Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 07:06:49
EUR 34.7298 07:06:49
USD 32.2261 07:06:49
ALTIN ONS $2356.1800 07:06:49

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Cümleten Selâmünaleyküm, Allah'ın rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun arkadaşlar.Bundan 2 ay evvel, gram/TL 466 TL seviyelerindeyken bu grafiği paylaşarak nihai hedefimi sunmuştum.Hatta hedefin ne zaman geleceğine dair tarih de veriştim:)Hedefe çok az kaldı.548 lira seviyesi kısa süreli kar al noktamız olacaktır. bilginize

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Azıcık araştırın. Asyada veya endenozyadaydı sanırım beklenmedik semptomlar gostermiş ve tekrardan araştırmaya girdiler.

Kalkandelen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atarax ()

benimde ortalamam gramda 503 bekliyoruz artık yapacak birşey yok hayırlısı

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esgök ()

Bill gets asiyi bulduk demedeñ asi bulunmax bence

Kalkandelen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

düşerken parça parça alarak bitirdik, e buraları da kimse tahmin etmiyordu :)

Atarax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atarax ()

her zaman kenarda biraz bırakıcan tamamına girmicen:)

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

para kalsaydı da alsaydık :)

Atarax için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ters bayrak, flama her zaman düşüşle sonuçlanmaz, gümüş Mart ayında dip yaptığında ters bayrak formasyonu ile yükseldi.
Ben yükseliş bekliyorum.

Emreeed için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kalkandelen ()

Aşı nın nesi fos çıkmış atıp tutmayın

Bybonusss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atarax ()

alabilirsin

Hulukçu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Abi ons bencede buralardan döner. Aşı haberi fos cıktı ve dunyaca unlu guzel bi firma tarafından piyasanın gazını aldılar kucuk yatırımcıyı tutuşturdular malı alttan topladılar on görüm bu yönde. Buralardan fişekler die bekliorum. Bakalım. İzlemede ve araştırmadayj

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hulukçu ()

Altına buradan girilir mi? 17 gram falan alabiliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Emreeed ()

Ters bayrak formasyonu çalışırsa ons 1750 lere çakılabilir dimi?

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi kanal diplerindemiyiz su an altin ve gumus te yoksa gideri varmi daha asagilarda. Dolarda kanalin dibi 7 lira mi bir grafikte gordum.

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Parite 59 karı test etmiş, şu anda 60 sevyelerinde ve 59 karda ikili dip ve ters bayrak formasyonu ihtimali var, bence burdan alınır ama don karar size ait elbette.

Kios için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Evet. Doğru dolar ile alacağım. 1852 lerde aldım bir miktar. Suan ons sabit kaldı pek değişmiyor. Dolarım biraz yükselmesini beklesem mi. ? daha fazla mi alım yapmış olurum o zaman gr. Yada gümüş bazında.

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gram için, 456,24 altında günlük kapanış beklemiyorum demiştim, düşüncem aynı.
Yalnız 456,24 altında günlük kapanış yapmaması demek , anlık olarak 456,24 altına sarkma ihtimalini ortadan kaldırmaz. (451)

Karamelli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Tam anlamadım, dolarla gram yada gümüşmü almak istiyorsunuz?
Öyle ise , Ons 1852 test ettiğinde alım düşünmeliydiniz, tabi birde Ons paritesine bakmak gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Yok. Sorum şu dolar yüksek mi alsak kardayiz. Yoksa bekleyin dolar yükseldiğinde mi alsak kardayiz. Ons sabit bu aralar.

melihbey50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melihbey50 ()

alırken 99 grammı alıyosunuz vergiye takılmam@k için? ben yeniyim oyuzden

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Hocam hayırlı sabahlar size hersey soracağım belki benim gibi dolarla alayım yapan arkadaşlar icin geçerlidir bu soru. Şimdi dolar düşüyor ama ons hep sabit nerdeyse Gümastede altindada. Sonsuz biz doların biraz yükselmesini bekleyip mi alsak daha karlı olacak yoksa düşünce gr. Fiyatı düşüyor o zaman mi alsak. Teşekkür ederim şimdiden.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

İşte budur yatırımcı bencede helal olsun Gr artırmış ve hislerine ve verilere bakıp satmış ve bugün almış da ben saygı duyarim

Yatırım_merakli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Günaydın, gram altında belirttiğiniz 456-461 seviyelerinden banka satmaya başladı, daha da düşecek gibi duruyor ama bu konuda tahmininiz değişti mi hala aynı seviye mi yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Yatırım_merakli ()

Şahsi fikrim nakitiniz varsa beklemede kalin satislarda zarar büyük olur cok fark oldu faiz toplantisi ve asi haberlerini takip edin oradaki aonuclar belirleyecek

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Daha ne düşecek, 8,57 lerden geldi

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

kaç tl daha düşer genel toplamda

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bakanın istifasını bilmem ama , dolar 1 TL. yakın düşebilir dedim , 5 Kasım da.

SPOT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Şu durumda öneriniz nedir. Tersteki arkadaşlar için.

Yatırım_merakli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SPOT ()

Siz sanki biliyordunuz..
Niye demediniz bakan istifa edecek doviz 1 tl düsecek diye..
Düstükten sonra bende yazarım düsecek diye..
Siz eskiden beri hep düşüş bekliyordunuz...
300 den 500 e yükselirken bile

Papatya_mahmutt için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum