Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 16:18:12
EUR 34.7667 16:18:12
USD 32.3633 16:18:12
ALTIN ONS $2360.4100 16:18:12

Konu: 20.10.2020 66vip gumus gr tl

⭐⭐66vip ()
Gümüş
20.10.2020 66vip

Dün paylaştıgım grafıktekı gümüş için 6.39 seviyesine geldigimizi görüyorum.

Hem Altın hem gümüş için blirtilen rakamlara dikkat oralar sınır noktaları gorunuyor,

Rakamlara dıkkat edılmesı ve grafıklerın ıncelenmesını onerırım.

Ayrıca yarın ki faiz artırımı öenmlidir hatırlatmak istedim.

Saygılarımla...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Eline emeğine sağlık dostum,
Saygilar sekamlar
Allah'a emanet

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd yukselıs kanalını asagı kırıp dusus kanalına gectı,

Ons 25,60 altında kapatmamalı kapatırsa ons ta yukselıs trendını boz mus olur ve düşüş
derınlesme kor kusu baslar

Kapanıs rakamlarına bakıp tekrar degerlendırmek gereklı

Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

civilengineer27 ()

Sizin gibi olmak zor işte kolay olan saçma sapan yorumlar yapıp kavga çıkarmak. Sizin gibi değerli insanlar yok malesef herşey için teşekkür ediyorum 66vip

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok 2 defa içeri alındı, döndü

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

tesekurler abi

1BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

66vip çok haklısın...
Aynı fikirde yim. Gereksiz çekişmelere çok üzülüyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Ortalık karışık baya odamı gitti dedim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Burdaymış yahu, akşama gelir..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne olmuş yine :(

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet, haklısınız, umarım daha huzurlu bir ortam yakalarız, inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Tellidivane ()

Aynen hocam sitede kavgadan çok birşey yok. birbirimize yardımcı olmamız gerekirken. hepimizin amacı para kazanmak sonuçta.

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sitede cok kavga tartısma ve gereksız sen ben yarısı var, oysa hepımızın amacı paramızın degerını korumak ve rızkımızı helal yoldan kazanmak.
Kavga yerıne bılgılerı harmanlayıp bırlıkte kazanmak olmalı, yoksa kendı bılgımızle sessız sedasız alım satım yaparız ama bız kazanırken bırılerıde az cok olan bılgıden faydalansın bırbırımızden bılgı olarak faydalanalım dıye burdayız kı bu sıtedeonun ıcın kurulmus.
amacım kımseyı elestırmek yermek degıl ama bıraz daha sakın ve olgun olmalıyız dıye dusunuyorum.

saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Abla gümüş tuccrlari abiye ne oldu

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Elbette, vebal ve yasak durumunun farkındayım. Çok teşekkür ederim, tekrar elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

NeCoNuS ()

Emeginize saglik degerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Anladim hocam çokk teşekkürler ederim ellerinize saglik

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

rica ederim, tabıkı burda olma amacımız bu, yeterkı alalımmı satalımmı gıbı sorular olmasın.
Al- sat yorumu yapmam ama grafıklerde kar satıslarının olabılecegı rakamları sınırları ve yonlerı gosterır, grafıkten anlamayanlar ıcın basıt cızım yapmaya ve acıklama belırtmeye ozen gosterırım

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tamam, anlaştık, takıldığımda yine size danışırım. Maalesef acemiyim, sora sora öğrenmeye gayret ediyorum. Sagolun

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kanallar ve grafık sabıt ama rakamlar degıstıkce hangı kanala dusmus karsısındakı gostergeden gorebılırsınız

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam nasil olucak arar ara kanallara bakmak yani atiginiz grafik canlimi istedigimizde bakinca degislenligi gorebilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet rakamlara yaklastıkca kar sarısları gelıyor. ayrıca kanallar var mavılere geldıkce yukselıs kırmızı band kanallarına geldıkce dusus baslıyor demektır, bır defa bakıp cıkmak yerıne ara ara acıp hangı kanaldayız dıye kontrol etmekte fayda var

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Nitekim tabelada görüyoruz, özür dilerim grafik okuyamıyorum ama yorumlarinizdan anladığım budur. Yanılıyor muyum?
Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alt yorumdakı noktalara geldıkce kanal ust cızgısı sınırlarından dönüyor, kırmızı kanallar dusus mavı kanllar yukselıs bandı.
Kanal üst çizgilerine gedıkce kar satısları gelıyor dıkatlı olmak gereklı

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık, teşekkür ederiz.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok tesekkur ederım kardesım, sizi izlıyorum yorumlarınızı ve paylasımlarınızı takıpteyım ve takdır edıyorum.
İyi niyetli biri olmanız sebebıyle yaptıgınız yorumda onu ısaret edıyor. cok saolun saygılarımla

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Hocam gümüş sayfasına sunmuş olduğunuz katkıdan dolayı kendi adına teşekkür ederim

Günlük insanların panik olmaması adına prafik paylaşıp açıklamasını sunuyorsunuz

Yinede ortamdan etkilenip ders karar alanlar oluyor

Bir rehber gibi aydınlatan bir kaç kişiden biri olduğunuzu belirtmek istiyorum

Daha fazla ilgiyi ve alakayı hak ettiğinizi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Hocam biz göbellere tavsiyeniz nedir:) 6.39 gibi çıkalım mi biraz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum