Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 06:37:14
EUR 34.9631 06:37:14
USD 32.5604 06:37:14
ALTIN ONS $2333.4050 06:37:14

Konu: BIST Mb kararı sonrası bakalım hangisi tutacak

BIST MB kararı sonrası bakalım 1. Kırmızı çizgimi yoksa 2. Kırmızı çizgimi yoksa hiçbirimi tutmayacak izleyeceğiz geçen 2 hafta önce trendi doğru tahmin edebilmiştik bakalım bnnsefer nasıl olacak ben 1.sinin gerçekleşeceğini düşünüyorum yorum yapmak isteyen yapabilir düşüncelerinizi merak ediyorum 300 puanlık artış yapılırsa olumsuz olacak düşüncesindeyim kısa vadede ytd

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

DevreKesici ()

Gordum... neyse iyi geceler

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu grafiğe iyi bak @DevreKesici 8 gün oldu

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bistin her düşmeye başlayınca bu grafik aklıma geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu grafiğe yorum yaparak bana birşey anlatmaya çalışıyorsun galiba ama bu bir çalışma ve tahmin sadece ileriki günlerde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz BIST de bu şişme sonrası düzeltme beklentim devam etmektedir sadece uzama olacak büyük ihtimalle ytd

Carsambili için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carsambili ()

Tşk abi bilgi için sağol

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Kardeşim olmip 2/3 lira arayla gitgeller Olabilir olmipte firmanin pazar değişikliğinden dolayi lot satışı bitmedi yıldız pazara gececem die kap göndermişti ya bi hafta önce birde tek fiyatta halen y/asaklı kağıtların peşinden gitme bir gün verir diğer gün alır

Ağır abiler gelmeye başladı bak şu kağıtlar hiç yukselmedi koza filan bunlara bak lot başı 5/6 lira alsan fenamı olur alt pazardaki kağıtlarda hacim yok anlatabildimmi

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

2/3 lira arayla gitgeller Olabilir olmipte firmanin pazar değişikliğinden dolayi lot satışı bitmedi birde tek fiyatta halen

1BeğenmedimŞikayet

Carsambili ()

@yusuf® abi olmip tava geldi galiba

0BeğenmedimŞikayet

HANY ()

Zor ama Mb piyasaların lehine olağanüstü bir karar verirse ayrışabiliriz belki globalden

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HANY ()

Estağfirullah abi o nasıl söz. Yer yarıl içine gireyim. Sitede birbirinden değerli donanımlı eğitim alır gibi pür dikkat takip edip istifade ettiğimiz abiler dururken

0BeğenmedimŞikayet

HANY ()

Evet fibonacci öyle gösteriyor. İnşallah olmaz.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Benim senden az bildiğim kesin estağfurullah herkesin bilgisi ettiği kadar bizim ki de bu kadar

HANY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet aynen senin gibi düşünüyorum ytd

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Dostum dünyanın kızıla kesmesi gayet normal adamlar düzelte düzelte gidiyor.. Biden in 4 trilyon dolar sözü var muhtemelen ocak sonu gelir.. Aşı da gelir o dönem..
Yani gayet doğal orası bist değil ki tepetaklak olsun bi anda

HANY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

1143e değer mi diyorsun beklenen olmasa.. Kesinlikle katılıyorum ama 300 tam arada bi miktar ne üzer çok ne de sevindirir ama güveni zedeler.. Piyasa bence bunlar da durumu idareye gelmiş der miktar olumsuz olmasa da algı olumsuz olur

0BeğenmedimŞikayet

HANY ()

Abim bağışla sen daha iyi bilirsin ama Mb kararı ehemmiyet anlamında ikinci planda kalacak görünüyor. Dünya da bizim Mb kararını beklemiyor ya onlar da kızıla kesmiş :))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@ilteris @HANY yukarda ki grafik 4 gün önce atılmıştır fiyatlar güçlü noktada dört gün önceki beklentim hala aynı benim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum