Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:11:46
EUR 34.7595 23:11:46
USD 32.2705 23:11:46
ALTIN ONS $2325.3500 23:11:46

Konu: 06.11.2020 Altın - Gumus tl- 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
06.11.2020 Altın - Gumus tl

Al- sat pişmanlıktır...
İlk düzeltmede al- yat.Sonrası onu acık..

Grafık ıcınde acıklamalar var.

Se cım netlestıkten sonra tekrar tesvık paketı - fed ın sınırsız para basması faız kararları vs pıyasada anlam kazanacak.Ben 2 aydır aynı seylerı soyluyorum onsların yukarı gıdecegı alan genıs altta gıdecegı alan dar, yanı daha ıyı rakamlar gelecektır, ancak bu yukarı yonlu yol, tabıkı dırek degıl zıgzaglarla ufak ınıs cıkıslarla ama genel anlamda yukarı ıvme devam edecektır.

Pivot noktalarına yakınız, bır oncekı grafıkte gostermıstım, pivota az kaldı, her dusus alım fırsatı olarak kullanılıp al yatın kazandıracagı 3 aylık orta vade surecı basladı.

Alım satım rakamları destek ve dırenclere gore sızın kararınız olmalı, ancak tekrar yıneleyım, elınızdekılere sahıp cıkın , sattıgınızı alamayıp gram dusureblırsınız, al- sattan cok al 1-3 ay yat konumundayız.

SAYGILAR...

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz__ ()

Merhaba hocam altın vardı çıktım, gümüşe gecmek istiyorum ama hangi banka da hesap açmalıyım, siz hangi bankadan yapıyosunuz işlemlerinizi

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Başkanın grafikleri güncel zaten üst açık dedi gidiyor işte @66vip

Kamurann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlı cumalar ustam nasılsınız iyisindir inşallah @66vip

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip Grafiklerinizi güncelleseniz

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Sanada hayırlı cumalar başkan bu onsları kim durduracak 7 TL geçti gümüş @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

çok teşekkür ederim @66vip hocam ALLAHIN izni ile ilk düzeltmede gireceğim ve al yat kısmında sizlerle olacağım... kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Hocam çok teşekkür ederim gerçekten faydalı oluyorsunuz

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cumamız cumleten mubarek olsun Altın in...

Misafirlerin var yogunum yazamıyorum, aksamkı verılerı takıp etmek lazım 16:30 abd

verılerını, ilk gordugum duzletme yerınde yazarım, kar satısları olabılır ama duzeltme olusumu yok su an.

Abd acılısı ve abd verılerı onemlı.

Verileri profılde gorebılırsınız..

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Eline sağlık bugün önemli

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Tamam hocam hala o grafikler geçerliyse sorun yok, takip ediyorum onları. Kolay gelsin

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onemli veriler;

16:30 USD Tarım Dışı İstihdam (Eki)
16:30 USD İşsizlik Oranı (Eki)
16:30 CAD İstihdam Değişikliği (Eki)
18:00 CAD Ivey PMI (Eki)
16:30 verileri özellikle etkili olacaktır, verılerın kırmızı gelmesı metallere olumlu, yeşil gelmesi olumsuz etkiler.

Hayırlı kazanclar...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dolar oynaklık gosterınce ons kafa karıstırır,

Ama ons grafıklerı eskı graıklern bakabılırsın destek ve dırençler yazılı olan eskı garfıkler profılımde mevcut ve hala gecerlı son ons grafıklerı.

RESPAWM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Dostum eline sağlık çok güzel anlatmışsın

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

On numara olmus eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Bu grafiklerin ons bazlı olanlarınıda hazırladıysanız atabilirmisiniz? Dolar oynaklık gösterince kafa karışıyor :) elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Kayhan_Kahomen_PULURBEY ()

O zaman 3 ay yani Ocak ayı sonuna kadar bekliyoruz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum