Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 22:59:58
EUR 34.7910 22:59:58
USD 32.4747 22:59:58
ALTIN ONS $2340.0500 22:59:58

Konu: haftalık kapanışlar bu rakamların üstünde olmalı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

değerli dostlar grafikte haftalık kapanışların olması gereken rakamların sınır sevyesini verdim bu rakamların üstünde haftalık kapanışlar gelmeden düşüş trendi bozulmamıştır. şuana kadar bozulmadı. grafik hakkında sormak istediğinizi sorabilirsiniz. anlamadığıız bir yer olursa cevaplarım

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Anladım hocam teşekkür ederim ..
Ayrıca grafik çalışmanız harika emeğinize sağlık saygılar ..

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

düşen trendde iki çizgi aralığında kalan alt çizgiye yakın yerler kısa vade için alım fırsatı üst seviyeler satış fırsatıdır diye düşünüyorum. yanlız bu aralıkta bir yere kırılması durumunda trend bozulmuş olur. kısa vade için o grafik alım ve satım yerlerimi yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ön görüme göre gösteriyor

44osmn için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

güzel bir soru grafikte görüldüğü gibi düşüş trendinin sonuna çok yakın bu tarih kutsal cuma karanlık cuma 13. cuma diğer dinlerde özel bir gündür 13 mart cuma gününden önceki gün bu uyarıyla baya bir kişi beni tanımıştı. tüm nette bu tahmini yapan tek kişi bendim. tutacak demiyorum. iddam yok yatırım tavsiyesi değil ama şahsi ön görümdür. şuan ons adım adım oraya gidiyor.

Asi99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetshn ()

Selamlar dolar hakkında düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu_ ()

İnşallah Emeginize saglık teşekkür ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ons görmezse bakarsın dolar görür :)

Çalıkuşu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

44osmn ()

Gramda alım fırsatı ne zaman görürüz hocam

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvalllah kardeşim çok teşekküürederim

Sivasli_058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Günaydın 13 kasımın önemi nedir?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben teşekkürederim 13 kasım için felaket senaroysu o tarihten önce bu seviyelerin üzeinde kpanış gelir seki haftalık kapanış rakamlarıda alçalan trende göre düşmektedir. trend bozulur. ancak bu şekilde devam ederse 13 kasımda aşağı kırarsa bu kırılış keris silkeleme olacaktır ardından çok hızlı bir yükseliş başlayacak 2300 dolar ons gidecektir diye düşünyorum yatırım tavsiyesi değil ön görülerimdir. haftalık bu rakamları takip ediyorum

Ons2020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu_ ()

Hocamm 1975 ons da bizi görecek mi :))

0BeğenmedimŞikayet

Sivasli_058 ()

Abi emeğine saglik cok güzel ince bir calişma olmus

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ricaederim ben teşekürederim

Dimuse için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Teşekkürler. Çok açıklayıcı olmuş. Tl de bekliyorum. Sizi takipteyim.

0BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Emeğinize saglik.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yeteri kadar ilgi görürsü usd aug dolar altın gms rasyosunuda çalışır paylaşırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum