Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:42:50
EUR 34.7339 02:42:50
USD 32.5072 02:42:50
ALTIN ONS $2392.1450 02:42:50

Konu: 3- kasım vadeli- 66 vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

GRAFIKLER ICINDE ACIK- LAYICI BIL- GILER MEVCUTTUR,

Abd se- cim ler- ine kadar yükselemeyen bir emtia ile karşı kar- sıyayız, YUKARI gitmek isteyen ancak gidişi ertelenen emtia mevcut jeo po- li- tik gündem teş- vik, pake- ti belir- siz- ligi, Bas- kan- lık se- ci- mi belir- siz- ligi yükseliş onun- dekı du- var olarak gorunuyor.

3 Kasım sonrası yuk- se- lış ongoru- yorum ancak bundan once o zamana kadar mavi kanal alt çizgisine kadar (MAVİ DÜŞÜŞ KANALI İÇİNDE- GÜMÜŞ 6.21 ALTI- GRAM 485 ALTI) o aralıkta alım fır- sat- ları sayıla- bılecek geri çekilmeler olabılır ve bunlar alım fırsatı olarak degerl- endırıle- bılır.

Yani gr Altın da usd ve ons aya- gına da baglı olmak sar- tı ile 470 lere dogru bır cekılme yasana- bılır,

Gümüş tl de de aynı sekılde mavı kanal alt bandına kadar yani 5,93 lere dogru bır cekılme yasana- bılır.Bu sadece gaz re- zer- vi yada faiz indirimi ile ilgili degil abd belir- sizligi sebeiyledir.
Bu her ıkı emtıa da cekıl- meler 3 kasım sonrası ıcın yukselme bekledıgımden alım fırsatı olarak degerlen- dırebılır.Bu rakamlar illa gorulecek degıldır ancak bu rakamlara dogru o aralıklarda olma ıhtımalı yuksektır.

Genel anlamda onunun acık oldugunu ve her gerı cekıl- menın alım fırsatı olarak deger- len- dırılmesı gerektıgını dusunuyorum.

Rakamları ve hangı kanal ıcınde oldu- gumuzu grafıkten ara ara takıp edıp alım- satım yada bekleme yonundekı karar- larımını bu grafıklerden takıp edebılır- sınız.

Grafıkler temel ana- lız- ler, ver- ıler, haber akıs- ları dun- ya gun- demı vs baz alınarak teknıge doku- lmustur.Önu- muz- dekı 2 hafta ıcın son alım fırsatları olarak on- goruyor ve elınız- dekı emtıaya sahıp cıkmanızı mumkunse dususlerı alım fırsatı olarak degerlend- ırmenız uygun ola- bılır dıye dusun- uyorum.
Za- rar- kes , zararına satıs ta- vsıye etmem ancak, alım ımkanı olanlar ek yapa- bılır.

Yatırım tav- sıyesı degıl- dır, sahsı hareket planım ve öngo- rumdur.

SAYGILARIMLA... HAYIRLI GECELER

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

antepli27_27 ()

Emeğinize sağlık hocam sağolun bizleri bilgilendiriyorsunuz

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

66vip 17.00 işsizlik veileri iyi gelir düşüncesindeyim..

alım için faiz kararından sonra belenebilinir mi

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aslında düşüş degıl yukselme egılımınde olan metallerın onunde yukselmesıne engeL, tes vık- fa ız kararı ve ve 3 kasım var, bu aralık alım ıcın kullanılabılır ancak sonrasında onunun acık oldugunu dusunuyorum,
Elınde metal olanlar zararına satmadan beklemelı, dususler alım ıcın kullanılmalı ve 3 kasım sonrasını ızlemelı dıye dusunuyorum.

Alt yorum grafıklerı ınceleyebılırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Mevoo ()

Teşekkür ederiz çalışmalar için. Beğeni ve selamlarımı gönderiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bunu elli kere yazsan anlamayan anlayamaz :) hayırlı günler abim bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

Tebessüm etmiştim soru işareti çıkmış :) böyle yapalım bari

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

Evet kanaat ettim geçen hafta 489 u görünce sattım. Çok rahatım 1 haftadır ?

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Süper yazmışın hemsehrim

0BeğenmedimŞikayet

metin916 ()

Tavanın tavanını bekleyende satıp kar yazamaz aç gözlülükten

20BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten

Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten

Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten

Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.

Bu piyasanın altın kuralıdır;

Sabır- Şükür- Kanaat...

Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Doqan ()

Hayırlı geceler

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cümleten hayırlı geceler ALLAH a emanet olun

Yarın görüşmek üzere

Kapanıslar olumlu, Önümüz açık.

En buyuk servet aile, saglık ve uyku...

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Emegine yureğine saglık dostum

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Iyi geceler, çok sukur iyiyim.. siz nasılsınız? faiz kararı beklentiniz yüksek değil mi? gelmez diyemeyiz tabi de.. asil_1907

asil_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Süleyman35 ()

Grafikler ve aciklamalar icin ayri ayri emek harciyosun Allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

asil_1907 ()

iyi aksamlar melis hanım nasılsınız?

avukathanim11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sen al- sat dıye kısa yazanlara bak kardesım bızım yorumlar bızım uzun oluyor:)

Karacaxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrtkrm ()

sizin gibiler yuzunden bicok ustayi kaybettik. okumaya eriniyorsan bari yorum yapip can sıkmayın.

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Teşekkürler, emeğinize sağlık.. @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Karacaxl ()

Aslinda cok önem veriyorum yazilanlara ama rakamlar aşağı uçarken insan stres oluyor..

kimyager17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyager17 ()

eline sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

kimyager17 ()

adam o kadar uğraşmış yazmış sen okumayamı üşeniyorsun. yani diyecek bişey yok helal olsun.

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Sağol varol.

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Dostum bana görede altını buralara getiren sebeb belirsizlik bu belirsizlikler ortadan kalkınca ons geldiği noktaya düşecek bunu bir yere not edin.

-2BeğenmedimŞikayet

Karacaxl ()

Hocam cok uzun yazilar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum