Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:09:27
EUR 34.7748 02:09:27
USD 32.4684 02:09:27
ALTIN ONS $2337.9850 02:09:27

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAGG/TRY - 1M BULUT GRAFİĞİ

Aylıktaki yükseliş açısı da çok yüksek :(

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

poyrazpoyraz ()

baska yerlerde 6.09 dan kapamıs usta gıne akılları karıstırmak ıcınmı yaptılar.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Hocam emeğinize aklınıza tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

6,10 altı olumsuz üstü olumlu

poyrazpoyraz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Biliyorum. Mart ayında vardi. Sonra gitmişti. 4 gün önce geri gelmiş. İyi yapmiş. Aramıza hoş gelmiş.

deniz_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_demir ()

aynur hanım arkadaşı tanıyamadınız galiba eskilerden::))

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

poyrazpoyraz ()

hocam slm nasılsın ben geldım bıraz senı görduğune sevındım . grafığini knt ettım 6.06 ust kapanıs yaptı tepkı yukselısı veya beklentın nedır usta sen grafıgı anlatmaya calışıyorsun ama bıraz daha acık yazarmısınnn. rıca etsemmm

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Him Anladim Çok basit sanıyordum. Demek onunda kuralı varmış..

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

İnanın benim de ermiyor!

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

valla nasıl olduğuna aklım ermedi inanın.

Usamr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

anladım. peki ya bundan sonra onlardan yüksek bir tepe gelirse ne olacak? :) o yüzden alttakio "v" nin dibini alta kırmadan buna ikili tepe diyemiyoruz sadece tahminde kalıyo. aynı şekilde ikili dipler içinde böle "w" nun ortadaki birleşim yeri hattı geçilmeden buna da ikili dip diyemiyoruz bu da sadece tahminde kalıyo. taki orayı kırana kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ben 6,95 birinci tepe ve 6,95 i geçti Ya geçen. Emma tutunamadi. Onu kast etmiştim. İkili tepe yapip geri dönmüş oldu bana göre. Şimdi nerden dönecek. Onu bekliyoruz her halde.

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Dolar artması durumlarında tüm herkes çok iş yapıyor . İstediğiniz esnafa sorun usta herkes memnun inanın . Aslında dolar sadece olması gereken yere gelmişti . Haricen Çin ile kıyaslayın uyan kaç dolar ? Ve Çin gibi dolar uyan eşit olsun demiyor gücü mü yetmiyor?

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

:):) beni bilen biliyo burda Aynur hanım evet üstü kapalı söylerim grafiklerle anlatmaya çalışırım. Bu işi profesyonelce yapmış veya yapan insanlar belli başlı şeyleri emareleri alırlar görürler grafiklerden bu çok özel bir yetenek değildir ama inanın.. sadece zamanla tecrübeyle ve detayla uğraşmaktan ötürüdür.. biliriz söyleyemeyiz ama belli ederiz. ayrıca her gördüğümüz doğru çıkacak diye bir durum da yoktur. O nedenle ben diyorum ki insanlara kademe mantığını oturtun emarelere dikkat edin bunlar zaten size yönü söyler.. ikili tepe için ise 5,32 civarları kıılmadan bu bilinemez ikili tepe mi değil mi diye.

0BeğenmedimŞikayet

Seydam ()

6.10 kapanış rakamı degilmi hocam yukarı ve aşağı hareket icin

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

açıkladım. 6,10 alı aşağı baskı yapar üstü yukarı baskı yönü bu belirler. kademelerin kırılması yönü tayin eder tek tek

Harun_k için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hoşbulduk hocam sağolasın sevindim :)

_zahir_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Olur beklerim..

1BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

katılıyorum :D biz acemiler anlamıyoruz maalesef

Harun_k için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

Hocam verdiğiniz bilgileri istisnasız hiç kaçırmadan takip eden birçok insan olduğunu bilin. Orta şekerli bir aradan tekrar HOŞHELDİNİZ. Emekleriniz için çok teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Kardesim açik açik soyle bizde onlemimizi alalim cikacakmi dusecekmi bu gumus grafige gore bi sey paylasiyorsunuz aciklamasini yapmiyorsunuz yada bizim anladigimiz dilden yapmiyorsunuz bize yukari yonlu yada asagi yonlu deseniz yeterli mesuliyet bana ait tutmazsada

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sizin için bir mahsuru yoksa bu soruya en son cevap vermek isterim :) dün adınızı andım sorduğunuz soruya binaen ve de unutmadım sorunuzu yanıtladım kabaca ama detayına girerim :) azcık sabır rica ediyorum sadece :)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İyi akşamlar.
Siz 3 gün önce akşam üstü geldiğinizde bu gırafıkten bir şey anlatmaya çalıştınız.
aklinizdeki ne ? Bir şey var diyemiyorsunuz diye sormak istedim.
Sorarsam sitede yine düşücek dedi diye laf gelmesin size diye sustum.
Önceden çok soru soruyordum. Ustaları zor duruma soktuğum anlar oldu. Artık sormuyorum.
Demek o gün bize çok şey anlatmak istediniz. Ben his ettım sizin kafanizdekini.
Emma doların düşüceğinizin aklıma getiremediğim için bende satmadım tabı. Elimde gümüşler.
Şimdi az önceki gümüş gram haftalık ta ikili tepe yaptı Ve geri dönüş başladı mi mi sizce ?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Düşmesi mi gerekiyor?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

6.45 den aşşağımı yani hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum