Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:03:57
EUR 34.7339 11:03:57
USD 32.5072 11:03:57
ALTIN ONS $2392.1450 11:03:57

Konu: 22.10.2020 gumus- gr/TL EGİTİM grafigi

⭐⭐66vip ()
Gümüş

21 Günlük Ema ortalaması 6,20

50 günlük ema ortalaması 6,43

100 günlük ema ortalaması 6,45

Kırmızı düşen üçgen hedefi 6,14

Siyah yükselen üçgen hedefi 6,57

Bu hangi üçgen hedefine gidecegin karar noktası 6,32

Yani 6,32 Altın da kaldıkca alt destegi test etmesi, üstündeki kapanışlar üst kanal direncini hedefler.
Bu hedefler nihai rakamlar degil karar rakamı (6,32) den son rakam aralıgı olabılır.

21 günlük ema ortalaması 486,12
50 günlük ema ortalaması 489,76
100 günlük ema ortalaması 489,05

Yükselen kanalın hedefi 499,89

Düşen kanalın hedefi 466,08
Buna karar verecek yani yükseliş kanalındamıyız yoksa düşüş kanalındamıyızın kararını
485,78 rakamı veeecktir.Altında kapanıslar alt destek kanalına
üstünde kapanıslar ise ust direnc ve yükseliş kanalına hedeflenecektir

Düşecekmi çıkacakmı nerden doner hangi kanal içindeyiz gibi soruları grafıktekı rakamları ve acıklamaları ınceleyerek bulabılır, boylece kımseye sormak zorunda kalmaz ve kımseyı vebal altında koymamıs olursunuz.

SAYGILAR...

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Emeğine sağlık Hocam

0BeğenmedimŞikayet

eror03 ()

Sayın VİP, İlk Mesajımı yazıyorum Yeni üyeyim emekleriniz için teşekkür ederim ALLAH razı olsun cumanız mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

her zamanki gibi cok faydali bilgiler. eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip Hayırlı sabahlar. Yeni çalışmanızı yaptınız mı?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip pivotun üstünde kapanış ne kadar süre olmalı ki pivot üzeri yükseliş yapsın.

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Sende Allah'a emanet ol hayırlı geceler üstadım

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH a emaet olun hayırlı geceler olsun yarın gorusmek uzere,

Gumus kapanıs olumlu, gr altın bıraz sınır altı kaldı,

Umarım yarın ıkısıde ana rakamlar ustunde kapanıs yapar,

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Cografyacıarkadas ()

Sevgili hocam sizin hakkınız ödenmez. Şahsım adına bana kattiklarinizdan dolayı teşekkürü size borç bilirim. :)

1BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Çok güzel bir çalışma olmuş, tebrik ederim.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

usd nın ons a parıte ıle yukarı gıtmesımı yoksa sadece usd nın cekılmesıyle tl nın gerı cekılmesımı

onumuzdekı surecın karar verecegı noktadır

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam paralar acaip derecede dijitale kaymış durumda 1 haftada 14 e yakın kazanç var paypalın açıklaması sonucunda bakalım metallere tekrar yüksek talep ne zaman gelecek

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

100 gunlum ons ema ortalaması 24.702,
ons uzerınden bakmak bana mantıklı gelmedıgınden tl ıle bakıyorum ben ons degıl gr- tl alıyorum.
tabıkı onsları ons dırenclerını takıp edıyorum, ons verılerden bırı ama sonuc tl.

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Abicim ben yanlış yapıyorsunuz demiyorum birçok ekonomist 7 üzerine çıktığımızda 7.50 gibi sabitlenir dedi 7.97 gördük. Faiz sabit tutulmadan önce 6.21 di gümüş 2 dakikada 6.39 oldu. TL sabit olsa TL grafiği mantıklı olur diyorum. Dolar hareketine bağlı zaten onslar da yönleniyor. Dolar diplerdeylen bizde rekor kuruyor o yüzden TL grafiği mantıklı gelmiyor polemik falan yapmıyorum yanlış anlama. 100 günlük ons ortalaması nedir mesela?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili kardesım polımıge gırmek ıstemıyorum, ons garfıklerınızı gormek ve faydalanmak ısterım.
Tl ile alım satım yapıyosunuz ons grafıgı ve tahmını kolaydır cunku tek ayagı vardır, oysa tl de ons ve usd ayagı oldugundan daha zor ve onemlıdır, bu benım dusuncem, sizin dusuncenıze saygı duyarım.
emek verıp bır ons grafıgı ve ongorunuzu paylasırsanız emegınızedesaygı duyar begenıde bulunurum

iyi aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Ağustostaki ons seviyesine gelse 7.40 lara geliyoruz zirveden baya gerideyiz

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Burda dolar yükselmedi işte TL değer kaybetti o yüzden veri bence anlamsız. Yani 2 ay önce gümüş 6.32 yken ons kaçtı önemli olan o çünkü Dxy minimum 92.10 oldu zaten şuanda da oralara yakınız ama onslar çok düşük

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Elinize emeğinize sağlık herzaman ki gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Bayram0956 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Grafikli yorum görünüyor elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sızde oyle bakın kardesım, ons1917 ıdı, dolar yukseldı - rakam yukseldı ons dusmesıne ragmen. onsa bakmak yeterlı degıl usd ayagı var, tl ıle alım yapyırken onsla hareket etmek usd kaynaklı yanılttı yanıltır.

saygılar

1BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Bilgi için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Eline emeğine sağlık dostum,
Saygılar

2BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Tl den bakmak hiçbir anlam ifade etmiyor, aynı grafiğin ons cinsinden olanı bence anlamlı bugün 6.32 üzerinde kapasa bir anlamı olacak mı? Merkez beklenen faiz artışını yapsaydı muhtemelen gümüş şuan 6.10 civarı olacaktı o yüzden TL cinsinden bi anlamı yok bence

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Faydalı paylaşım, like.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

Artık dolar düşmez gümüşte olanların riski azaldı

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

Eyvallah bravo emeğine kardeş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum