Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 15:17:46
EUR 34.7639 15:17:46
USD 32.2652 15:17:46
ALTIN ONS $2312.6300 15:17:46

Konu: stop noktaları-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Grafıklerı ıncelerken dıkkatımı cektı, Kral stop noktalarının bırbırıne bu kadar yakınlastgı her

noktada yukselısler baslamıs, bu durum bıze sanırım bir fikir veriyor olmalı.

SAYGILAR...

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tunacell ()

Mevzuyu azda olsa anladım ilgi ve alaka için teşekkür ederim üstadım..

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım sıte adı yazmak yasak lınk vermek yasak sıte kuralları geregı engel sebebı. verılerı takıp edebılecegınız bır cok yer var, kırmızı gelmesı metallere yarar , yesıl gelmesı dıger emtıalara yarar. takıp edılevek yere sız ulasmalısınız.

tunacell için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tunacell ()

Üstadım 19375 yorumun içerisinde kolay bir şekilde bulmanın bir yolu varmı acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

site adı yazamam ama arama motoruna ekonomık verıler yaz cıkar muhatemelen

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım uzunca bır konu yazdıgın sorunun cevabı, eskı yorumlarımda var bır arkadas ıcın yazmıstım bı bak ıstersen.

0BeğenmedimŞikayet

tunacell ()

Değerli üstadım yorumlarım size gelmedimi acaba

0BeğenmedimŞikayet

tunacell ()

@66vip üstadım günlük verileri nereden takip ediyoruz okuma ve anlama tekniği VS püf noktası nedir rica etsem bu hususta yardımcı olurmusunuz

1BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Doğru tespit üstat güzel günler yakın sadece az daha sabır

1BeğenmedimŞikayet

Kybsl42 ()

Tüm yoruma harfiyen katılıyorum. Ama bir eksik var. Vade sorunu olupta 19unda gelecek açıklamayla zararı 2 ye katlama ihtimalide var ve her nekadar kısa zamanda aynı yere gelceğini düşünsemde eldeki vade buna yetmeyebilir.

1BeğenmedimŞikayet

Söylesenolmaz ()

Elinize sağlık gördüğüm kadarıyla herkes çok tedirgin, anlamsız bir gerginlik var.

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Helal size saygı bizden

0BeğenmedimŞikayet

58_Gora_58 ()

Tecrübeli oldu buradakilerin çoğu.
Bakıyorum şöyle,5 yıl geçmiş buraya dahil olalı:)

21BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Piyasa diyorki;

Yeter artık sıkıldık deyın ve zararına satıslar, ıhtıyac var paraya bırazını satayım, bunun yukselecegı yok satıp alttan alayım, sıktı artık cok bekledık aldıgım rakama bır gelse zararsız cıkacagım rakama bır yukselse satıp kurtulacagım, dememizi ve sabrımızın bittigini görmek istiyor.

Piyasa yıldırmayı, sabrı tüketmeyi, küçük yatırımcıyı yıldırmayı bekliyor ve herkesin bildigi cambaza bak oyununu oynuyor,

Hadi iç piyasada yarınkı faız kararını beklıyor peki ons neyı beklıyor, hanı usd salmıstı bos koltukken bıle, hanı ıstenılen kısı oturmustu usd dusecektı usd neden tırmanıyor.

Kısaca daha onceden defaatle izledigimiz bir oyun oynanıyor bizlere cambaza bak derken yıldırma polıtıkası uygalyıp elımdekılerı almak ıcın spekler beklıyor, zamanı olan vadesı sıkıntılı olmayan ıhtıyacı olmayan kımse elındekını şişmanlara kaptırmamalı.

SABRETMELİ, sabredenin, sinirleri sglam olanların kazanacagı bir sürecten geçiyoruz vesselam.

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Like like like... Feda olsun böyle geniş perspektifli analizlere...

1BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Saygıdeğer Hocam, şu tespitleriniz eşsiz gerçekten de...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah saolasınız hayırlı geceler @Esaretci @Faruk_2525

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Eline sağlık usta

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Emeğine sağlık güzel dostum

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

03:30 AUD Para Politikası Toplantı Tutanakları
16:30 USD Çekirdek Perakende Satışlar (Aylık) (Eki)
16:30 USD Perakende Satışlar (Aylık) (Eki)
17:00 GBP BoE Başkanı Bailey Konuşuyor
19:00 EUR AMB Başkanı Lagarde'ın Konuşması

Takip edilmesi gereken ama bir turlu takıp edılmeyen onemlı verıler

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Tamam umarım dedigin gibi olur ben hatirlatirim emin ol:)

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

se cım bıtmedı senato se cımı var, tesvık paketını zaten cıkarmamama sebeplerı kendılerının cıkarıp takdırı kendılerı almaktı tesvık kalkmadı sadece daha kucuk bır paket olarak onumuzdekı zaman ıcınde cıkacak.

Gumus ıcın bunların dısında; gumus uretım metalıdır dıger uretım metallerı gibi asının cıkması ılk etapta dusus saglasadada uretımın canlanması vs gumus platın bakır vs gıbı metallere yarayacaktır,

Ayrıca dunya da ası bulunması yarın eczaneye gelmesı demek degıl, bu ısın 1 yılı var ve bu sure ıcınde metaller zaten yukselır.

Ynı kısaca cımaması ıcın sebep yokken speklerın lattan mal toplamak ıcın fake dususlerı yasıyoruz ve ay sonundandan ıtıbarende bu dedıklerımı hep bırlıkte gorup yasıycaz. su an cıkmasına engel abd se cım muamması henuz tam sonuclanmamıs olması, tl tarafındada bızım 19 mumamması,

onumuzde hafta sonundan sonra lutfen bu mesajımı bana hatırlatın, olumlu yada olumsuz sonuctada.

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

@66vip kardeş aşı bulundu seçim netleşti senatoda büyük paket için engel olacak Cumhuriyetçiler çoğunluğu kazandı… Gümüş için yükseliş sebebi kalmadı ki…

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Ben biraz daha alım yapıcam başkan. Bide yarın annem ev satacak yarın iyi bi düşüş yaptır :)) ben son parçayı alayım annem evin parasını altına gömsün sonra roket başlasın frende sıyırmış zaten :)))

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Allah razi olsun allah sizi ailenize bagislasin hep yanimizda oldunuz tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

zaten zararına satıs yapılmaması konusunda hep uyarıyorum, az daha sabır kardesım,

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Abi bu yükseliş mi demek düşüş bitti mi sabredeyim satmayim diye bekliyorum.

-1BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

İyi akşamlar, aynen hocam

0BeğenmedimŞikayet

okan_20 ()

İyi akşamlar abi, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah saolasın kardesım ıyı aksamlar.

okan_20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KOCAK0203 ()

En güvenilir pencere gramdır dostum

Fırat12 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum