Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 02:48:10
EUR 34.8897 02:48:10
USD 32.5447 02:48:10
ALTIN ONS $2335.8850 02:48:10

Grafiği gönderen: Moksiloks

⭐⭐Moksiloks ()
Dolar

Merhaba arkadaşlar sakin kafayla bir analiz yaptım sizinle paylaşmak istedim
Dolar ;
8,50 de satarım.. Bu rakam üç eksik üç fazla olabilir yani 8.47 falan gibi baktım gitmiyor satarım.. Aniden 8.53 olsa da satarım.. Her türlü 8,50 civarında satacam..
Benim analizim grafikte önce 8.50
sonra 8 civarına kadar düzeltme sonra yukarı

Haftaya pazartesi ve belki salı da yukarı sonra aşağı diye düşünüyorum.. Ytd Son karar sizindir tabi yanılma olasılığım var

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Resveratrol23 ()

Balıkların ne durumda pavarotti. :)

Moksiloks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Dolar 8.25 lerdeyken dolar alıp gümüş ons düştüğünde dolarla gümüş almayı düşünüyorum. Yorumunuzu merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Birşey alamıyoruz derken emtialardan bahsetmedim doların yükselmesine sevinmistin ya düşüşüne şok olsun gibi bir gelin var buzdolabı boş manasindan söyledim site sana tek açılmamış anladinmi

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Yanlış anlamayın. Ben ülkemi seviyorum. Ama olan TL in değer kaybetmesi. Yoksa maaşım artsa alım gücüm artsa usd 1 TL olsun banane. Eğer birşey alamıyorsan bu site işiniz ne.. Hayırlı akşamlar.

CAHIT_OLCAY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Bazı bankalar yorumlara göre %14-15 diyende var bilmiyorum bakmam gerek. Dolar endeksi düşüyor ondan dolayı olabilir

0BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Ülke batsinmi birşey alamıyoruz herşey ateş pahası uzuldunmu

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Niye düştü bu anlamadım bakmadım hiç. Bugün bakayım dedim 8.54 den buraya geldi. Sebep ne ise düşüyor. Bilen anlatmıyor. Faizin artış ayak sesimi bu.

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Evet 8.60 üzeri bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Hedef kaç sizin. 8.60 üzerine gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Bana inandırıcı hiç gelmiyor ben beklemiyorum. İstesem şimdide çıkarım 7.22 den almıştım. Birde çok az miktar 8.45 den almıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Tebrikler...

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Sizce gelirmi o rakamlar

0BeğenmedimŞikayet

akcent2766 ()

Kısa vadede gelecek dolar kurunda bekliyorum aşağı duzeltmelerde güzel alım fırsatı verecek

0BeğenmedimŞikayet

akcent2766 ()

Kısa vadede gelecek dolar kurunda bekliyorum aşağı duzeltmelerde güzel alım fırsatı verecek

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

8-8.10 gibi çekilme mi bekliyorsun ne zaman gelir verdiğin rakamlar

akcent2766 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cancan40 ()

7.91den almıştım sizce bozdurayim mı dursun mu şuan tl ile hiç işim yok

0BeğenmedimŞikayet

uchihahei ()

peki abi bu pozisyonda olsan ne yapardın siteyi ilk defa kullanıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Kaça kadar düzeltme sizce satalım mı

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Kardeşim on gündür 8.50 den düzeltme gelecek diyorum sen gitmişsin 8.49 almışsın ne diyeyim sana şimdi.. Zararına sat desem olmaz bekle desen olmaz bilmiyorum gerçekten..

uchihahei için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vademecum ()

Ufak tefek duzelmeler olur. iki gun son aldigin fiyati gecer. Panik olma . Dolar alan kimse zarar etmemistir mesele sadece zamanlamadir. Zamanin varsa rahat ol.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmett1453 ()

İnşallah bir daha o fiyatı görmez

0BeğenmedimŞikayet

uchihahei ()

@Moksiloks hocam bugün dolar aldım 8.49 dan seçimi unutmuştum sizce yarın ilk iş bozdurayım mı yoksa girdik bu yola diyip bekleteyim mi tekrar 8.50'leri geçer mi?

0BeğenmedimŞikayet

3QS4NF ()

o senin kararin 8.5 ye kadar ve sonrasini yazmistim sana benim olayim 8.5 gordukten sonra abd secim netlesmesi ...

0BeğenmedimŞikayet

uchihahei ()

hocam bugün dolar aldım 8.49 dan seçimi unutmuştum sizce yarın ilk iş bozdurayım mı yoksa girdik bu yola diyip bekleteyim mi tekrar 8.50'leri geçer mi?

3QS4NF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akcent2766 ()

8.10 8.00 rakamları var

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

8.50 üzeri gelir mi çıksak mı bilemedim. 8.45 den alımım var

0BeğenmedimŞikayet

akcent2766 ()

7.26 çıkış kanalindan belli yükselişte duzeltmenin gelmesi normal ben bu rakamlarda alım fırsatı verecek kanısındayım bekleyecem buralardan risk alınmaz bence

0BeğenmedimŞikayet

3QS4NF ()

8.35 8.4 araliklarini assagi dogru kiramaz ise 8.5 uzerlerine geri doner

akcent2766 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akcent2766 ()

8.00 8.10 çekilme bekliyorum hayırlı olsun düşus düzeltmesi girdi kur alım. icin bu rakamları bekleyecem

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam selamunaleykum

Dolar hangi seviyeden alıma başlamalıyım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum