Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 16:04:00
EUR 34.7815 16:04:00
USD 32.5133 16:04:00
ALTIN ONS $2322.4500 16:04:00

Konu: 5 5.20 ve 5.65 desteklidir alın satın demiyirum

Yorumlar (234)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

10 kat artan satış favök var ... dönen varlık duran varlık özkaynak iki katı olmuş borçta artmışta bu kazançta önemli değil ..

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BrütTakas ()

Kartn 10 senedir bedelsiz bölünmeyi bekliyor.

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Onaylaninca bakılır

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Geçen dönem Deva gyhol alka dyby tlman polho özbal alcatelden farkı varmı bir dehele

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Dur bi daha bakam beğenmiştim ama rakamlar aklımda değil

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Evet gördüm %2543 dü sanırım ama spk onaylarmı sence 2018 dede böyle bi bölünmesi olmuş diye okudum bi yerde

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ne kadar güzeldi peki sence

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

İlk açıklandığında baktım çok güzeldi bence.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Birde karton bölünüyor baktınmi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Olur kardeşim neden olmasın hdfgs hakkında ne düşünüyorsun bilanço açıkladı sen bilançodan anlıyorsun sanırım bak bakalım ne yapmış favok ozsermaye net kar borç vs

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bilmeyen spek hareket sandı bunları.. son zamanlarda çok yoğunum pek bakmıyorum . Bilançolardan sonra bakalım sizle olurmu bi analiz yapalım.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Deva beğendiğim hisselerden fk Sina bakarsınız spek olmadigini anlabilirsiniz pddd si 3 lerde ve bu bilançoda istikrarlı yüksek kar açıklamaya devam ettiği müddetçe sıkıntısı olmaz geri gelmeler aldatmasın 2019 a göre %107 büyüme sağlamış bir hissedir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Son bilançoda güzeldi bakalım bu bilanço ne olacak onun yükselişini ve genel anlamda beğeniyorum bilanço ya bağlı bence geleceği birşey demeyeyim olumlu veya olumsuz anlamda

Srkn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Geçen video sitesinde gördüm deva özsermaye karlılığı hesaplamışlar çok insan spekler yükseltti sandı ama işin sırrı özsermaye karlılıktaydı her yıl çok yükselmiş

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Favok vs hepsine

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Bereketli olsun bende rtal e guveniyorum olurmu sence

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bana inandığıniz için teşekkür ederim ayrıca bilgi edinip kendinizi gelistirmenizi tavsiye ederim benimde sizden farkım yok bende acemiyim :))

Ilknur_05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Özsermaye katlılığınada bakıyonmu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yatırım tavsiyesi içermez. Güzel yerlere gelecek tır aşağı salinimlar aldatmasin benim gözümde Önce kendinize inanın bence. Destek seviyeleri yukarda grafikte mevcuttur isteyen istediği yerden alabilir tabii desteğe gelirse alırlar gelmesse ve giderse de arkasından bakarlar bu iş böyle ytd 5.20 aşağısını beklemiyorum herkese iyi akşamlar 2 veya 3 ay sonra görüşelim bu hissede bakalım kaç kişi bekleyecek otarihe kadar sağlıcakla kalın ytd

Ilknur_05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Temel ve teknik analiz bilirsen
Kendine ve hisseye guvenirsen sıkıntı olmaz ytd

Srkn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

5.65 ten aldim 268 adet dahada mi alinmali nerede durulmali mesela ben yeni girdigim ivin sinirimi bilmek istoyorum buda cok az sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Tsk ederim bende o yüzden diyorum bazen hisse gider gider biri zirveden alor düşer al sana bela

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Ben aldim valla ben inaniyorum yeni girdim ama sixin sayenizde guzel olacagina inananiyorum ne kadar almak guzel bir kara goturur sizce

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@Srkn87 yatırım tavsiyesi içermez diye ayrıca belirtiyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum