Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 14:52:25
EUR 34.8044 14:52:25
USD 32.5839 14:52:25
ALTIN ONS $2301.9300 14:52:25

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş ons gözü aşagı bakıyor.Her an yıkılacak bir boksör gibi...

Yorumlar (127)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Haamid ()

Tamam gelince görüşüruz dedim zaten.

hakankaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Neredesin gelince görüşürüz diyen :)

Haamid için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Inşaallah, Allah utandırmasin, secim sonucu daha net de değil, ne olacak bir sürü senaryo dönüyor:(

Hgbe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hgbe ()

Bende iyiyim teşekkürler gerçekten bende elim gidip gidip geliyor hiç güvenemiyorum ama böyle izlemekte cok can sıkıcı insallah abd açılınca alım fırsatı gerçekleşir

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Merhaba çok şükür sen nasılsın, dolar bu haldeyken hic içime sinmiyor rakamlar:(

Hgbe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ahh hocam keşke, dünkü mini çekilme birkaç saatte hatta bugün itibariyle yerine geldi, keşke düşse de alım yapabilsek :(

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hgbe ()

Abla merhaba nasilsin hala tl demisin ne zaman gecmeyi gümüşe planlıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Metallerde degişiklik yok. Her yükselişde satış yemeye her düşüşte alım yemeye devam ediyor. Kritik nokta dolar. Dolar bir gevşerse alıcılar için güzel fırsatlar dogar.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi ve önümüzdeki günler için öngörüleriniz nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu biraz eski grafik :)

Eko3944 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Bencede emirleri patlattılar bir kere daha silkeleyecek gibi

1BeğenmedimŞikayet

Haamid ()

Elimizde sihir çubuğu mu var 21-22 gelsin hemen? Gelince görüşürüz. Üyeliğe gelince senelerdir bu sitedeyim. Yeni üye olduysam bu acemi olduğum anlamına gelmiyor. Mantığa bak sen.

0BeğenmedimŞikayet

GhostStreet ()

ustam beklentiniz devam ediyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Rizelli53 ()

İşte sen dedin ve çıkmadıysa veya bir anlık aşağı dönüp acemi bir yatırımcı söylediğinle daha düşüğe bozduruyor. Ve seni sorumlu tutuyor. Bu işin uzmanı değilse bir kişi bence rakam vermemeli. Ki gümüş rakamdan anlsmıyor

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

ben kimseyi zarar ettirmedim bana bir yararı yok . terste kalan insanlara düşünce satmayın elbet bir daha 6.40 üstlerine atacak bu rakamlar kurtarıyor zaman varsa bekleyin dedim keza kaldıki ben de 6.41-42-43-44 den çıkış yaptım.

Rizelli53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rizelli53 ()

Yahu sizin üyelikleriniz eski de ne oluyor. Burada muhabbet ediyorsunuz. Millet size inanıyor. Zarar ediyor. Tutup illaki haklı olacağınız bir mesajı bulup paylaşıyor dört koldan saldırıyorsunuz. Yazık yahu. İnsanların hakkına girmeyin

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Daha dün üye olmuş konuşuyor burda :)

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Kıvranan sen oluyorsun sen versene bak millete tersten çıkma şansı doğdu.

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Bir şey derdim de neyse şunu diyim konuşuyorsun ya sadece konuşmak için . 21-22 dolar olcak diyenler ve ona katılan sen dahil neredesiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Haamid ()

Buna bizde kıvırma diyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Haamid ()

Yok gün saat versin bir de. Haha yine mi düşecek demeyeceksin o zaman. Düşüşler olabilir ama herkesin tahmin edemeyeceği düşüşleri tahmin etmek kolay iş değil. bakalım gümüş ons 20 onslara gelirse elindeki gümüşleri verecek misin? Ben de unutmadım.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Alıp unutacağım zaten. i sallah gelsinde

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

inş isabetli yeden alırsın kardeşim ama şunu unutma seçime kdr bu işi bitirmek lazım sonra 1 ay kesinlikle sat al yapmamak lazım

ben oyle yapcam ıns ytd

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Tamam teşekürler bende alım için bekliyorum bekleyelim bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

dostum geçen gün bendeki tl trend çizgisinden döndü o çalışıyor mu bakmak lazım şuan 6,08 gibi bir rakam o rakama geldiğinde bakmak lazım yine ordan dönerse çalışıyor diyebiliriz alınabilir eğer kırarsa deriz o çizgi geçersizdir ons olarak 21,85 takip edilebilir

ytd

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Layalike kardeş alım için rakam varmı aklınızda.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

DOSTUM muhtemelen yükseliş beklerken düşüş grafiğini görüyorlarsa ondan kızıyorlar sana düşerken düşüş grafiğini görünce destek veriyorlar :) :) :)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Vallaha ben birşey anlamadım. Ya Ben'de yada Siz'de bir anaormallik var.

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Atışıyoruz bazen senle ama adamsın biliyorsun dimi :)

-1BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Gününü verdi mi saatini verdi mi ? Neden sadece düşünce ortaya çıkarlar ? Amacı nedir ? Bunları söyleyebilir misin ? Senin dediğin gibi elbette düşecekte çıkacakta emin ol inceği çıkacağı yerleri bilse burda sana ona buna yazmak yerine dakka başı yazıcak zamanı olmazdı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum