Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0637 08:34:57
EUR 34.7006 08:34:57
USD 32.6001 08:34:57
ALTIN ONS $2384.1200 08:34:57

Konu: 22.10.2020. gümüş gr/TL Egitim grafigi

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Bu hafta yıne takıp edecegımız yok harıtamız...

21 Günlük Ema ortalaması 6,20

50 günlük ema ortalaması 6,43

100 günlük ema ortalaması 6,45

Kırmızı düşen üçgen hedefi 6,14

Siyah yükselen üçgen hedefi 6,57

Bu hangi üçgen hedefine gidecegin karar noktası 6,32

Yani 6,32 Altın da kaldıkca alt destegi test etmesi, üstündeki kapanışlar üst kanal direncini hedefler.
Bu hedefler nihai rakamlar degil karar rakamı (6,32) den son rakam aralıgı olabılır.

21 günlük ema ortalaması 486,12
50 günlük ema ortalaması 489,76
100 günlük ema ortalaması 489,05

Yükselen kanalın hedefi 499,89

Düşen kanalın hedefi 466,08
Buna karar verecek yani yükseliş kanalındamıyız yoksa düşüş kanalındamıyızın kararını
485,78 rakamı veeecktir.Altında kapanıslar alt destek kanalına
üstünde kapanıslar ise ust direnc ve yükseliş kanalına hedeflenecektir

Düşecekmi çıkacakmı nerden doner hangi kanal içindeyiz gibi soruları grafıktekı rakamları ve acıklamaları ınceleyerek bulabılır, boylece kımseye sormak zorunda kalmaz ve kımseyı vebal altında koymamıs olursunuz.

SAYGILAR...

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

cavdar58 ()

ABD açılışında salabilme ihtimali var o halde?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Elde TL yok sabah 6220den almıştım satıp satmamakta kararsızım siz olsanız ne yapardınız

0BeğenmedimŞikayet

eyyaad ()

66vip altin tl olarak buralardayken gümüş 6.90 i gördü diye hatırlıyorum agustosta. altının gümüşe oranına gore tl olarak eş büyümesi gerekmezmi. bilgilendirebiiirsen sevinirim hayırlı gunler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her ıkı metalın onsuda sınırda, ve tehlıkelı yerlerde, ne tarafa kıracagını ızlıycez

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Onslar iyi durumda degilmi kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dunya pıyasasında satıcılı bır gun yasıyoruz, tum dunya borsaları dususte ve bızde tl bazında grları yuksek tutan usd ayagı,

Bu durumlarda saatlık yon bakmak bıldırmek dogru degıl, pozısyon korumak ve gun sonu kapanısı ızlemek en mantıklısı olacaktır.

Anlık verılerle hareket etmemek, pozısyon korumak mantıklı dıye dusunuyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Aynen kardeşim sabır ve şükür olsun gerisi teferruat

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşsever76 ()

İşte bu çok güzel açıklama

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım, gunumuz hayr işimiz hayr olur ınsallah

Nancy_Patricia__Pelosi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

Hocam tünaydın hayırlı işler :)) @66vip

15BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hatırlatma yapayım dedim;

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;

Sabır- Şükür- Kanaat...

Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Elinize sağlık hocam...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Saat 10 dakı turkıye verılerıne dıkkat,

Benim biraz sessiz kalma zamanım gelmiş,

Kazancınız ve kararlarınız hayırlı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık @66vip

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gümüş ons;
24,08 destegi calışıyor

Gumus/tl de 6,21 destegınde ki bu destegı bılıyoruz cok saglam bır destektır, asması durumunda ıkıncı ana rakam olan 6,32 yı gormek ıster.

Aksı takdırde 6,14 rakamına kadar cekılme yasayabılır, ancak 6,21 destegı cok onemlı ve saglam, altında parcalı alımlar dusunulebılır.

Altın ons;

1891 destegı calısıyor ve 1901 dırencını zorluyor. Asması durumunda 1913 u test eder.

Gr/tl de ise 485 onemlı destek ustunde kalıslar 490 hedefler

485 salam ve ve onemlı sınır destegımız, alta kırılması 480 ı gormek ıster ustte 490 hedefler.
480 altı parcalı alımlar ıcın dusunulebılır.

Usd ana dırencı zorluyo 8 rakamı uzerınde kalıcı olursa 8,20 hedefler. kalıcı olamamsı durumunda alt desteklerı test edecektır.

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederiz

15BeğenmedimŞikayet

66vip ()

23.10.2020 YORUMUMDUR, Bu hafta için alttakı grafık ve yorumu ıle bırlestırıp hareket planımız ve ızlıycegımız yol
İlk defa bu kadar acık yazıyorum;
Lütfen etkılenmeden dıger yorumlar ve grafıklerle harmanlayıp kendı kararrınız kendınız verın ama ZARARINA ASLA satmayın...

Gumuste;
6,32 ustunde kalıcılık bızı 6,43 onemlı dırencıne goturur, oranın asılması durumunda ıse 6,57 pıvot bolgesıne atarkı burayı kırması zaman alacaktır, şimdilik ilk onemlı dırenclerı sırayla deneyecektır. 6,39-6,43 ve 6,57 pivot

Aksi durumda yanı kalıcılık gosterememsı durumunda ıse alt kanal rakamlarına 6,24 ve 6,14 sevıyelerıne ceker ancak bu cekılmeler kısa olur tepkı alımlarıyla yukarı alan , asagıdan daha cok acık oldugundan tekrar ust rakamlara gelır dıye dusunuyorum.

Gr altında ise;
485,78 Onemli eşik, bu rakam ustunde kalıcılık saglaması ve kapanısların gelmesı 489,05 ten kademelı olarak tenı zırve 499,89 u gormek ıster,

Ancak tersı durumda alt destek kanalına gelmesı mumkundur. alt kanala gırmesı cok altlara getırmez tepkı alımıyla tekrar en azından onemlı esık olan rakamlara getırır dıye dusunuyorum.
Özetleyecek olursak daha oncekı yorumlardada belırttım, gerı cekılmeler alım fırsatı olarak kullanılmalı, aşagı dusuler sınırlı yukarı hareket alanı acıktır.
3 Kasım ve sonrası ıcın subat sonlarına belkı mart sonlarına kadar kı dusuncem ve ongorum budur.
Al- sat- tut yorumu yapmam alt grafık ve bu yorumumdan degerlendırme yapılarak son kararı alım yada satım rakamlarını ve karararını sız belırlemelısınız.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

cok tesekurler

0BeğenmedimŞikayet

Sfacr ()

Tesekkurler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum