Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 12:43:43
EUR 34.7198 12:43:43
USD 32.3794 12:43:43
ALTIN ONS $2301.3750 12:43:43

Konu: 19.11.2020- Durum Degerlendirmesi-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
19.11.2020- Durum Degerlendirmesi-66vip

3-4 ayda verdıgını onsun ası ve abd se cımlerı vede tl tarafında, usd gerı cekılme kaynaklı nerdeyse tamamına yakını gerı aldı.
(Ons tarafındada aynı seyler var ancak cok uzun olmasın dıye ıncelememe ragmen paylasmadım)
Şimdi tamamını alacak mı yoksa burdan yukarı hareket devam edecekmı?

Cok dustu dıye korkmalımıyız, yoksa 100 usd dusen onstan,1 lira 40 kurus dusen gumus tl den,100 lira dusen gr Altın tl den korkmadan, zamanım var dusen nasılsa cıkar, gordugu yerı unutmaz dıye parca parca temkınlı dususlerı alım olarak kullanıp- elimizdekı almıs oldugumuz emtiadan korkmadan yola devammı edecegız.

Bunun cevabı sadece sızde, durum degerlendırmesı ortada.

Kararınız hayırlı ve bereketlı olsun..

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Begi54 ()

Boş Mesaj.

parayı_koklayan_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parayı_koklayan_adam ()

boşu doluyu göreceğiz... sabret.

Begi54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Begi54 ()

Sana kimse 430 olmaz demedi Ytd Demeden tavsilerde bulunma 350lerden bahsediyodun simdi 430lari konusma Senle polimige falanda girmicem taht maht ne anlattigin belli deil Girmisin 10 gun once siteye Ne anlattigin belli deil

0BeğenmedimŞikayet

blggkhan ()

TL bazinda bakarsaniz yanilirsinz. Dolar bazında bakiniz

gokhan2409 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gokhan2409 ()

İnşallah dediğin gb olur bende öyle umuyorum çünkü bu altın son 2-3 yılda 200 lerden bu seviyelere geldi hiç normal bir durum değil her yıl ortalama 100 tl artması saçmalık tersde olanlarda allah yardımcıları olsun

0BeğenmedimŞikayet

Begi54 ()

Bos yapma.

0BeğenmedimŞikayet

parayı_koklayan_adam ()

sana da saygı duyuyorum arkadaşım. belli ki sen bu ortamın en eskilerindensin.. merak etme 430,0000 lara indiğinde senin bu sitede tahtını tacını da elinden alırım... herkes sana değil bana itibar etmeye başlar.. senin gibilerle uğraşmam ben inandığım yolda sabır ile yürümeyi tercih ederim. bol kazanç.

Begi54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Begi54 ()

15 gun once uye olup Milletle alay etme isine bak

0BeğenmedimŞikayet

parayı_koklayan_adam ()

dediğim olması bana göre süpriz değil arkadaşım. benim bankom sayılır :) benim kenarda tl nakitim var sadece 1 aralık tarihini bekliyorum.. sabır ile...

gokhan2409 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gokhan2409 ()

Dediğin miktarlara gelirse efsane olur 460 tl olması bana göre yüksek faizlerin artması bankalara yansımadı pazartesi güncellencek oranlar düşüşler olablir onun için tedbirli olmak gerekir 430 lara gerilerse efsane olur

0BeğenmedimŞikayet

Mutlu5 ()

İnşallah abi 6.80 den tersteyim

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

3-4 ay ıcınde dıbe degdık gosterıyor, gecmıs zaman ıcın o, su an o 2-4 ay bıttı dıyorum. ordakı rakamlar dıp rakamlar dıbe dogru geldı. verılen dıp yada tavana dogru gelır demektır ılla o rakamı gorur demek degıldır.

hakkımızda hayırlısı.

Mutlu5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verıdıgının tamamnı alamaz , almaz yani o rakamlara gelme ıhtımalı cok zayıf. haftalık kapanısı ızlemek gerek

Mutlu5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sm01 ()

Sağolasın 66vip yorumlarını dikkatle takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mutlu5 ()

Gümüş 5.50 5.30 u görür mü abi sizce. Dip orası gözüküyor gibi

1BeğenmedimŞikayet

Kuscu$ ()

Eyvallah kardeşim. paylasimlarin sayesinde zararsız çıktık.5.80 'den 15.500 gümüş aldım. ongorunuze göre ne kadar daha geri çekile bilir. dustukce takviye yapayım mi

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvadeciiii ()

Vay sonunda bir Antalya li konuştu konuş Togragim konuş

antalyalıvet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Iyi geceler hocam sagol

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Hayırlı geceler Allah cc emanet ol kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Hayırlı geceler abim. Allaha emanet ol sende

0BeğenmedimŞikayet

antalyalıvet ()

Bunun sonu yok yabancı yatırımcı el ovuşturuyor döviz çıktıkça faiz artırılır üzücü.

0BeğenmedimŞikayet

okan_20 ()

İyi geceler hocam saygılar

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı geceler,

Yarın gorusmek uzere,

ALLAH'a emanet olun iyi geceler...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Ben teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık @66vip teşekkürler, sizin kararlarınız da hayırlı - bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ben teşekkür ederim ustam hayırlı geceler hayırlı cumalar Allah'a emanet olun

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İyi bır calısma oldugunu dusunerek paylastım, yon yol gosterır dıye.

tesekkur ederım...

@Nur_71

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parayı_koklayan_adam ()

ben de aynı kanaatteyim.. bu altının durumu hiç te stabil(aynı band aralığında) gelmiyor.. yükselmesi bir yana sert düşüşü daha mantıklı geliyor bana.. aralık başına kadar 400,0000 değerine düşürüp piyasaları rahatlatma derdine düştüler.. belli ki..

Kmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parayı_koklayan_adam ()

ben o şekilde hissediyorum.

Oney52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmm ()

Dolardaki düşüş mb'nın beklediği seviyede değilse yarın bile gelebilir bir müdahale yada doları düşürecek bir açıklama daha

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum