Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:21:54
EUR 34.9814 10:21:54
USD 32.5750 10:21:54
ALTIN ONS $2321.7350 10:21:54

Konu: BIST trent üçgeni

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

Dünyanın en borçlu mu ülkesi

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Banane olurmu hocam bizi de etkiliyor kureselde

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Az once ustama latıfe ıle yazdıgım mesaj aynen şöyle brısa nasıl bı lastık uretıyon beee :D

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet bende de ıchimokou buraya dikkat et diyor ; ))

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Banane borclarından ben ındıkatorlerı calısıyor onu kullanıyom :D

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Attıgım grafıkte ısaretlı 1245 noktası onu ızlıyor oolacagım :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Egser grafik tutmamış 8.24 demişiz 8.21 dönmüş burayı kirarsa bı alt desteğe gidebilir ama endeks böyle güçlü kaldıkça sanmıyorum sence endeks 1245 i geçermi?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Birde brisaya ve goody ye bak bizim ağır top hdfgs de yerinde sayıyor

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Maşallah diyelim nazar değmesin

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Seviyorum bunu hocam yaa Super trent Stoch macd rsi destekli iyi çalışıyor resmen vurgun indikatörü motor gibi çalışıyor üstüne tanımıyorum bunun Japonlar işi biliyor ama dünyanın en borçlu ülkesi şuan

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Elıne saglık rampa ne kadar sert ıse asagı yukarı cıkısta arac oyle hızlanıyor :)
orda bırde ıcmokunun nokta calısan 1096 destegıne ne demelı :)

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@ahmett0707 bak Yukardaki çalışma çalıştı 1113 deyken 109 dan dönüş bekliyorum demişim 1 haftada yükseldi . Dikkat ettinmi çizgiyi dar almıştım

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukardaki grafikyeki gibj 1143.49 geçilmeli takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Tebrikler Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sogolasin teknik işledi diyelim

OptimumPro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OptimumPro ()

Bugünü 5 gün önceden görmüşsün abi tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Tamam sağol

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

bak hazır cızılı halını atıcam nokta oynamadan bryat ın oynarsam noktasını ne olayım

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

dostum neler var neler konusmaya gerek yok dun gıbı hatırımda soyledıgın gunde :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kaldırdım yıldızı

Bozoklu66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Profildeki bryat var bakarmısın 3ay önce 70 geçilmeli diyordum kegit 188 TL kusurat oldu niye bekleniyor millet bizim gibi

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Vallahi piyasa acımaz insana hocam

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ah hocam ah mıllet maaltı 97 lıralardan aldı 20 tl dustu kagıt bu kadar konu olmadı :) 2 tl dusse davacı olacak mıllet vallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

Kardeşim @Alton Yıldız görünmüyor başının ön kısmında bir sıkıntımı var admin ile ..!

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hiç şasirmaniza gerek yok enson ne yazdim rsi şişmişti onu indiriyor demiştim ve buralarda tutunuyor aşağı salmadan buralarda tutunarak rsi aşağı gelecek ve ondan sonra yükselmeye başlar bu iş böyle şimdi dinleniyoruz sıkıntı yapmayın dün 6.32 ve 6.06 arasında olabiriz demistim burası geçilmeli 6.32 ondan sonra yükselmeye başlayacağız

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bilanço değil hikayesini fiyatladı bi süre böyle olur sonra endex e göre

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

İttf nin bilancosu kötü mü sanki hep düşüyor inan şaşırıyor çok guvenmistim ona

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Para yok abi bikiyorsun konusmustuk sizinle 10 gün önce yeni yeni topladım biraz bakalım. ittf çok şaşırttı beni

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bilançosu iyi kağıt aniden fişek bekleme düşüşlerde az az al zamanla hakkını verir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum