Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 13:49:32
EUR 34.9594 13:49:32
USD 32.5558 13:49:32
ALTIN ONS $2348.8950 13:49:32

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Hedge Fund'ların Altın pozisyonlarındaki değişim. Long'lar azalıyor, shortlar artıyor. Beklentileri yönetmek anlamında önemli.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

UsdreSta ()

Hcpk teşekkür ederiim hocam son bir sorum olacak fiziki gram almak için şuan zamanımı?

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UsdreSta ()

Açıklamanız için teşekkür ederim kardesm

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bunu basit bir matematik ile hesaplayabilirsiniz ama bu seferlik söylemiş olayım. Eğer kur bu noktada kalırsa 10 TL'lik bir artış olur. Selamlar.

UsdreSta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Gram altin= ons/31.1*dolar kuru
Formül bu farklı korelasyonlarla deneyebilirsiniz.
Mesela: ons 1850 kur 7.95 olursa,
1850/31.1*7.95=472.9 lira olur Gram altin

UsdreSta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UsdreSta ()

Hocam ons 1811$ 1850$ çıkarsa grama kaç TL link bir artış gozlenebilir

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben daha önce de defalarca belirttim. Genelde düşerken daha da düşecek diyenler çıkarken de daha da çıkacak diyenler artar. Kalabalıktan ziyade kendi stratejinizi oluşturun ve sadece gerekli gördüğünüzde değişiklik yapın, başkası söyledi diye değil. Ben size bir tavsiyede bulunamam. Ancak kendi adıma düşüşleri kademeli olarak alım yönünde değerlendiriyorum ve son kademe noktam 1750. Hali hazırda alımlara devam ediyorum, o nokta gelirse ne ala, daha da almış olurum yukarı giderse de herhangi bir üzüntüm olmaz zaten elimde mal olmuş olacak. Kademeli işlem yaparsanız hem alımlarda hem satışlarda üzülmezsiniz bence. Takdir sizin. Selamlar.

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Hayırlı günler , gümüş ons altına göre sağlam durdu , ya altının düşüşü fake ya gümüşün duruşu fake diye bir yorum gördüm ve bilgisizliğime verin ama doğru laf , hocam 5/4 nakit deyim ve çok daha düşüş var yorumları görüyorum almaya elim gitmiyor, iyi biliyorumki bu konularda tavsiye kesinlikle vermiyorsunuz fakat inanın ticarette fena sayılmamakla beraber bu işlemlerde sırılsıklam bilgisizim ::)) tavsiye vermeden durumumda olunanı nasıl yorumlarsınız ? saygılar sevgiler bol berektli kazançlar dilerim size ve herkese

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bende yok ama Kuveyt ile aynı 5950

_dolores_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Şuan vakıf katılım gümüşü kaça satıyor

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Valla atla kardeşim arabaya git. madem ciddiysen. yoksa bu söylediklerin havada kalır . insan isterse ve işin ucunda zararı cikarmak varken.

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Dediğim gibi şuan benim para vakıfbankta ilçedeyim vakıf katılım vs yokki olsa taşıyacağım ve gümüş alacağım dediğin gibi

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

En fazla 6 ay kaldı benim için ... Her şey için çok teşekkür ederim ... Allah razı olsun hocam @shaokahn

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bırak doları kardeşim bak hala aynı şeyi yapıyorsun. sor şahin hocaya hadi

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Dolar ne olur sence

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Şuan gmüş alım fırsatındamı diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Pişman olmazsın dua edersin

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Bu dediğin 8, ler ne zaman gelir

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Yutmaz kardeşim Gr iki artarken gümüş beş artar

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Ben gr mın tekrar 500 leri göreceğini düşünüyorum şuan gr almak önceliğim gümüşü bilmiyorum hiç beni yutar valla

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bak 80kilo gümüş alsan 6 dan 8 olunca satarsan ki ben 8500 bekliyorum.160bin kazancın olur daha nasıl anlatayım:)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bak shakon hocaya sor elimde 500 bin var ne alayım. bak sana ne cevap vereck

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Benim bankam satmıyor hala da taşımadım gümüş gr kaç tl şuan

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Şuan dolar 7,60 larda olsa gr da 30 tl daha bi düşüş olacaktı demekki satmak istemiyorlar ucuza

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bak seni son kez uyarıyorum:) gümüş al zararını fazlasıyla cikaracaksin üstüne bana hediye bile yollarsin

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Ben de onu düşnüyorum sırf gr ucuza satmamak için ons düştükçe doları yükseltiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Grami bucuza verdirmiyirlar karfesim

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben eski zirvelerin de aşılacağı kanaatindeyim önümüzdeki 1-2 senede. FED para basmaya devam ediyor. Bir de üstüne şimdi Yellen gibi aşırı parasal genişlemeci birisi ABD hazinesini devralacak. Hiç tahmin etmediğimiz oranda dolar bolluğu yaratılacak bence. Çok radikal politika değişiklikleri yaşanacak. Özellikle dijital dolara geçişten önce doların alım gücü iyice düşürülecek. Bunlar biraz karmaşık ve derin konular birçok etken var burada yazmak için hayli uzun bir konu ancak araştırmanızı tavsiye ederim. Kriptoda neden ralli var, dijital Yuan, dolar, euro konusundaki MB'lerin çalışmaları ve yayınladıkları raporlarda nelerden bahsediliyor. Bunları irdelerseniz neden altın, gümüş, platin vs gibi sınırlı maden fiyatlarında bir yükseliş beklediğimi tahmin edebilirsiniz.. İlginç zamanlara doğru gidiyoruz. Hayırlısı.. Selamlar.

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Dolarda bi düşse zalım uçtu gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

1795 dedik gelecek gibi. ama merak etme daha güzel kazanacksin inşallah gonlun rahat olsun. amac böyle karamsarlık yaptirmak

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

@Konyalimm gitti benim ONS'lar ... :(((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum