Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1075 01:29:24
EUR 37.9052 01:29:24
USD 34.1881 01:29:24
ALTIN ONS $2662.3050 01:29:24

Konu: gümüş bayrak formasyonumuz fırından yeni çıktı

⭐⭐⭐volpann ()
Gümüş
geçen hafta Gram da verdiğimiz bayrak formasyonumuz çalıştı dostlar bu grafikte gü_müş formasyonumuz oluştu üst çizgi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış bizi dirğin boyu kadar yükselişe götürecektir. diye düşünüyorum. üst direnç destek orta destek ve alt destek seviyeleri grafikte verilmiştir. destekler kademli alım yerlerimdir. 7.1 formasyonun tamamlandığı en yüksek direnç. olacaktır. burada yeni formasyon ve grafik ve yeni yorum hasıl oacaktır. üst çizginin altında kaldığı sürece formasyon direnç seviyesine gitmeyecektir.yatırım tavsiyesi değil ön görümdür çalışma fikir alış verişi içindir. bu formasyonu yetiri kadar beğeni alması dahilinde güncel 4 saatlik kapanışlarla takip edip formasyon hakkında gramda olduğu gibi fikir düşünce beyan edebilirim. göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca teşekkürederim

https://altin.in/volpann

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Emeğinize sağlık yükseliş nereye kadar gider

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dün paylaştığımız bu grafik için ne demiştik 6.35 üzzeri 4 saatlik kapanışlar gelmesi gerekiyor demiştik altında çok güzel çalışan bayrak formasyonumuzun gümüş içinde oluştuğunu takip ettiğimizi söylemiştim peki 6.35 şan gm- s makalım şimdi nasıl bir yorumlayalım mı

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşkkürler buyurun sorun

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

bir haber gelir hersey değişir grafikler ne kadar yukselicek şekilde olsada bazen zıttı olabiliyor. yada ne kadar düşecek sekilde gözüksede tam tersi olabiliyor. bunun icin tedbirli olmakta fayda var. ytd

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Nasılsın hocam bir şey sorabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

merhaba kardeşim

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Merhaba usta

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

sizde kardeşim

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

emeğine sağlık ustam, eyvallah...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sağolasın Hocam

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Anlamadım. Ancak ABD borsalarında bu düşüşler varken. Wix endeksi de 32 ye dayanmışken Yükseliş imkansız gibi görünüyor. Yine de iyi durdu gümüş. Ancak tehlike sinyalleri de de çalıyor gibi. Öyle değil mi?

GatsBy_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gramda başaralı oldu formasyon aynı formsyon gümüşte oluştu çalışmasını ümit ediyorum. gümüştekiler adına herkeze bol kazançlar dliyorum

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

hersey mümkün piyasa bir haberle bayrak falan birakmaz :))

sarkut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sarkut ()

ya aşağı kirirsa direği mümkün mü

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

bayrak diregi kadar yukselmesi gerek :)

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam grafik analiz ve yorumunuz için teşekkürler takip ediyoruz inşALLAH herkezin faydasına olur

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Bayrak formasyonu yolculuğu, son durak neresi olur?

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

Tesekkur ederim Allah kâr bereketi versin hepimize inşallah..

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah içtim yedim saydım ziyade olsun bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

fiziki almadim ama fiziki gibi davrandım ve sabirla beklemeye devam :)) yemek ne ki üstüne birde tatlı ve kahve söylerim :))

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

fiziki altını al sat yapamadınız için büyük bir kazanç sağlamış oldunuz bana bir yemek borcunuz olsun ozaman :)

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

mart ayından beri biliyorum sizi hatta en önemli sözünüz fiziki altin :))

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

beni eskiden tanıyorsanız geçmişte ve ozamanki ön görülerimi değerlendirdiyseniz iyi kazanmış olmanız gerekir şuana dek geçmişte verdiğim hedeflerim verdiğim tarihlerle gerçekleşti :) bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

nedemek Allah hepimize kâr hareketi siz beni hatirlamazsiniz ama ben sizi cok iyi tanıyorum :))

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim bol kazançlar

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Elinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sizce 7.53olabilirmi ytd

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

emeğinize sağlık )

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum