Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 04:33:08
EUR 34.8991 04:33:08
USD 32.5574 04:33:08
ALTIN ONS $2319.0350 04:33:08

Konu: 4h al vermiş-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

4h de ıkı kez al vermiş
Destegımız 447,25
direncimiz 469,36
düşüş kanalından 4 h de cıkmıs mavı kanal ıcıne gırmıs
ana destek ve dırenclerı takıpte olunmalı
usd ayagına dıkkat edılmelı.

4 h de ıkıncı defa al vermiş
5,72 ana destegımız
6,05 ana dırencımız.
düşüş hattının yukselıs kanalı olan mavı aralıga gırmıs gorunuyor.
6,21 hedefli ancak 6,05 takıp edılmelı
usd ayagı onemlı ve takıpte kalınmalı

Bu gunun kapanısı hem gunluk hem haftalık kapanıs olması sebebıyle onemlıdır, işlem acmak için takipte olnmalıdır.

SAYGILAR...

Yorumlar (156)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sevgılı kardesım aslında kolay

bır suru sey yazıp hıcbır sey soylemeyen
bırtane grafık cızmeyen teknık bılgı vermeyen kopyala yapıstırla trıbunlere oynayanlar bellı. yıldz var ama grafık yok varsa da ıcınde ısmı yok yanı kendının deıl.
hıkaye masalla cok yazan burda bılıyormus gorunuyor,

yanı cozmek kolay ama bız hazırcı bır mılletız burda cok yazan sankı cok bılıyomus gıbı algılanıyor.

0yun13ozan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Al vermiş fakat mum'ların kapanışları bana güven vermiyor.

Avrupa asya amerikadan bir giriş olmassa ben hiç umutlu değilim.

Bide ons'larda son bir haber bekleniyor oda gelirse gümüşte 21 ons'da 1790 gelebilir.

Şuanki hareketler güven vermiyor dostum.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun. Kartal hala yükseklerde mi, yoksa dinlemek için yere indi mi?

Kartallar_yuksek_uçar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Üstad senin gibi kibar, insanlarla polemiğe girmeyen, iyi niyetli birinin seni engellemesi karşı tarafın art niyetli olduğunu gösterir iyi ki varsin.. Hayırlı geceler

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bos ver kardesım, benım acımdan sıkıntı yok, yolları acık olsun. bız sevıyemızı bozmayalım.
saygılar

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0yun13ozan ()

Bu kişileri açık etseniz de bizde engellersek iyi olur.. insanları yanıltan Cok kisi var ayırt edemiyorum artik

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Anladım usta enteresan şeyler dönüyor!

0BeğenmedimŞikayet

Zaza_Bingöllü ()

Dezam buradaki kuyumcular çok kalitesiz çokkk, hepsi sözleşmiş gibi düşün düşüş de olsa yüksekten mal satma peşindeler hep o yüzden çok saçma fiyatlar veriyorlar, karma karışık bir hal içindeyim, bilezik almaya gücüm yok şu anda ee işte dedim fiziki bir şeyler alayım bari köşede dursun sonradan bileziğe çeviririm diye ama dediğim gibi çok yüksekten satıyorlar şaşırdım kaldım

Zaaza12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Usta bu sayfada neye göre kime göre dostum sen'den rahatsız olanlar varsa istifa etsinler biz bize yeteriz.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bos verın cok uzatmayalım sayfayı bos yere mesgul etmeyelım kardesım, herkes terste sıkıntılı, sahsı konularımızla daha fazla kımseyı rahatsız etmeyelım

ıyı aksamlar.

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

İkinizde sevilen, saygı duyulan, olgun kişilersiniz dostum. Ortada bir yanlış anlaşılma olabilir mi diyorum, olayı tekrar bir gözden geçirseniz nasıl olur...

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hayır onun benı engelledıgını fark ettıgımde engelledım, sonra bazı seyler dıkkatımı cektı sımdı yazmayım polemık olmasın, bende tavır aldım ona

ama o zaman kadar selam yok sabah ok tartısma yok ama engellemıs gumus sayfasındada 2-3 kısı aynı usta! var:)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Aynen ustam dostlarımız kardeşlerimiz sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta Slave ile aranızda bir sıkıntı yaşandı mı. Ben hiç farketmedim kendisi büyük ihtimal yanlış anlamış

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

amin
hıc sorun degıl sadece sayfada paylasmak ıstedım. onemı yok zaten bız bıze yeterız

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Üç günlük dünya neyi paylaşamıyoruz anlamıyorum bazen bende denk geliyorum hiç tanimam engel atmış tanımadığı bir kişi için niye yargısız infaz gibi engel atarlar anlamış değilim
Sağlık olsun ustam dediğiniz gibi varliklari daim olsun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın kardesım, normal arkadaslar degıller usta dıye tabır edılenler ve ısın tuhafı selamım sabahım tartısmam konusmam bıle yok ondan tuhafıma gıttı ama neyse onemı de yok.

OptimumPro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OptimumPro ()

Senin birine olsa olsa faydan olur- olmustur kardeşim takma üzme kendini, kazara olmuştur diyelim onlara. Her düşüş de oluyor böyle şeyler buralarda ve galiba olmayada devam edecek. Hatırlarsan Haziran gibide yaşandı. Siz ve sizin gibilerin yorumları bana çok faydalı oldu, 385 TL lerden 365 lere geldiğinde Haziran gibiydi sizin, @Negatif, @mao abi gibilerin uyarilariyla zarar kes yapmayıp zarardan kurtulup kar almıştım.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dostlarımızın varlıgı bızı guclu kılar, bızım amacımız bırlıkte kazanmak ve aıle ıcınde aıle gıbı oldugumuz arkadaslarımız var, merak ettıgımız sordugumuz gormedıgımızde rahatsız oldugumuz, varlıkları daım olsun.

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aranızda mutlaka bir yanlış anlama olmuştur kardeşim kendisini uzun zamandır takip ediyorum gerçekten kimse hakkında gereksiz yorum yada kimseyi zarara uğratacak hareketini görmedim seninde kimseyi kırdığını görmedim sevdiğim bir arkadaşsın lütfen aranızda sorun çıkmasın beraber birşeyler yapın hele şu ortamda insanların birlik beraberliğe çok ihtiyacı var

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Bence hiç görmeyin bazi insanlarin egosu çok yüksek olduğu için gösterilen saygıyı ilgiyi kiskanabiliyorlar
Bu bile engel atmalarina yetiyor onemsemeye değmez ustam sevgi ve saygılar @66vip

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

buralardayım zeynep sadce eskısı kadar yazmıyorum, genel yorum grafık vs dısında yazmıyorum, zaten ıslerden pekte zaman bulamıyorum gunduzlerı.

zynpclk078 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Allah allah ustam senden ala usta mı varmış :) ha sebep mi sana bakınca kendinin usta olmadığını görüyordur da moreli bozluyordur ondandır :))

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Selamlar kardeşim. SiziN gibi değerli kardeşler kendini bilmez bir kaç kişinin sözüne alınıp çeker giderse olacağı budur.

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen öyle usta. Amaçlar niyetler kısa sürede gün yüzüne çıkar biz çıkartırız kimseyi zarara uğrattırmayız o niyette olan kişileri deşifre ederiz seni engellemeleri yetmez

1BeğenmedimŞikayet

Kartallar_yuksek_uçar_ ()

Sa güzel insan nasılsın geçen hayırlı olsun selam ve dua ile saygılar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zaaza12 ()

Dezam ufak sıkıntılar var ama fazla düşüş beklemiyorum dün güzel alim fırsatı verdi keşke alsaydın dezam

Zaza_Bingöllü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur ederım kardesım, haklısın uyarında da haklısın, ıyı dusunceler motıve edıyor cok saolun.

itartar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@66vip
Çok da önemli değil. Gülüp geçiniz...
Sizi kaç kişinin takip ettiğinin farkındasınızdır. Önemli olan o...
Burada bazen, birileri saldıraya geçince, o bir kaç kendini bilmezi dikkate alıp, bundan sonra yorum yazmayacağım, şunu bunu demeyeceğim serzenişi görüyorum. Oysa kendisine değer verip takip edenleri elinin tersiyle itmiş oluyorlar, farkında değiller...
Bu sebeptendir ki, gülüp geçiniz ve size değer verip sizi takibe alanları önemsemeye devam ediniz...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum