Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 22:26:01
EUR 34.7629 22:26:01
USD 32.2658 22:26:01
ALTIN ONS $2326.2600 22:26:01

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Hedge Fund'ların Altın pozisyonlarındaki değişim. Long'lar azalıyor, shortlar artıyor. Beklentileri yönetmek anlamında önemli.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Sağolun güzel düşünceleriniz için. Sevgiler.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Değerinizi biliyoruz ... Tekrar çok teşekkür ederim... Düşüş bittiğinde eski zirvelere çıkması mümkün mü ? @shaokahn hocam ...

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Geliyor 1795 ler vay arkads biliykruz ama işlem yapamıyoruz nasıl birşey bu bendeki

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Usta vallahi helal olsun size. yani insan bukadar isabetli kararlı olur. allahrazi olsun. is işten geçti ama faydalanan olmuştur elbet.

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Saygılar hocam çok teşekkür ederim...

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Hala gitme ihtimali var. Bu bağlamda benim dip olarak gördüğüm nokta 1750. Gelir veya gelmez bilmiyorum ama o bölgenin kırılmaması lazım, ki bence kırılmayacak. O yüzden ben buralarda dahil kademeli alımlarıma devam ediyorum. Ancak her türlü ihtimali de gözününde bulundurup yedekte cephane bırakmakta fayda var. YTD. Selamlar.

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dün çıkışlar devam ediyordu sabah paylaştığım grafikte. Dün akşam ve bugünkü son durumu bilmiyorum. Selamlar.

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

@shaokahn hocam saygılar ... Daha da aşağı gider mi bu ? ONS hiç güven vermiyor maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hocam peki altın etflerinden çıkış şu 2 günde güçlendi mi yoksa düşüşten dolayı tekrar artışlar oluyor mu?

1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Rica ederim faydam olduysa ne mutlu bana
Rabbim hayırlı bol kazançlar versin İnşaAllah

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bunu yazarken 1870'ti zaten. Şu an 1820'lerdeyiz...

Akhisarli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Tamam kardeşim Teşekkürler onsda aynen dediklerin gerçekleşti tebrikler.
Msj aldım ben.

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Ons düşüş trendinde kardeşim
Ama dolar bir şekilde gramı ayakta tutuyor
Maliyetine bak ona göre kararını ver
Ama ons'a güvenme
Çünki şaşırtmıyor, 2 haftadır alıcısı yok
Dolar ne yapar onu bilemiyorum
Çünki kısrağından kopmuş tay gibi çılgın
Ytd

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Kardeşim selam yön aşagı dimi altda nerde duracagıda belli degil? YTD Harekete geçmek gerekecek sanırım.

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Elinize sağlık üstad
ABD den bugün yine aynı hareketleri bekliyorum
1808 test edilecek gibi
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akhisarli ()

ne demek hocam bu ne anlama gelıyor düşüş mü?

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bloomberg Terminal'den.

nomuraz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Şef tşkler.
Nerden bulabiliriz benzer bilgiyi?

0BeğenmedimŞikayet

sserkans ()

Üstadım 37 gün vade kaldı en sağlıklısı kolu kesmek o zman

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

İnanın bir şey söylemem doğru olmaz. Ancak 2021 yılı için ben altının yukarı bir ralli yapacağını düşündüğümü söyledim. Hala da o fikirdeyim. Eğer zaman ve vade probleminiz yoksa o seviyeleri de aşacağımızı düşünüyorum. Ancak haftalardır da deflatif baskının ne kadar büyük bir risk oluşturduğundan bahsetmiştim. Keşke acele etmeseydiniz. Takdir sizin. Selamlar.

sserkans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sserkans ()

üstadım merhaba is bankası alieg varanttayım maliyet 50 krş 1980 bandına gelirse zararsız çıkabiliyorum alttan almak için kol kesmeli mi yoksa beklemeli mi tavsiyeleriniz alabilirmiyim?

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Hocam valla artık aşağı gitsin artık ne yapacaksa yapsın ama en fazla 31 Aralık gününe kadar bekleyeceğim ... Artık 1850'yi aşağı kırsın hepimiz rahatlayalım ... Çıkması için bir neden yok sanırım ...

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Estf. Bu grafikte kısaca büyük fonların long pozisyonlarını hala arttırmadığını ve beklemede olduklarını görüyoruz. Short pozisyonları ise bir süredir arttırmışlar. Yani benim anladığım Hedge Fund'lar yeni bir yükseliş hareketinden önce altındaki varlıklarını likide edip uzun vadeli yeni bir alım için fırsat kovalıyorlar. Nitekim orta vade de o sort pozların azaldığını long pozların ise tekrar arttığını göreceğiz. Ancak şimdilik düşüş kaygısıyla bir hareket yok. Benimde önceki ETF grafiğini paylaştığım mesajda anlatmak istediğim husus buydu. Selamlar.

Kaço için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarzaade ()

Kardeş yazdığına çok güldüm aynı ben :)

Kaço için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kaço ()

Hocam bide biz cahillere tercüme ederseniz sevinirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum