Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 01:52:10
EUR 34.7502 01:52:10
USD 32.2312 01:52:10
ALTIN ONS $2361.1800 01:52:10

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Cümleten Selâmünaleyküm, Allah'ın rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun arkadaşlar.Bundan 2 ay evvel, gram/TL 466 TL seviyelerindeyken bu grafiği paylaşarak nihai hedefimi sunmuştum.Hatta hedefin ne zaman geleceğine dair tarih de veriştim:)Hedefe çok az kaldı.548 lira seviyesi kısa süreli kar al noktamız olacaktır. bilginize

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yatırım_merakli ()

Kesinlikle haklisin ben pazartesiden beri kenarda 3 5 kuruş yatirim icin para biriktirebilmis insanları düşündüğüm için uyarıyorum yazıyorum söylüyorum ama bazi kisiler alim fırsatı alim yapilir 1 2 saate uçacak yarin şu rakam olacak diye diye kitlediler belki o rakamları görür gecerde ama şimdi yuksektennalip zarar edicek bekleyecek tekrar o rakamlar gelsinde zararim çıksın diye ben Pazartesi 520 den yapistirdim acimadim hiç kimse benim kâr yada zararima ortak değil yukselseydi uzulmezdim zaten kâr almis olacaktim ama şimdi ki rakamlardan alirsam ekstra 70 gram daha fazla almış olabileceğim sizde hem yuksek maliyetten aldiniz hemde bu rakamlardan alamadığıniz icin daha az altin sahibi oluyorsunuz

Papatya_mahmutt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_Aras ()

Hocam merhabalar varmıdır bir yorumun merakla bekliyoruz.

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Şükür kavuşturana hocam. Nerelerdesiniz ? Özledik. Hosgeldiniz...

2BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Evet yazdım zaten demi yorumda, 548 lira seviyesi kısa vade kar al noktamız olacaktır fakat orta/uzun vade de bu seviyeler bile kademeli girişlere uygundur. Yani kısa vade al/sat için uygun değil fakat en az 1 yıl dokunmam derseniz düşük bile kalabilir bu seviyeler.

0yun13ozan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nasip313 ()

Aleykümselam ve Rahmetullahi ve beraketuh. Hayırlı cumalar. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Allah'ın ve Resulünün selam ve Bereketi üzerinize olsun... ve aleyküm selam...

1BeğenmedimŞikayet

Duru07 ()

Aleyküm selam kardeşim tebrikler emeğinize sağlık siz ve sizin gibi hocalarımızın
Herkese hayırlı Cumalar

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Aleyküm selam ustam hoşgeldiniz emeğinize sağlık hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

0yun13ozan ()

Peki sizin verdiğiniz hedefe ulaştıktan sonra bir düşüş bekliyor musunuz? Ben hala TL deyim bu seviyelerde almak istemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

sertaç06 ()

Aleyküm selam hg

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum