Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0850 02:33:36
EUR 34.9584 02:33:36
USD 32.1964 02:33:36
ALTIN ONS $2421.5500 02:33:36

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAGG/TRY - 1G TREND

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

Ohooo senin haberin yokmu İsviçre ye gittim ben burda kalıcam daha gelemem sen 6.11 den tersdesin ben 7,03 den acaba hangimizin tersi hangimize moral oluyor bu düşün

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Paşam gece gece aklıma sen geldin yaw ne yaptın memleketi terk ettin mi unutmaki laf bir erkeğin ağzından bir kere çıkar :))

Bu arada sana moral olsun diye bunuda diyim 6.11 den bende tersteyim merak etme

Dedem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Allah daha iyi etsin, dua et, benim yerimde değilsin:)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Yok ve abla bizde o kadar değiliz yaw kendimizi biraz daha geliştirmemiz lazım ama kendi kendimize bişeyler yapabiliyoruz çok şükür o bana yeter

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Nerde alıp nerde satacagimi tam bilmiyorum, diyorum ya sendeki tecrube bende olsa ihya olmuştum diye.

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Aliyorsan düşecekse düşsün bir parça daha alım yaparsın çok mu zor sanki

Boşuna mı parça candır diyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

19 unu bekle ucak biletini al simxiden

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Ons 22.90 direncine değer dolar 7.88 lere gelirse olabilir. Bundan önceki büyük düşüşte (vix kayanklı) 21.70 lere de gelmişti gümüş ons ve çok daha yükseklerden. Bence de zor ama imkansız değil. Ben mesela analistleri takip ettiğimde yüksek faiz artışında bile 8 in altı olmaz demişlerdi dolar için. Faiz arttırılmadan bile 8 altını gördük. İmkansız yoktur zaman gereklidir. Bu piyasada kesin konuşmamayı öğrendik. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İyi dede seni de not aldık

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

cok buyuk konusmamak lazim kardesim cin satarsa olabilir olur demiyorum olabilir ihtimal var 7.12 den 6.16 indi neden olmasin

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kıymetli dostum al sat yapacak tecrubeye sahip olsam yapmaz miydim sence? Daha nasıl anlatsam acaba? Ben alirim düşer daha da zarar ederim. 1 aydir sadece bekliyorum işte biliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

hayırlısı olsun paramız değersiz orada

0BeğenmedimŞikayet

İTİRAZ ()

Bi kaç hafta önce 5.5 geldi efendi

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

isviçrreyi düşünüyorum aslında hayalim orası

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

nereye gideceksiniz bari tl nin değerli olduğu yere gidin tavsiyemdir

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

5.7 5.8 ler gelsin ben türkiyeyi terkedicem bu kadar büyük konuşuyorum ama gelmesse sen napıcan de bakam

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Şuan grafikte en dip 5.75 gözüküyor 5.80 emrin varsa mutlaka yakalar ama gelir mi gelmez mi o ayrı mesele zaten :))) bide illa ordan alacam diye tutturma kendine parça al sat yap paranı boşuna eritme elinde

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

En az 5.80 sattığım rakam, altı olursa cok ala

0BeğenmedimŞikayet

Boyraz86 ()

Peki şubat ayında tahminen ne olur

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Kaç bekliyorsun bahim :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bulursam rakamımı alıcam söz:)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Ben full gümüşteyim şubat ayına kadar satmayı düşünmüyorum belki ufak bir parçayla al sat yapabilirim ama full yasak öyle kafam daha rahat olur al yat keyfine bak :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bana yaramıyo o:( haa bana al sat yaptıracaksan olur:))

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Al sana 6.34 :))

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim siz de sağolun

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim sağolun yorumunuz ve iyi dilekleriniz için. umarım bir daha yaşamayız hiçbirimizin içi rahat değil ne yazık ki bu konuda.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

6,34 çok mu uzak? Anlamlandıramadım...

Fernando_Torres için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstad 6.50 ye talimat verdik biraz çıkalım kar cebe girsin diye grafik sıkıntılı yine demek ki spek fırsat versin grafik de rahatlar )))

0BeğenmedimŞikayet

Fernando_Torres ()

6.34 gelir 6.15 gelirse şaşırırım ( gelmez demiyorum şaşırırım diyorum sonra gelirse vurmayın ) :)

xo7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

6,34 ve 6,15 çok mu uçuk, neden şaşırdınız?

Fernando_Torres için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum