Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 14:42:36
EUR 34.7945 14:42:36
USD 32.5843 14:42:36
ALTIN ONS $2301.6250 14:42:36

Konu: 27.10.2020 gumus- altın ons 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
27.10.2020 gumus- Altın ons 66vip

Kesik siyah çizgiden oluşan kanal yukselıs kanalımız.

Asıl takıp etmemız gereken rakam kesık yesıl cızgı ıle belırtmıs oldugumuz 24,340 dır.
siyah kanal içinde kalması onemlidir.

mavi alt ust cızgıler (21,720-27,400)orta vadede ızlıycegımız genıs band aralıgımız.
Kırmızı cızgı aralıgındakı(22,990- 25950) band dar band aralıgımızdır.

Alt ve ust cızgıler ıcınde hareket olmadıgı surece ne ralli nede derın duzeltmeden soz edılemez.
kar satısları yada alımlarla hareket bandıdır.
Yeşil kesık cızgı ıse yukselıse mı dususemı gectıgımı gosterecek sınır ve ana rakamamızdır.
Üste

mavi genıs band aralıgımız 1846-2073 bandıdır.
kırmızı band aralıgı 878-1931 dar band aralıgımız.

Yesıl kesık cızgı uste gecmemız ana dırenc tır, bu dırence kadar

1903-1911 gibi ara dırencler mevcut.
Goruldugu gıbı ustte alan cok alt mavı cızgı ıle kırmızı band yakın

ust mavı cızgı ıle kırmızı ust band cızgı arası acık
yanı yukselıste onumuz acık dususler sınırlı goruluyor

İyi yerden alıp, orta vadede metallerın ıyı yerlere gelecegını dusunuyorum.

SAYGILAR...

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

@66vip Başkan ses ver özletme kendini siteye küsme engelle geç

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

historyce ()

gitmemelisiniz misal ben sizi aylar öncesi tevafuk denk gelip takipteyim samimiyetiniz aciklamalariniz isin ehli oldugunuzu zaten gösteriyor . lutfen bosuna caniniz sklmasin sizin gibi insanlar altın misali az ama degeri büyuk lütfen ara vermeyin

0BeğenmedimŞikayet

hasanCA0281 ()

Emeğine sağlık arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Terazi ()

Emeğinize çok çok sağlık olsun ve hep burada olun lütfen..

1BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip Yozgatlı kardeşim bakın 61 tane arkadaş size like atmış. 1-2 tane değer bilmeyen kişiye karşı 61 tane sizi takdir eden takip eden sizden paylaşım bekleyen kardeşlerinizi üzmeyin lütfen...

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Bir kaç kişiye kızıp sizi takip edenleri boşlamanız size yakışmaz. Ben değerli yorumlarınızı bekliyorum tam bu seçim öncesi ilginize teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

EvrenAydınlık ()

Lütfen genelleme yapmayın , masaüstü kısayolumda bile altın. in değil altın. in/66vip olarak duruyor forum. Grafikten gram anlamayan ben sizin anlatımlarınız ile çıkarımlar yapmaya başladım daha öncede yazmıştım size beğenmekten ve Allah razı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimizden. Lütfen genelleme yapmayın , saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Mhrc33 ()

Emekler daima kıymetlidir
Sessiz takipcileriniz
Mutlaka vardır.
Hayırla kalınız.
Emeginize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Umuthilal ()

Birde benden ilk defa gördüm emeğe destek

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

İzlendiğinin farkına vardınmı gitme diye 41 leik aldın, birde benden.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

teşekkürler sağolun grafikler ve değerli öngörüleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

İTİBAR ()

Vip66 üstadım bir iki kendini bilmezin yüzünden bizleri mağdur etmeyin lütfen sizleri takip ediyoruz o kadar emekke birşeyler hazırlıyorsunuz bizlerde istifade ediyoruz bence küsmeyin sizlerden öğrenecek çok şeyimiz olduğuna inanıyorum lütfen aynı azimle devam edin saygılarımla...

0BeğenmedimŞikayet

Antepli_muhendis_ ()

Okadarda degil bakan bakıyor teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

MEGA01 ()

"İyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir."

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Sen de Allah'a emanet ol

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Eskiden tanıyorum seni be kardeşim biliyorsun bu siteyi sana inanan ve güvenen insanlar var inanmayanlar ise seni küstürmek ve fayda saglamani istemiyorlar
Sen ciz söyle uyan dikkate almak isteyen alır boşver konfor tuşunu kullan kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

TDEDE ()

Sayın @66vip yazık oldu. Hemde böyle bir zamanda bu kendini bilmezleri dikkate alarak verdiğiniz bu kararla yazık oldu.
Size değer veren bizlere ÇOK yazık oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Hocam itibar için uçuyoruz kaçıyoruz kemerleri bağlayın falan demen lazim

0BeğenmedimŞikayet

birkaç_iyi_adam ()

Sessizce Takip ediyoruz, faydalanıyoruz, çok teşekkür ederiz. Aldım- sattım, bi parça aldım vb yazsanız dahi faydası olur... Sayfada kalabalık olmasın diye yazmayanlardanım

0BeğenmedimŞikayet

deniz_demir ()

emeklerinizi okuyoruz takip ediyoruz saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Hatta soyle birşeyde var size emek karşılığında bir teşşekğr yazıldıgında selma 77.. hanım mı bey mı bilemiyorum bizlere keyfi engel dahi atabildiler )

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Hocam her zaman degerlisiniz her ne kadar cevap yazmasakta her yayınınızı dikkatle izliyoruz emegini yüreginize saglık elbet bu emeginizin karsılığını bşz değil rabbim verecektir

0BeğenmedimŞikayet

NeCoNuS ()

Hocam sizin her gonderinjzi ilgiyle takip ediyoruz hepsini begeniyoruz, gidio gitmeme kararinizi baskalarinin begenisine gore almayin bence yine de emekleriniz cok tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Sizi takip edenler ve bilgilerinizi degerli bulan insanlara haksizlik yapmayin kalın aramizda

0BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Boşver toprağam herkesi böyle bezdire bezdire bir çok arkadaşı kaçırdılar elinin altında tuş var engelle gitsin ugrasma

1BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Biz takip ediyoruz ama bizi mahrum bırakmayın lütfen zaten kimse kalmadı site sizin gibi emek sarfeden:(

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

haklısın ne denir... burada hep doğru tahmin yapman gerekir ama buda yükselişle alakalı ise yoksa düşüşle ilgili tahminlerde sorun yaratır... git kafanı dinle bırak ne halleri varsa görsünler...

0BeğenmedimŞikayet

Adsız41 ()

Hocam boyle dusunmeniz uzucu sizi seviyor ve takip ediyoruz.. saygilar sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Pinokyou ()

Like motivayşyon

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum