Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:27
EUR 35.0820 09:38:27
USD 32.2747 09:38:27
ALTIN ONS $2385.8400 09:38:27

Konu: Prkme üst yeşiller saatlik kırmızılar günlük

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Altınla ilgili grafik paylaştım geçen hafta değişen birşey yok 1908 üzeri ne atarsa saatlik olarak kalırsa oralarda yükseliş başlayabilir ytd

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İyi akşamlar sizede grafiklerde var

imparator19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Profilde var bakabilirsiniz

imparator19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Dolar Altın ne olur Ustad

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

imparator19 ()

@Alton hayırlı akşamlar müsait bi vaktinizde avtur(3,48) ve avgyo (3,38)bakarmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

500 puan artış gelse bankalar yukarı yönlü olur ytd

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Evet 500 puan bankalara kacıs cok olmazmı

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hiç birşey anlamadım ne anlatmaya çalıştığını 500 puan artışı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

19 da 500 olursa soylentı bankalara gecıs daha fazla olur buda kotu yansımazmı

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@Alton merhabalar.. Size zahmet örge yorum alabilirmiyim.. Tersteyim de şuan:{

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Haftalık rsi yukarıya yükselişi işaret ederken şuanda günlük zirvede saatlik zirvede tepkime aşağıya doğru kırılım olma ihtimali artıyor yani günlükte . Nereye kadar düşer ve çıkar bilemeyiz 19 una kadar veya 19 undan sonra net olir herşey

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Öyle hemen geri çekilme beklemiyorum şahsen önce 1.20 ler sonra 1.16 1.14 binler gelir diye düşünüyorum zig zag çizerek yani ama faiz artışı piyasanın istediği gibi olmayıp çok altında kalır ise tepkime olmadan çekilebilme ihtimali mevcut tabiki dediğin gibi ytd ilk düşüş yer 1270 ve altinda başlayabilir diyor endikatörler

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Bu ne bana yaldız vermısler

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Alton kardes bıst 30 ve bıst 100 cok sısmedımı hısseler yerınde saytı gıbı bıst 100 1144 lere cekılırse durum cok kotu olmazmı

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Estağfurullah ben acemiyim

gokhangg01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Ali abi ders niteliğinde yazmışsın maşallah Allah razı olsun bilgilerin için abi çok çok teşekkürler. Bende alım ıcın 19 kasımı bekliyorum tedbir amaçlı abi tekrardan teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Senin hissseden örnek vereyim şimdiki bilançosu super geldi ve hedef fiyat bir sonraki bilancoya kadar 8 TL eğer bir sonraki bilançoda da bu kadar kar açıklarsa son bilanço kadar yani yada üstüne koyarsa fk zaten ucuz pddd si 2.11 şuan dediğim olur ve kar böyle olursa bir sonraki bilanço dada hedefi 12 lere güncelleme olur ytd

geri cekilmeler 1.80 1.60 e kadar düşer en fazla çünkü fk sı ucuz yukarı ataklar düşüşlerde sonra hız kazanabilir bu yüzden

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukarda bir düzeltme yapayım zarar açıklayıp sermaye azaltimina gitmez ise olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

En önemlisi fk ve pddd si dir Gökhan'ım hissenin gelecekteki fiyatı buna göre belli olur. Mesela egser yeni tavanlar yapmadan önce fk sı bukadar düşük değildi pddd side aynı şekilde. Son bilanço gelince fiyat hedefini 9 ve 12 olarak guncelledik. Bir önceki bilancodan bu zamana kadar fiyat kanalı ne kadar yükselmiş ise okadar da gelen bilanço yüzdesini göre fk ve pddd si oranında yükseliş sergiler ytd Hdfgsde goody uşak vestl Arçelik kchol de aynı şekilde bunlar ucuz olanlar Gökhan'ım ilerde uşak bu sermaye ile devam ederse yani sermaye azaltimina gitmez ise ve bir sonraki bilançoda kar katlarsa 5 TL leri bile görür Vestel hedef 28 Arçelik 33 goody 10 hdfgs 9 ları mutlaka görecektir fakat ben bir düşüş bekliyorum şuan risk iştahı kabarmış durumda hernekadar xbank direnci geçmiş olsada ben temkinli olma taraftarıyım millet düşüşlerde agladigini çabuk unutuyor ytd piyasa ters işler bazen ben 19 MB toplantısı sonrası piyasanın ters işleyeceğini düşünüyorum çünkü fiyatlama oldu ve aciklanan faiz artışı TL degerliyken düşük kalacaktır bana göre ytd

gelecekte yukselecekse buna bakmalısın sonra trent çizgisinin hareketli ortalaması fiboları kesmissse yukarı veya aşağı doğru olduğuna kanaat getirirsin.

gokhangg01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Abi fiboda bı hisse yukselıs trendindeyse ve en yüksek sevıyeyı geçmişse gelecekteki hedeflerı nasıl belırlıyorsun bilgin var mı abi.

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Ali abi merhabalar ma9 ma21 kesmiş sanki.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum