşke yazsan abi . bugün 6.14 gördüğüm de kararsız kaldım.

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Hadi inşaallah:((

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Üstad çok malesef o tarz kişi gerekeni yapmışsın ben inan yorumları okumuyorum çoğu zaman kurları takip ediyorum yalnızca.

2BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Çokta uzatmaya gerek yok bir laf varya bilmem bilirmisin?
Son cümlesini söylersem anlarsın zaten “kervan yürür” ;)

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Canim çok canı sıkıldı hakkida var bugün dinlensin ustam kırmaz bizi gelir inşallah ((

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

İlk başlarda bende çok sinirleniyordum bu tiplere zaten o sebepten ötürü mamitek hesabımı kapatmıştım. Sonra izledimki aynı kişiler başka hesaplarada aynı şekilde salça olduklarını görünce geri geldim ve hepsinin payını verip cenelerini kapattım; hele bir rizeli denen biri var aman evlerden uzak olsun

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Nikler ile olacaktı pardon malesef

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Farklı tel numaraları ile olabilir mantıklı düşünüyor sun

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Değişik miller ile geliyor malesef

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Ne yazıkki sataşmaya yer arayan insanlar bu arada yardımcı olmaya çalışan insanlarla cok uğraşıyorlar en önemlisi saygı yok en iyisi görmeyin duymayın engelleyin.. bahsettiğiniz şeye şahit oldum buradan takipçi kazanıp kanal hesabı açıp analiz yorum yapan videolara

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Zamanla burada insanlar bir birini tanıyor göz aşinası oluşuyor zamanla samimi olup olmadıkları anlaşılır

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Son yorumumda amaç içinde yapıyor olabilirler çünkü bahsettigim duruma eğilimi olan tiplere rastladım ben bu sitede

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Cok sukur iyiyimde papatya siteye geri dönmüş cekilmez buralar artik

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Benim bildiğim cep no ile hesap açılışına izin veriyor bu site, yani bunlar yan hesap açmak için yeni numaralarımı alıyorlar? Bence tek dertleri açtıkları hesaba çokça takipçi toplayıp sonrada kendilerine başka kanal hesabı açtıktan sonra topladıkları takipçileri o hesaba çekerek para kazanma yolları sağlıyor olabilirler

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Usta hayırlı geceleriniz olsun inşallah.
Haddim değil ama. Gördüğüm şu, geçen tepe yapmadan önce de böyle bezdirdiler ve belki bir çok sizi seven takip eden, hareketinizi kestiremedi. Kimbilir belki şimdi de bir dönüm noktası ve aynı durumla karşılaştınız.
Siz ve sizin gibilerin belki kaybı olmaz, ama...
Demek istediğimi anlamışsınızdır.
Huzurunuz daim olur inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum