Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:31:18
EUR 34.8746 09:31:18
USD 32.4628 09:31:18
ALTIN ONS $2330.5250 09:31:18

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Şimdi dostlar Haftalık grafikteki bir flama malumunuz zaten dehşet hemde :) ancak tepemiz 29.87 den dönüş geldiğinde alçalan diplerimiz bizi 21.61 e kadar götürdü ve buradan tepki almıştı ve bu üstte düşen trend çizgisine tutunmuş ve son tepkisini aldığı mum defaatle bahsettiğimiz 25.282 den tepkisi olmuş ve 25 ler ortada yokken biz bunu dedikmi dedik şimdi bana göre 24.80 üzerinde önce gün ve hafta kapanışı gümüş ilaç gibi gelir en azından benim fikrim izleyelim bakalım neler olacak göreceğiz Yanlız Kartal şartları esas alır masal anlatmaz ytd bol şanslar herkese

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Cevap yazdım ama düşmedi galiba neyse çokta mühim değil di zaten CFTC Gümüş spekülatif net pozisyonlar verisi % 9 civarı artmış buda bir yükseliş emaresi onu diyeyim sadece ama kesinlik içermez sadece fikir ytd

Nancy_Patricia__Pelosi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum inan ABD nin yönetimi nın piyasa olarak iki dudağı arasında yız maalesef onlar ne diyor ne istiyor ise o keşke kendi doğal algoritma sında olsa da bizde nokta atışı analizler yapsak ama bir el var üfleyerek rüzgar değiştiren bize düşen o şeytani elin hamlelerini önceden tespit edebilmek işimiz zor ama gayret ediyoruz

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Emeğinize sağlık ustam, şu haftalık bi dönse yukarı çok güzel hareketler gelicek inşallah ama bi türlü dönemedi, bereketli kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam nabza göre şerbet verenler fişekliyor sonra puff )))
siz grafik okuyor yorumluyorsunuz tahminlerinizi güvenerek takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

Aşağı mı yukarı mı orası bilinmez ama yine aksiyon var gibi ytd

Nancy_Patricia__Pelosi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık, biraz karışık ve kafa karistirici, aklıma gelen ilk soru duygu durumu ile alakali ise milyonlarca insan ayni anda aynı duygu ile hareket ederek nasıl trendi degistirebiliyorlar? Bunu tetikleyen bir kişi olsa akabindekileri peşinden
Mi sürüklüyor, cok entresan geldi. Psikolojik vaka:)

Sonda söylediklerin genelde bu tarihlerde döngünün oluştuğu tarihler... peki bu tarihler al için mi satt için mi? :))

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

abim cok güzel yazdın gercekten. Allah nasibimiz olani versin ama bizde nasibimizin pesinden kosmak icin caba gostermeye devam edelim. bu analizlerde bizim bir nevi kosmamiz degil mi.

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

RABBİM teâlâ hazretleri burada rızkımız var ise herşeye rağmen verir eğer yok ise elden ne gelir ben olaya öyle bakıyorum tabi biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi onda diyor ya ilmi isteyene zenginliği istediğime veririm yani nasipte yoksa taklada atsan hikaye :) o istesin yeter gerisi teferruat

1BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

Amcamız'dan haber var millet

AMERİKA'YI TEKRAR HARİKA YAP!

Haftaya süpriz yumurta kabuktan çıkar inşaallah ytd

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

: ) En güzel yorum bu oldu

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tmm Melikecim okuyorum

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Bence de öyle hemsom
Yükselecek sanki

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Kişiselde canım o dediğim uzun oldu ama en sonda asıl olanı

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yükselecek sanki biraz ama sonra dönecek mi elmi sallayacak onu çözemiyorum:) hemşocum :)

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Öyle bir yerde ki haftaya ne olacak merak ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık, takipte olalim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum