Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:31:50
EUR 34.8924 03:31:50
USD 32.5264 03:31:50
ALTIN ONS $2334.7250 03:31:50

Konu: Kötü oldu :((

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Saolasın abla çok teşekür ederim

Seker_kız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Sesini duyunca iyiyiz. Hadi ne alacaksak alalım; ))

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

regional ()

anladım abi

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Yok yok kötü bişey sade arazi için işim vardı biraz sadece

regional için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

regional ()

iyiyim abi çok şükür.. kötü bişey yoktur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Biraz işlerim vardı nasılsın

regional için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

regional ()

abi hoşgeldin bayadır yoktun

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Günaydın abi naber nasılsın

ekc23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Günaydın abla nabeer nasılsın iyimisin

0BeğenmedimŞikayet

ekc23 ()

Bende merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Yusufum iyimisin. arada ses ver. )

0BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Yusufum ortaya çık artık seçim bitti. Günaydın

0BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Günaydın aslan parçası:)

0BeğenmedimŞikayet

ekc23 ()

Günaydın Yusuf

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yine sat vermeye başladı 1dk grafik

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

1dk grafik yön yukarı döndü hayırlısı insalalh

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukardaki günlük grafik stop noktamız 103 bin di ve buradan döndü ama burası altı gelirse çok dikkat etmek lazım 900 lere kadar geri çekilme görülebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukardaki grafikte görüldüğü gibi 1110 desteğinden aşağıya doğru bir katılım daha olma ihtimali var ama bugün buradan döndü endeks ardından burası kırılırsa 103.00 gelme ihtimali var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

ABD vadeliler cıvıtmış yarın alt desteğe gelmesekte bari

0BeğenmedimŞikayet

Ethem_çavuş ()

Rtalb nasıl yusuf Endex düşerken iyi gidiyo

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Benim derdim Kimin ne kazandığı ve ya ne kaybettiği umrumda olmaz. Paramı alim gücümü korumanın derdindeyim. Yatırımcı olmaya çalışıyorum. Al sat yaparak yatırım yapmayı hiç bilmiyorum. Doğru zamanda doğru hissede olup para kazanmismiyim kazanmamismiyim ona bakarım.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Doğru diyorsun da ikimizde olmuş bitmis fiyatlama üzerine konuşuyoruz. Ya olmasaydı. Fiyatlamayi az çok bilen para kazanıyor. Kimi çok kimi az kazandı. Ve ya düşüşe dayanan hisselerde belli bir süre bekleyince kar elde edebiliyorsun. Onun iÇin borsada olmayacak şeyler oluyor.

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

2020 mart ortasina fuul malda tek kagitla girdim asitli oldugu icin endekse dayandi zaar erdal abi gubrf 13.60 ortalama ile kagit 81 binde 12/13 arasinda Kaldi dusmedi yani gecenki derin dususte hangi kagitta kalinabilecegini tutturdum endeks dussede verdigim parayi aldim kagittan cogu kagit o zaman cogu kagit %70 den fazla dustu
Ornek 30 lira goren armada 11 liraya 11.70 goren fonet 4.75
24 lira goren naten 9 liraya
Vs vs

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Vix yükseldikçe metaller zarar görür USD güclenir şu ortamda vix endeksi yine yükselmeye başladı 2021 de 51 hedefj var vix endeksinin buda su demek USD güçlenmeye devam edecek ve metaller de düzeltme olabilir demek

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Fiyatın nereye kadar gidebileceğini az çok tahmin ederken bu hissede ben sabredemeyip erkenden sattım. O yüzden endeksi dusukken hisse söylemek çok kolay, ama endeks düşerken hangi hisse dayanabilir düşüşe onu kestirecek kadar bilgim yok.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

2.58-3 aralığında alinmalıydı. Şuan borsa benim için riskli. Düşüş mu olacak yoksa yükseliş mu olacak onu görmeden hisse alınmasını doğru bulmuyorum. Al sat yapmayı bilmeyen bir insanım. Öğrenmek de istemiyorum. Belli bir aralıkta toplamayı ve kazanç yeterli gelince satmayı becerebiliyorum. Hiç bir hissede ne dipten alabildim. Ne de tepede satabildim. Ama kademeli satış yapmayı öğrendim. Hisse belli bir fiyata gelince kar ve maliyet çekilmeli. Çoğu zaman karımı erittim. Bunu bizzat öğrendim.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

fonet %2.5 duruyor

Çilek_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çilek_ ()

Abisi fonet duruyormu sende?

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Abi pengueni geçen alacaktım 4.6/7 yaktığında iki gün onceydi dedim ay sonuna saklayim kendimi

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Adamlar nasıl becerior hem onsu hem gümüş onsu hem hisse senedini hepsini birden düşürmeyi
Korkuozmu korkmuoz daha kötüsünü gördük çünkü hem Kastamonulu bi filozof derki korkanin bebesi olmaz der :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum