Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:43:45
EUR 34.7970 12:43:45
USD 32.5018 12:43:45
ALTIN ONS $2379.4150 12:43:45

Konu: 23.11.2020 sondurum-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
23.11.2020 sondurum-66vip

1- Kırmızı siyah 1 .band aralıgı yatay band aralıgıdır , bu band aralıgında hareket alanı belırleyen gr al- sat ıcın bant alt kanal çizgisinden alıp kanal ust cızgısınden satıs olarak kullanılabılır.

2- Siyah ve mavi çizgi arası- Yukselıs kanalıdır
destekler dırencler takıp edılemlıdır ons ıle usd nın ters hareketlerı rakamı aynı aralıkta tutuyor.

3- Mavi kırmızı cızgı arası kanal pivot kanalıdır.

Kutu ıcındekı bolge 4h de kısa vade hareket alını gosterır.

Ons aşagı usd yukarı, yada tersı hareketler yapıyor, bu sekılde uc asagı bes yukarı tlgr olarak her ıkı metalde sabıtlenıyor, ust dırenclerı kırıp pıvot yapamasada cok alt desteklerede gelemıyor.aşı haberlerine alışmıs piyasa onay aldıgında hareket sertlesebılır ancak su ankı duruma gore alışmıs gorunuyor.Gelecek tum olumlu haber gelmıs metaller artık yukarı gıtmek ıcın haber beklıyor durumda bu haber gelırmı, yoksa dusus derınlesırmı sorularının cevabını onumuzdekı ay ıcınde hep bırlıkte ızlıycez.

SAYGILAR...

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Şükür iyiyim canım bende kârdan zarardayım üzülme sabirla bekleyip çıkıcaz insallah

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Hoş buldum cnm tersteyim :((( sen nasılsın?

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Ah çok teşekr ederiz iadei ziyaret yaparız artık:))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim hanım teyze gönüller bir olsun bende size yolluyorum sevgilerimle

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bende varmış @Nurnasip - @Nur_71 4 tanesini ikinize bölüştürdüm, bereketini görün. :)

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sizler emek , zaman samimiyet çaba sarfediyirsunuz, EYVALLAH Allah razı olsun. sizler saçma sapan insanlara kizmakta haklısınız karşılıksız bu çabaya yapılan yoruma. fakat biz acemilerin yol gostereni olarak bu insanlara takılmayın Allah hepimize hayırlı ömürler ve hayırlı olanları nasip etsin. Selamlar

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Hocam sitenin huyu bu, kimleri linc etmediler ki

0BeğenmedimŞikayet

Darbeli33 ()

Hocam bismillah daha yeni başladık sizinle meyve veren ağaç taşlanir derler ya siz takmayın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Siz müneccim degilsiniz. Siz yazınız alım ve satımlarınızı lütfen. Gerisi bizi ilgilendirir. Koca insanlarız. Begenmeyen engellesin sizi

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Onlar mi kazandı yani... Gitmiyorsunu dimi... @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Hocam siz de yapmayın böyle. Ben satacaktım cesaret edemedim. 6 bin cebimdeydi. Tabikide sizin kararınız. Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

Hayırdır başkan kim kızdırdı yine seni boşver dert etme burda kendini bilmez insanlar her zaman vardı her zaman da olacak sen takılma onlara senin iyi niyetli olduğunu zaten bilen bilir eskilerden

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Emeginize saglık like.

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaşlar;
Eskıden aldıgımı sattıgımı alım noktasını satıs noktasını bıle yazardım, şimdilerde grafıklerde genel yon ve onemlı destek dırenclerı paylasıyorum, eskısı paylasım yapmsak demek lınc olacaz.
Bu gun bıle al- sat verdı ALLAH bereket versın, keske ortam musaıt osa her harekette bırlıkte kazansak ama bu yaklasımlar gereksız elestırıler ve anlamsız cıkıslar yuzunden kazanırken acık acık yazdırmıyorsunuz sagolun.

Tabı bız ıslemımızı yapıyoruz yanı bıze zarar vermek ıcın yaptıgınız yorumlar bıze hıc zarar vermıyor tam aksıne zarar cesaret edemeyen yada anlamayan sızlere.

Genelleme olmasın tabıkı ıstısnalar var sagolsunlar.

Bıraz sessız ıslem yapıp uzaktan ızleme zamanı geldi, kasıtlı olarak satasan, ınsanlara zarar ettırmek ısteyen, faydalı olanları yıldırmaya calısanlar,

AZMİNİZ İÇİN VE BASARINIZ ICIN SIZI TEBRIK EDERIM.

Kazancınız bol kararlarınız isabetli olsun.

ALLAH'a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

Slmlar kardeşim... bu gün yine üzmüşler seni... senin gibi bizlere yol gösteren arkadaşlara bunu hep yapıyorlar... planlı bir şey olduğunu düşünüyorum. bu gün başka bir arkadaşa daha yazdım... sizi kızdıranlar yerine bizim gibi sizi takip ve takdir eden kardeşlerinize odaklanıp hayır duamızı aldığınızı unutmayınız... bunun kişisel egolardan daha önemli olduğunu düşünüyorum... Allahım gönlüne göre versin elindekinin bereketini artırsın inş. selametle kardeşim... hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşgeldin canım nasılsın

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Yiğido @Polat3458 kendisi gelmezse, ben gidip Yozgat'ta bulup getireceğim @66vip olmuyor böyle :)))

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Tmm abi enkısa zamanda bekliyoruz aramıza saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Kalmadı like bu saatte:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Valla dogru soyluyor, burda cay tuzlu corba acı oldu, selamlarımı ılet

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta bunlara alıştık sen meyva veren ağaç sın taşlıyorlar anladık da bakıyorum herkes birbirine saldırmaya başladı. Neyse sen takipcilerin için buradasın sıkıntı yapma çalışmaların bizim için değerli

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Abi heri üstadım selamlar getirdim yanımıza gelsin çayımızda çorbamız bol diyor

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Olmaz ama bu kadar insan takipte. yeni üyeler emek verip kafa yorucaklar. sizlik bişey yok.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

polatım sırf polemık cıkacak satasma olacak dıye selam veremez sohbet edemez oldum, farkındamısın bılmıyom, ıcım gıdıyor arada hal hatır sormak sohbet etmek ıstıyom ımrenıyom bazen ama sırf sunları yasamayım dıye yazamıyom.

darlandım artık, sankı bunları paylasınca bır cıkarımız var.

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Yahu bizler için burda yaz abi

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Oyy canim tamam geceyi bekleyelim ))

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ağır__darbe_ ()

Paylaşımlarına devam et bence seni seven takip eden çok azınlığa takılma

1BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Tek tek açıklama yazmış grafiğin altına ever siz bu aciklamadan anlamiyorsaniz napsın başka bence siz biraz çalışın mumlar formasyonlar videolarini izleyin ozaman ne demek istedigini anlicaksiniz bencillik degil size anlatsa saatlerce anlamazsiniz bu şekilde biraz öğrenmeniz lazım

Gezegenadam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Hoşbuldum canım gece daha köpüklü oluyor:))

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ustam çok kafanızı takip kendinizi yormayın canınızı sıkıp ortadan kayboldu amacı bu demekki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum