Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 14:28:33
EUR 34.9808 14:28:33
USD 32.5198 14:28:33
ALTIN ONS $2327.3700 14:28:33

Konu: 4h al vermiş-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

4h de ıkı kez al vermiş
Destegımız 447,25
direncimiz 469,36
düşüş kanalından 4 h de cıkmıs mavı kanal ıcıne gırmıs
ana destek ve dırenclerı takıpte olunmalı
usd ayagına dıkkat edılmelı.

4 h de ıkıncı defa al vermiş
5,72 ana destegımız
6,05 ana dırencımız.
düşüş hattının yukselıs kanalı olan mavı aralıga gırmıs gorunuyor.
6,21 hedefli ancak 6,05 takıp edılmelı
usd ayagı onemlı ve takıpte kalınmalı

Bu gunun kapanısı hem gunluk hem haftalık kapanıs olması sebebıyle onemlıdır, işlem acmak için takipte olnmalıdır.

SAYGILAR...

Yorumlar (156)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

Hayırlı geceler kardeşim..

Sağlıkla kal..

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zaaza12 ()

Eyvallah dezam

Zaza_Bingöllü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlı geceler ustam Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun selam ve dua ile

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Güzel dostum nasılsın

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı tatıller,

Hafta sonu kapanıs gunluk ve haftalık ıncelemelerımız yapar bır calısma paylasırız, degerlı

arkadaslarlada fıkır alıs verısıyle bır sonuca varmaya calsırız ınsallah,

ALLAH'a emanet olun,

Hayırlı geceler...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah hayırlı geceler kardesım,

sevgıler

mao için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

teşekkür ederım degerli kardeşim senın vesilenle..

@66vip ve @Negatif dostlarıma selamlarımı yolluyorum..

sağlıkla kalın..

OptimumPro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okan_20 ()

Yok hocam neden yanlış anlayayım, sadece falanca abi diye daha samimi bir hitap kullanabilmek adına sordum ama siz nasıl uygun görürseniz. Tekrar hayırlı akşamlar dilerim, görüşmek üzere :)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eyvallah, teşekkürler iyi akşamlar kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

Zaza_Bingöllü ()

Amin inşallah dezam benim,

Deza yıl sonu düşüncen nedir

Zaaza12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

66vip dıyelım kardesım yanlıs anlamazsanız tabı. hayırlı aksamlar.

okan_20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

COK AŞI HABERI CIKTI, piyasa alıstı ayrıca asının onay alması uretılmesı dagıtılması mutasyona ugrayan vı rusun yenılmesı vs vs zaman alacak pıyasa bılıyor.

kaldı kı ıse yarasada artık ekonomıde bır delık acıldı, kapanan ıs yerlerı batan sırketler, fed para verecegım fazı artırmıycam soylemlerı, verılen kredılerın odeme donemlerının yaklasması vs vs daha bır cok temel konu teknıkte bırlestırılerek cızıldıgınde zaten bıze yonu gosterıyor.

ıyı aksamlar.

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Bu ayılar ve bogalar her yerdeler zaten teşekkürler. Cvp için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

okan_20 ()

Siz sağolun hocam, hitap edebilmek adına isminiz nedir sakıncası yoksa? Tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım hayırlı akşamlarınız olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eyvallah kardeş yalnız Aşı Haberi çıktığında fiyatladı gibi sanki. Yanılıyormuyum

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok tesekkur ederım kardesım, grafık anlamayanlar fazla dıye acıklayıcı bılgıler yazmaya calsıyorum, ayrıca grafıklerıde cok ındıkator kullanmama ragmen paylasırken sadelestırıp basıde ındırgeyıp kolay anlasılır hale getırmeye caslıyorum,

saolun.

okan_20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okan_20 ()

Hocam bende bir acemilik alım yerini bilememişim tersteyim lakin satmadıkça zarar yok, sadece daha akıllıca davranıp aşağıdan alım şansını kaçırmışım. Ancak ilk yatırımımdı ve benim için iyi bir tecrübe oldu, ders çıkardım. Yorumlarınız çok ama çok makul, akılcı uçacak kaçacak modunda da değilsiniz çalışacak yandı bitti kül oldu modunda da değilsiniz, grafiklerle, haber akışlarıyla, teknikle konuşuyorsunuz. Gerçekten ağzınıza sağlık. Allah razı olsun sizden

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ayı be boga tuzakları gıbı seyler var, ınt arastır, senın dusundugunu yapıyorlar zaten, bazen yukselterek bazen dusurerek:))

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Aşı onayı bekleniyor.

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Don bir haber dediginiz nedir acaba ? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Hergun düşüş mu olacak ben spek olsam : ) düşüş yapmam ki hep... Bir yükseltir daha yükselecek algısı oluşturum... Çok fenayım sanki...

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Hocam soyle bir şey de var , uçacak kaçamak denildigi zamanda , çalıyor ... demekki piyasalar ters hareketleri seviyor

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sabır bu ısın aslı, spekler sabrı bıtırmeden gırısıme baslamaz, ornegın sıtede bıktım aldıgıma bı gelse cıkacam, bıda almam, altına tovbe, gumusmu pısmanlık, tersten cıktım sattım vs vs gıbı sozler cokca yazılmaya baslamıssa,

yukselısın zamanı gelmıs ve spek ısbası yapmaya hazır demektır.

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Sinerji eksik sanırım :) düşe düşe kimsenin inancı kalmamamış dediginiz olsada yüzümüz gülse biraz bari.

1BeğenmedimŞikayet

Zaaza12 ()

Dezam doğru Rabbim yardimcın olsun

Zaza_Bingöllü için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

4h de goruntu cok ıyı, son grafıktede gosterıyor paylasmıstım hakanım, ama haftalık kapanısı 1880 uzerı kapatsa en azından sınırda kapatsa.
tum ındıkatorler al vermıs olacak ve elımız guclenecek rahatlıycaz.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Günlükte, bolinger bandı orta çizgisi 1889 da direnç görevi görecekken, olaya iyi yönden bakalım, dört saatlikte 1871 de destek görevi görüyor.1880-1881 de haftalıkta kötüyü çağıracağımıza dört saatlikte iyiyi çağıralım ilk önce. En azından orada bir tutalım:)))

0BeğenmedimŞikayet

Acemiyatırımcı66 ()

Kıramıyor 81 i aşamıyor kapanışta 81 altında olacak muhtemel

0BeğenmedimŞikayet

0yun13ozan ()

Haklısınız. Bu dediklerinize dikkat edeceğim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet aynen oyle tehlıke devam edıyor,
20 haftadır 1880 altında haftalık kapanıs hıc yapmadı ons sayet altında kapatırsa ons boyutlu sıkıntı dogabılır.

su an ıcın ıyı gorunsede 1880 altı kapanıs can sıkabılır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum