Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 12:57:07
EUR 34.7568 12:57:07
USD 32.2222 12:57:07
ALTIN ONS $2372.0400 12:57:07

Grafiği gönderen: Zipkin1

Zipkin1 ()
Gümüş

zipkin1

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Ben bir insana karşı hata yaptiysam özür dilemeyi bilirim kardeşim seviliyorsun

Kırkharamiler58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Aldım işte panikle sonra geri bozdum bak kabul ettin sorun yok Allah gönlüne göre versin canını yerim

Zipkin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Evet ayni dakka eski dedim özür diledim ve keşke sende alsaydin altın bugün bana dua ederdin

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Hayır 2.2 onaylandı dedin yorumlarını olurmusun sonra eski habermis dedi. Özür diledin

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Aynen gümüş yazıkdim pardon

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Bak kardeşim asla ben teşvik aciklandi demedim sadece salı gününe ertelendi dedim yada seçim sonrası dedim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Acamilik ne , gümüş yerine altın yazmak mı. Valla kardeşim hiç birşey anlamadım. Muhabbet olsun diye yazıyorum. Yoksa bana ne.

0BeğenmedimŞikayet

t_kartal ()

Altın değildir o altın olsa duramaz :D

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Acamilik ne , gümüş yerine altın yazmak mı. Valla kardeşim hiç birşey anlamadım. Muhabbet olsun diye yazıyorum. Yoksa bana ne.

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Acemilik pardon :) ama yanılttı beni yalan konuşmam asla

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Yav işte anlayın beni acemiyim :)

Harun_k için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Yanı bu tamami yalan hesap bak ortada

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Yanlis hesaplamadiysam 4kilo 2trilyon yapiyor eski paraya gore 200tl zarar ettiysen o sana karinca isirigi kadar koyar bununmu lafini yapiyon simdi birak oda basinin gozunun sadakasi olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

4kg altında 0,1 TL hareket 400 tl olur zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Ayrıca o arkadaşa sinirlendim sana dönemedim özür dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Inan ben öyle bir msj yazmadım gir bak salı günü aciklanicak demişim yada seçim sonrasi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Onaylanan paket olumsuzluk yaratmaz aksine ihya eder. Onaylandı diye aldıysanız , zaten o onay piyasaya düştüğü an almaya fırsat olmaz , fırlarda fırlar.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Valla senin o grafiği neden yayınlandığını adam gibi sorduk cevap vermedin , herkesi profesör sandığın için, o da bir yoruma alım satım yaptığını söylediği için olumsuz

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Her neyse ne demek istediğimi ya anlatamadım yada siz anlamak istemiyorsunuz niyetim polemik değil daha dikkatli olurmusunuz diye yazdım ama yazmadım bil

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Kardeşim bu sence de yalan degilmi keşke biri yanlişta olsa bana öyle aldirsaydi

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Yanlış yok aldım 1 hafta sonra bozdum zarar ettim arkadaş sayesinde teşvik paketi onaylandı dedi panikledim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O yorumun aşağısına yorum yapın, niçin görüntü alıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

4kg altın aldınız, 200tl zarar ettiniz . Hangisini yanlış yazdınız merak ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Ekran görüntüsü aldım emre çelik beye 1 hafta önce cevap vermişsin yorumlarını kontrol eder misin yalan soliycek değilim

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Teşvik paketti cikti dedigimi göster inan üyeliğimi silicem

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Sen benim öyle yazdığım yorumu göster ben uyeligimi silicem

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Allah a şükür üç kuruş için yalan konuşmam hayirli geceler

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Neden yalan konuşuyorsun ben cikti demedim ve keşke alsaydın zararmi edecektin şuan gr kaç gormuyormusun

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Kardeş bir gün burda teşvik paketi cikdi cikdi dedin sana inan dım 4 kg altın aldim 200 TL zarar ettim bilgi verirken daha dikkatli olumusun hayırlı kandiller

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Birader anlayacak diye bir kural mı var. Kaçlık grafik bu, saatlik mi anlık mı 4 saatlik mi . Millet ne anlayacak. Yazmaya ve anlatmaya niçin yüksünüyorsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum